Rezonance dnů v týdnu 2. díl

cottage-581080_1280Rituální středa – tento den je nejvhodnější k aktivitám věnovaným bydlení. Chystáte-li se koupit byt nebo stavět dům, vyberte si právě tento den k tvoření představ o novém domově. Budete-li stavět dům, můžete vyrobit kouzelnou láhev, do které vložíte předměty symbolizující všechny čtyři živly, a láhev zazdíte do domu. Ochrání to váš nový domov před přírodními živly, respektive před jejich živelnou, ničivou energií. Při výrobě kouzelné láhve proveďte rituál a nabijte ji pozitivní energií. Podobnou láhev můžete postavit na okno ve vašem již stávajícím domově.

Věnujeme se kouzlům týkajících se komunikace, posilujeme bystrost, zručnost, ostražitost. Můžeme se pokusit zbavit se nerozhodnosti, nedůvěřivosti a nezodpovědnosti. Středa je vhodná pro rozhovory, upřímné, účelné a zodpovědné dialogy, máme-li potřebu si s někým cokoliv v klidu a diplomaticky vyříkat. Středa je jako stvořená pro návštěvu knihovny, muzea, zajímavé výstavy, hledání informací na internetu a jiné vzdělávací a poznávací aktivity. Zkuste se například přihlásit do nějakého zajímavého kurzu. Ve středu plánujte výlety nebo dovolenou. Pište dopisy. Dejte si do pořádku dokumenty a úřední záležitosti. Středa je zasvěcena Merkuru a andělu Michaelovi. Vůně Merkura: levandule, muškátový květ.

Vzdělání, studium, moudrost: Před závěrečnými zkouškami meditujte s tar. kartou Kolo štěstí nebo Hvězda. Vyrobte barevnou obálku, nakreslete na ni pentagram, sepište vše, v čem potřebujete být úspěšní, a soupis vložte do obálky. Přidejte vybrané ingredience a obálku zapečeťte voskem. Ponechejte ji na oltáři po celé zkouškové období. Intelekt dodá anděl Akriel, tvořivost probudí anděl Samandriel, řecká bohyně vzdělání je Mystis. Inspiraci přinese světluška či motýl. Archanděl informací se jmenuje Inofiel. Meditujte s tar kartou Mág nebo Velekněz.

Rituální čtvrtek

2 květomluvaVe čtvrtek řešíme jakékoliv rodinné záležitosti nebo problémy a starosti s dětmi. Čtvrtek je vhodný den také pro řešení otázek týkajících ve všech tajných přání a nesplněných tužeb. Posilujte sebevědomí, odvahu a optimismus. Máte-li finanční problémy nebo potřebujete investovat peníze do nějakého projektu, tento den je vhodný pro otázky a odpovědi z hlubin podvědomí. K odstranění nechtěného můžete použít předmět, který bude symbolicky vyjadřovat váš problém, po odříkání kouzelné formule a ukončení rituálu jej zakopejte do země.

Tento den je také vhodný pro dobročinnost. Čtvrtek je zasvěcen planetě Jupiter a andělu Zadkielovi. Vůně Jupitera: santálové dřevo, šafrán.

Ochrana dětí: Můžete požádat anděla Matriela. Nebo římskou královnu bohů Juno, ochránkyni rodiny, manželství, žen a dětí. Vzývat můžete také římskou bohyni čarodějnic, světla a života Dianu. Ideální je napojit se při rituálu za svítání na energii Slunce. Meditujte s tar. kartou Síla nebo Hvězda.

Rituální pátek

Tento den otevírá dveře k novému vztahu, řešíme cokoliv, co se týká lásky a partnerství. Opět si ale dejte velký pozor na přímé ovlivňování druhých osob. Láska se nedá vynutit žádným, dokonce ani dobře míněným kouzlem. Účinným rezonátorem je srdcové eso, soška Amorka, soška nebo obrázek bohyně Afrodity, tři rudé růže. Použijte rudou svíci, na které rituální dýkou vyryjete jméno milované osoby.

Tento den pokládáme otázky týkající se přátelství, spolupráce, kolegiality, zdvořilosti, flirtování. Máte-li co dělat s netaktností, lhostejností, leností nebo váhavostí, pokuste se o těchto povahových rysech meditovat. Nejen pro ženy je také pátek vhodný pro péči o tělo, zdokonalování krásy a přitažlivosti. Pátek je zasvěcen Venuši a andělu Anaelovi. Vůně pro Venuši: růže, vanilka.

Láska, přátelství, věrnost, sex: Pomůže vám anděl Anael, bohyně Afrodita nebo řecký bůh lásky Eros. Chystáte-li svatbu požádejte o ochranu anděla Raphaela. Meditujte s tar. kartou Zamilovaní nebo Slunce. Pro rodinné štěstí meditujte s tar. kartou Císařovna nebo Svět.

Rituální sobota

V Sobotu se zamýšlíme nad životem, bilancujeme, případně zažehnáváme nezdary. Zamýšlíme se v oblasti diplomacie, spravedlnosti, odpovědnosti, sebekontroly, nad skromností či upřímností. Nad otázkou, jak co nejlépe využít náš čas. Hodnotíte-li na vašem životě cokoliv, vyvarujte se sebelítosti nebo sebe obviňování, hodnoťte se věcně, ničeho nelitujte. Bohatě postačí pokud případné chyby necháte vyjít na světlo a upřímně si je uvědomíte. Vykonejte rituál zaměřený na zvýšení autority a respektu. Popřípadě zhodnoťte všechny vaše obavy a strachy, přílišnou opatrnost, netrpělivost nebo pesimismus, posuďte, zda vám tyto aspekty nebrání v dosažení vašich cílů. Zbavujte se všech zlozvyků, všeho nechtěného, nepotřebného a překonaného, zbavte se všeho starého. Ukliďte si doma i ve svém nitru.

Alespoň jednou za čas si udělejte v sobotu večer čas, meditujte, zavzpomínejte a pohovořte s vašimi blízkými, kteří již sice překročili oblouk duhy na druhý břeh, ale mohou být s vámi ve vzpomínkách. Dokonce je můžete žádat o radu. Vládcem soboty je anděl Samael a planeta času Saturn. Vůně pro Saturna: cypřiš, pačuli.

Zapomnění, útěcha, naděje, očista: S nechtěnými vzpomínkami si poradí anděl Mupiel, nebo vzývejte římskou bohyni srdce Vestu. Meditujte s tar. kartou Věž, Soud, Mírnost

Ochrana před negativními energiemi: Vzývejte řeckou bohyni labyrintu Ariadnu, bohyni ochrany Artemis. Meditujte s tar. kartou Císař, Vůz, Síla. Pro odstranění pomluv meditujte s tar. kartou Spravedlnost.

Rituální neděle

christmas-515939_1280Poslední den v týdnu se věnujeme otázkám hledání zaměstnání, podnikání, finančnímu zajištění, prosperitě. Také zdárnému studiu a jiným dlouhodobým záležitostem. V tento den je vhodné vytvářet si plány a představy o dokonalém zdraví, štěstí, klidu, harmonii, spokojenosti, a podporovat silnou vůli a rozvahu. Plánujte nové začátky a smělé projekty. V neděli proveďte rituály, které od vás odvrátí vše nechtěné, nemoci, smůlu, agresivitu, strach z budoucnosti. Posilujte odvahu, odhodlání, víru, optimismus a vytrvalost. V tiché meditaci si pokládejte jednoduché otázky a snažte se na ně upřímně odpovědět, sami před sebou nic nezatajujte ani nezkreslujte.

Co se týče financí, tak nejideálnější je kouzlit v neděli, za úplňku nebo novoluní. Měsíc v této době přitahuje bohatství. Vyrobte kouzelnou truhlu, ponechte ji na oltáři přesně sedm týdnů, sedm dní, sedm hodin a sedm minut, a každý den si připomeňte své vize. Vládcem neděle je Slunce a anděl Rafael. Sluneční vůně: kadidlo, heřmánek.

Zdraví: Vzývejte keltskou bohyni uzdravení Brigid, řeckou bohyni srdce Hestii. Meditujte s tar. kartou Síla, Mírnost. Potřebujete-li doplnit duševní sílu meditujte s tar. kartou Měsíc, Velekněžka, Viselec.
Finance, blahobyt: Vzývejte římskou bohyni prosperity Dianu, boha obchodu a komunikace Merkura. Egyptská bohyně blahobytu se jmenuje Renenet. Meditujte s tar. kartaou Hvězda, Slunce.
Životní síla, úspěch, vyrovnanost, sebevědomí: Pomůže vám římská bohyně osudu Fates, bohyně moudrosti Minerva. Meditujte s tar. kartou Velekněžka, Slunce, Hvězda, Kolo štěstí. Pro přivolání štěstí vzývejte anděla Barakiela. Nebo egyptskou bohyni Bastet, zapalte při tom svíčku ve tvaru černé kočky, tato bohyně je vyobrazována jako kočka, je jí přidělována ochrana, plodnost, hudba.

Diskuze

error: Obsah je chráněn autorským zákonem.