Kvantové vlny myšlenek

light-567757_1280Co to jsou kvantové vlny myšlenek? Jde o rezonance energií myšlenek, představ a vizualizací. Všeho, co dnes a denně vytváříme. Kvantové vlny myšlenek a emocí se šíří prostorem. A samozřejmě také časem a to je velmi důležité! Protože naše nespoutaná mysl produkuje myšlenky, jejichž energie v časových vlnách směřuje z minulosti do budoucnosti a samozřejmě také naopak: ze vzdálené i blízké budoucnosti zpět do minulosti. Orientace myšlenek z budoucnosti do minulosti funguje v systému zrcadlení, formou zpětného odrazu. Pokud se kvantová vlna myšlenky vyslané v tomto okamžiku setká s časovou vlnou podobné nebo stejné myšlenky vyprodukované v minulosti, dojde k posílení kvantových energií (informací). Tak vzniká v holografickém měřítku jedna z množin pravděpodobných událostí. Tak vzniká v prostoru a čase synchronicita událostí.

Nelineární energie a energetické pole pravděpodobnosti

Jednoduchý příklad: Máte strach, že onemocníte tou či jinou chorobou, občas nad tím uvažujete. To může trvat i pár let – tak vzniká kvantové pole tohoto konkrétního strachu. Občas vidíte v televizi váš strach podporující reklamu na lék na nemoc, kterou dle tvůrců reklam s největší pravděpodobností onemocníte – a máte tady další kvantové vlny strachu na stejné téma. Občas si povídáte s někým, kdo touto nemocí trpí – a okamžitě produkujete další myšlenky, které vytváří energetické pole pravděpodobnosti, že se s touto obávanou nemocí dříve či později setkáte na vlastní kůži. Jak jednoduché! Naše budoucnost existuje, je připravena nezávisle na proudění lineárního času, protože je naším vlastním produktem. Je produktem svobodné vůle, která sama tvoří synchronizace a podporuje tak paralelní varianty možností, jakým směrem se ubere náš život.

Negativní emoce – žárlivost

Chcete ještě jeden příklad? Žárlíte na vašeho partnera, aniž je k tomu sebemenší důvod? Tak si dejte dobrý pozor, protože každá vaše myšlenka žárlivosti je kvantovou vlnou pravděpodobnosti. Všechny myšlenky společně vytvářejí pravděpodobnost, že se stane přesně to, čeho se nejvíc obáváte: POZOROVATEL OVLIVŇUJE POZOROVANÉ! Ale v tuto chvíli to ještě netušíte vy ani váš partner. Váš partner nemá v úmyslu nic, co by potvrdilo vaše do okolního prostoru VMYŠLENÉ představy a obavy. Ale jen do chvíle, kdy v kvantovém poli stvořeném energií vašich myšlenek a emocí, tedy vaší bezdůvodnou žárlivostí vznikne dostatek energie k zpětnému zrcadlovému odrazu. Žárlíte, máte strach, partnera sledujete, prohlížíte jeho emaily, zprávy v mobilu, pokládáte mu hloupé otázky. Bonusem za tuto vaší snahu – nevědomě cíleně vynaloženou energii – bude dříve nebo později splnění vašich představ v realitě! Jednoduché, že? A přesně tak funguje magie slova!

Životní cesta je důležitější než dosažení cíle

Smyslem života je cesta, po které kráčíme, jde o to, tyto věci pochopit a řídit se jimi. Příkladů bychom si mohli uvést nekonečně mnoho. Magie slova funguje, aniž bychom já nebo vy museli udělat jediný čarodějný rituál. Magie SLOVA není o čarování. Tohle je prostě život. Není důležitý cíl, cíl je jediný a pro nás všechny stejný, skutečně jde jen o vědomou cestu životem. O každý jednotlivý krok. Nechci to moc komplikovat, ale každá věc, tedy i naše tělo, vytváří v prostoru svým pohybem kvantové vlny, které tvarují realitu. Cokoliv se v prostoru pohne, vytvoří kvantovou vlnu, která se v podobě hologramu zapíše do kvantového pole vesmírného vědomí. To znamená, že nejen naše myšlenky, ale také každý krok, každé rozhodnutí a čin vytváří zpětné, zrcadlové obrazy, které se dříve nebo později projeví v trojrozměrné realitě. Máte pocit, že tady už to přestává být jednoduché? Tak to máte pravdu! Proto je život takový, jaký z našeho vědomého i nevědomého rozhodnutí je.

Eshop – INSPIRACE PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT

Kvantové vlny myšlenek

♥ Láska na provázku ♥

Sobecká láska člověčí je jako anděl bez křídel
Sobecká vášeň zmatených srdcí je jako růže bez vůně
Láska na provázku spoutává duše marnou touhou
Krvavé polibky nespasí duše obnažených těl
Mají-li na trní ustláno
Točitá schodiště až do nebe?
Či davová sugesce?
Past na démony?
Láska na provázku je jako anděl bez křídel
Je jako zrnko pravdy v moři písku
Duše spoutané strachem marně touží po volnosti
Marné jsou v hmoždíři drcené byliny lásky
Rezonance tajných přání chvějí se v oblacích
Jen stříbrný déšť zahladí stopy včerejšího svítání
Nemilosrdně!
Láska na provázku je jako maják bez pobřeží
Slaná vůně slz smývá krev ze rtů upířích
Otrávené šípy vysávají energii spoutaných těl
Růže nevoní po jablku
Strom přání neroste až do nebe
Had z ráje patrně navždy stočil se do klubíčka
a schoulený v náruči ženského lůna,
čeká na kouzelný flétny hlas.

Kvantové vlny myšlenek

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.