Vezete se na vlně transformace?

statue-1231968_1920Ale na jaké vlně? Všichni se vezeme na stejné lodi, ale ne všichni se vezeme na stejné vlně transformace. Poslední dobou občas ani nemám chuť toto slovo dál používat, k Zemi už dorazilo tolik „báječných a spasitelských“ transformačních vln, svádějících k přehnané duchovnosti, že se člověk ani nestačí divit. Ale ve výsledku kde nic, tu nic, jen stále nové aktualizace o VZESTUPU z pera či úst tajemných médií (poslů transformujícího světla). Zachovat si chladnou hlavu, a dávat si pozor, na jaké transformační vlně se kdo vezeme, a kam ta která vlnka, vlna či tsunami směruje – to je dnes důležitější než jindy. (Jen konstatuji fakta, nechci nikomu brát iluze, každý svého štěstí strůjcem.)

Co je transformace vědomí? Zjednodušeně: Osobní duchovní a spirituální BUDÍČEK, po vzoru starých hermetických učení? Princezna – panna je políbena – oplodněna Duchem, je probuzena a s ní celé království. (Na hradě i v podhradí. V ideálním případě. Tedy pokud ono probuzení není programově, mocensky předpřipraveno a vnuceno, což lze pomocí manipulace s lidským vědomím provádět různými, pro spící většinu docela jednoduchými způsoby.) Hodnotové a postojové transformace – revoluce – hýbou světem odpradávna, a ne všichni naskočí na stejnou vlnu, někdo přeskakuje z vlny na vlnu, někdo jiný se jako v transu jen na vlnách veze, a blaženě se usmívá, ať už vítr vane z té či oné strany světové.

Co ještě představuje transformace vědomí? Znovu se narodit? V podobě housenky „sežrat“ na co přijdu, v meditaci se zakuklit, a jako bezstarostný motýl probudit se osvícen? Nebo se naučit důvěřovat sám sobě, zakusit alchymickou smrt, podstoupit skutečné zasvěcení, DŮVĚŘOVAT prastarým hermetickým odkazům, nepřekrucovat je, a probudit se nesmrtelným ve svém vlastním srdci?

Jakou hodnotu má transformace vědomí? Hodnotu úmluvy? S kým? Nebo snad kdo s kým? Světlo s temnotou, nebo temnota se světlem? Může se jednat o úmluvu mezi lineární, logickou, analytickou inteligencí na jedné straně a nelineární, intuitivní a neracionální inteligencí na straně druhé? Lze rozpoznat a respektovat světlo ve tmě, a tmu ve světle? Jednou provždy, s holistickým přístupem, v celistvosti? Rozpoznat a respektovat znamená pochopit a zbytečně nevytvářet PODTLAK, a když už, tak jednoduše a včas upustit páru. A uvolněně se nadechnout – jako příroda po očistné bouřce. A pochopit, že energie uvolněné jakýmkoliv bouřkovým procesem v sobě nesou náš resonanční podpis adresovaný do informační centrály božského vědomí.

california-1768742_1280

Transformace vesmírného vědomí NENÍ nic nového, probíhá od zrození světa, probíhá neustále, a probíhat bude – třeba na JINÉ ZEMI, v jiném paralelním světě. A třeba opět a znovu od neandrtálců až po Homo homo sapiens – člověka moudrého. A všechno začne nanovo, třeba pro toho, kdo věří v evoluci člověka moudrého.

Ovšem pro toho, kdo věří v inkarnace Venušanů či Marťanů na Zemi, a tak podobně, bude iluze trojrozměrné reality zcela jiná. A proč ne? Někteří z nás jsou „Marťané“, někteří „Venušané“ v tom smyslu, že ŽIVOT je nesmrtelná energie, se schopností vytvářet různé formy a různé světy. Nevěřím sice v dutou Zemi, dutý Měsíc, ani na mimozemšťany v létajících talířích. Věřím ale, že kdekoliv v galaxii, například na planetě Venuši i na Marsu kdysi, z pozemského hlediska nepředstavitelně dávno, v kosmickém čase docela nedávno, a z pohledu vesmírného vědomí PRÁVĚ TEĎ existoval, existuje či existovat bude – život.

Mnoho už toho bylo o transformaci vědomí za posledních pár let řečeno. Vše výše uvedené vypadá podivně, že? Jde o souboj mezi esoterikou a logikou? Nebo to žádnou logiku nemá? Esoterika versus logika? Jedná se o dvě spojité nádoby, není to naopak. Tímto je řečeno, že je naprosto jedno v co člověk věří, v tom smyslu, že tam – na druhé straně – můžeme zakusit cokoliv, co si dokážeme představit. V okamžiku smrti zažijeme to, s čím v pozemském těle vnitřně souzníme. Kdo věří v peklo – zažije peklo, kdo věří v ráj, zažije ráj. Jinak to ani být nemůže, jsme MYŠLENKA, a myšlenka sebe sama tvoří. Opakuji: pouze však v okamžiku smrti. Později, kdy se jako energie spojíme s kosmickým vědomím, uvědomíme si, že neexistuje nic jako prvotní hřích.

Jenomže my nejsme na druhé straně. Jsme stále zde na Zemi, v lidských tělech. Právě teď nejde o existenci našich minulých či budoucích životů. Jde o naše společné PRÁVĚ TEĎ! A lidské tělo nedokážeme „pře-vibrovat“ v jakousi průzračnou a světélkující energii a kamsi vzestoupit. Kdo tomu věří, říká tím, že by chtěl z tohoto světa strachu a boje o moc zmizet kamsi do náruče zářivého světla – do beztvaré NICOTY. Nelze se uzavřít, ač sebevíc duchovněji, pouze do sebe, a pasivně čekat na zázrak. Je to podobné jako v partnerském vztahu, pokud se před partnerem energeticky uzavřete, ve vašem energetickém systému vznikne blok, přestane docházet ke společné výměně energie, a láska přestane „dýchat“.

 door-1781733_1920         door-1781613_1920          door-1781720_1920

Nejdřív musíme dokázat změnit, procítit a uvědomit si naše společné VĚDOMÍ. Jenomže nikdo za nás nic neudělá, naše energie, energie lidstva, je resonančním podpisem pro vyšší vesmírné instance, které sledují náš pohyb – procesy změn – v lineárním čase. A kdo je ta vyšší tajemná instance? Pány časoprostoru a současně i vyššího PROSTORU, informačních polí za zrcadlem jsme my sami. Nejsem pravdo-láskař v tom nechutně zneužitém smyslu (mediálně a politicky). Přesto je neměnným faktem, že svět dokáže změnit jenom pravda a láska. Pokud se toto rčení stane pouhou ošuntělou frází, točící se v bludném kruhu, z pohledu moci a peněz (v podobě pyramidy – ziskuchtivosti a nenasytnosti v řízení světové ekonomiky, která je na spadnutí) nikdy se nikam neposuneme. Věřit, že pravda a láska zvítězí v boji různých skupin proti sobě jdoucích, v zajetí emočních energií, které jsou oním komunikačním kanálem mezi jednotlivci a vyšším prostorem, je trestuhodná iluze (zákon příčiny a následku). Budoucnost je PRÁVĚ TEĎ!

Proto je vhodné se již nyní duchovně, spirituálně pozitivně, beze strachu vciťovat do příštího roku (s vibrační hodnotou č. 1), a představovat si jen to dobré, v pravdě a lásce.

Poznámka pro vysvětlení tohoto dnešního mého „vypuštění páry“: Nejsem zastáncem směrem na „západ“, ale i s tím „východem“ mám problém. (Západ = tma, Východ = světlo.) Nelze jít striktně jedním či druhým směrem. Proč nedokážeme jít zlatou střední cestou? Spojit se a vyrovnat síly? Dokázat BÝT sami v sobě a se vším ostatním v MÍRU?

 Ukázka ke stažení, e-kniha PSYCHOLOGIE chaosu

Diskuze

error: Obsah je chráněn autorským zákonem.