Léčení podle Eduarda Tomáše

Léčení podle Eduarda TomášeČlánek odjinud: Bolí tě něco? Můžeš se vyléčit srze haru. Hara je malá čakra, dva a půl centimetru pod manipurou (pupkem). Soustředí se v ní denně spousta prány (životní energie). Chceš li si vyléčit kterékoliv bolavé či nemocné místo v těle, jdi do přírody nebo alespoň do parku či k otevřenému oknu, otoč se směrem ke slunci ( i kdyby bylo za mraky) a nadechuj hlubokými nádechy nosem ze slunce pránu do hary. Tím nabíjíš tuto malou čakru pránou jako akumulátor. Sedm až jednadvacet dechů postačí. Můžeš si ji představit jako křišťálově bílé léčivé světlo.

Slunce má prány nepřeberné množství a vysílá ji všude do vesmíru

Ty z toho nyní část použiješ. Nadechuj a vydechuj klidně dál. Po každém nádechu, klidném a hlubokém, zadržíš dvě až tři vteřiny dech v haře a pak jej mocně vydechneš na bolavé či nemocné místo v těle. Takto můžeš nadechovat i vydechovat neomezeně dlouho, zdravím se člověk nepřesytí.

Léčení podle Eduarda TomášePro větší účinnost provázej výdechy vnitřním zvukem pranavy – OM nebo AUM. Stejně můžeš s pomocí Boží zapůsobit i na jiné lidi, jakkoliv vzdálené. Výsledek si ale nikdy nepřivlastňuj, je Boží, ne tvůj. Nakonec poděkuj slunci za uzdravování či uzdravení. Je to skvělý reprezentant Boží síly a moci ve vesmíru.

Můžeš se pokusit, jak už jsem řekl, pomáhat tímto způsobem k uzdravení i jiným lidem, ale pozor!

Důrazně opakuji: jen s Boží pomocí. Proto bys bezpodmínečně musel prosit Nadjá o tuto pomoc, prosit ho dlouho a opakovaně, nejlépe formou filozofické modlitby, a být si jasně vědom toho, že pomoc ve skutečnosti neposkytuješ ty, ale Nadjá skrze tebe. Bude li to ovšem jeho svatá vůle. Tu se nesmíš ani pokusit ovlivnit. Musíš pracovat naprosto pasivně, skutečně jen jako pouhý z milosti Boží použitý nástroj. Nakonec poděkuj Nadjá za to, že tě použilo.

Ještě mnohem účinnější bude pomoc Nadjá , požádáš li ho o ni těsně po samádhi nebo po jiné hluboké meditaci. V každém případě je však základní podmínkou tvoje vlastní víra v kladné a hluboké působení jak prány ze slunce tak Nadjá. Léčení nemusí zapůsobit bezprostředně po provedení, a je proto velmi výhodné je opakovat po několik týdnů i měsíců, zejména jde li o případ úporný nebo se často opakující. Pak zapůsobí naprosto jistě.

Zdroj textu: Léčení podle Eduarda Tomáše

Původní zdroj: Duchovní přednášky 

Poznámka: Tento článek sdílím z důvodu, že obsahuje velmi cenné informace, a také z toho důvodu, že původní zdroj (duchovní přednášky estranky.cz) je blokován (zakázán administrátorem).

Související článek: Meditační sluneční lázeň

Léčení podle Eduarda Tomáše

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.