Kočky vrní na frekvenci 24 cyklů za minutu

Kočky vrní na frekvenci 24 cyklů za minutuEnergetika koček je velice užitečná pro lidské zdraví. Znáte to, přijde k vám kočička, začnete jí hladit, zvíře se k vám postupně lísá víc a víc, hraje si s vámi nebo se uvelebí na vašem klíně. Možná si to ani neuvědomujete, ale zatímco se bavíte s kočkou, váš tep se normalizuje, arteriální tlak se snižuje, zlepšuje se mikrocirkulace vašeho těla, pomalu mizí napětí cév a hladkého svalstva, uvolňujete se, snižuje se vám případná bolest.

Kočky jsou přirozeným příkladem biorezonance, dělají to neustále. Všude kolem sebe vytvářejí osobitou atmosféru klidu, zmenšují množství konfliktů v rodině, při zoo-terapii se doporučují pro hyperaktivitu dětí, které se po kontaktu s kočkami zklidňují, naopak děti mlčenlivé, uzavřené do sebe, začínají být aktivnější, veselejší, lépe se zapojují do společnosti. Kočky dokáží vycítit i ty nejjemnější pocity stresu, ustaranosti, agrese nebo smutku u člověka. V takovém případě se prostě jen přijdou pomazlit, položí se na vás a začnou vrnět.

Kočka je přirozený biorezonátor

Je těžké představit si kočku, která by nevrněla. Už od samého narození vydávají kočky tento prapodivný zvuk, jen některé častěji a některé méně často. Ale je to opravdu pouze zvláštní zvuk? Není… Kočičí vrnění není jen zvláštní písnička, kterou si rády pobroukávají, je to vibrace. Je zajímavé, že všechny kočky, bez výjimky rasy, pohlaví nebo věku, vrní o stejné frekvenci – 24 cyklů za minutu. A pokud jste si někdy zkusili dát ucho těsně k vrnící kočce, mohli jste si všimnout, že ať už posloucháte kdekoliv na kočičím těle – na bříšku, hlavičce, krku nebo zádech – vždy je vrnění slyšet se stejnou intenzitou a hlasitostí.

Kočky vrní na frekvenci 24 cyklů za minutuV takovém případě se ptáte: čím kočka vlastně vrní?

Odkud tedy vychází ten prazvláštní zvuk, vypadá to, že kočka vrní prostě celá! Ano! Kočka jako přirozený rezonátor, propouští rezonanční vibraci celým svým tělem. Vědci se doposud pořádně neshodli na tom, kde je tedy skutečný zdroj vrnění, nicméně ať už je to cokoliv, umí s tím kočka nakládat velice dobře. Během chvilky jí začne vibrovat celé tělo stejnou měrou, takže je ve výsledku úplně jedno, odkud to pochází.

Proč ale kočky vrní? Přece je příroda neobdařila touto úchvatnou schopností jen kvůli tomu, aby pomáhala lidem. Ne – je to jejich druh komunikace a navíc to udržuje kočku zdravou. Všichni víme, že se o kočkách říká, že mají devět životů. Celých devět životů! Kočky se v letu umí perfektně otočit vždy na packy tak, aby mohly přežít i větší pády. Kočky si poradí se spoustou věcí a ta nejúžasnější schopnost je samoregenerační biorezonanční proces.

Když si tedy kočka na vás lehne a začne vrnět, vaše dýchání, krevní oběh, svaly, vše začíná postupně rezonovat souhlasně s kočičími vibracemi a začínáte se harmonizovat, uvolňujete se

Nesnažte se nutit kočku, sama si určí, kolik času je s vámi potřeba strávit. Pokud není v pořádku více členů rodiny, bude je kočka postupně obcházet, ale nejvíce času bude trávit s tím, kterému je nejhůř majitelé koček ví, o čem mluvím. Když vás bolí hlava, když jste naštvaní nebo ve stresu, z ničeho nic se objeví váš kočičí mazlíček a můžete jej stokrát poslat pryč s tím, že na ní nemáte náladu, nebo že potřebujete pracovat, ale kočka se o vás bude stejně otírat, vrnět, mazlit se s vámi a dokud se sama nerozhodne odejít, tak prostě neodejde.

Tam, kde byla kočka mizí (energetické) díry a narušení biologického pole. Stejně jako s člověkem to funguje i s místy. Kočky jsou schopny velice přesně určit geopatogenní zóny. Představte si to tak, že kočka se „živí“ negativní energií. proto místo, kde bude trávit nejvíce času, je ve skutečnosti místo, které je pro vás nejméně vhodné, je to místo negativní energie, místo, kde byste neměli trávit mnoho času. Kočky málo kdy tráví většinu svého času tam, kde jim vy dáte pelíšek. Tráví vždy nejvíce času tam, kde se mohou nasytit negativní energií, kde je nějaký problém.

Zdroj textu (se souhlasem šéfredaktorky): časopis MEDIUM

Kočky vrní na frekvenci 24 cyklů za minutu

Již staří Egypťané uctívali kočky jako božstvo, jejich zabití se v Egyptě trestalo smrtí, v soužití s člověkem Egypťané uznávali  jejich výsostné postavení

Magie kočičího předení: Jestliže trvá intensivní kočičí předení dostatečně dlouho, a uvolněně se na tuto energii soustředíme, vyrovnává levou a pravou hemisféru (pokud kočku chováte nebo vám leží na polštáři). Frekvenční vlnění kočičího předení je podobné theta vlnám, to znamená, že po určité době nastane vnitřní synchronické napojení na tyto vlny. Podobně je lidský mozek naladěn na theta vlny například v meditaci. Kočičí předení je samo o sobě léčivé a uklidňující. Rezonanční energie vyvolaná předením proniká do aury fyzického těla a harmonizuje její vyzařování. Je jen pouhá náhoda, že ve starém Egyptě byla kočka, jejíž tělo se obřadně mumifikovalo stejně jako tělo lidské, zbožně uctívána?

Eshop – INSPIRACE PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT

Egyptská bohyně Bastet: je přátelská bohyně s kočičí povahou (zobrazovaná s kočičí hlavou), jejím symbolem jsou kočkovité šelmy, někdy ji můžeme vidět v podobě lvice. Je laskavou bohyní se silnou ženskou energií, bývá nazývána ,,Měsíčním okem“. Rezonátory pro Bastet jsou vůně, tanec a podmanivá hra na flétnu.

Pro zajímavost: Kosmonauti jsou na cestách vesmírem vybaveni speciálními vibračními pásky, které je uvádí do kontaktu s napodobeninou kočičího vrnění.  Frekvence kočičího vrnění pomáhá kosmonautům nejen zvládat stres, na tělesné úrovni dokonce omezuje řídnutí kostí, k němuž při dlouhodobém pobytu ve vesmíru dochází.

FELINOTERAPIE – souznění s kočkou

Jedná se o rehabilitační a psychosociální terapii, kdy je pro léčení využívána energie kočky pozitivně působící na člověka. Kontakt s kočkou napomáhá k psychické úlevě, pomáhá projevovat city, usnadňuje regeneraci sil po zvýšené tělesné či psychické zátěži. Kočičí energie, (zdravé kočky domácí s klidnou a mírnou povahou), napomáhá k souznění v rodině, pomáhá prohlubovat mezilidské vztahy, pomáhá autistům, neklidným dětem, seniorům. Zmírňuje bolest, duševní utrpení, pocit osamění, stres způsobený zklamáním a rozchody. Navozuje harmonii, pocit jistoty a bezpečí.

Související článek: Osmička je síla a síla je řev lva

Kočky vrní na frekvenci 24 cyklů za minutu

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.