Magie energetického zrcadlení

lake-484190_1280Několik následujících článků je o magii zrcadlení. Toto téma je zajímavé pro každého z nás. Co dělat například, ocitneme-li se v nepříjemné situaci, kdy nám druhá osoba něco vyčítá v záplavě výbuchu emocí, nebo na nás jinak slovně útočí? Zachovejte v tu chvíli, ať se to zdá jakkoli nemožné, naprostý klid. Navenek ale i vnitřně. Vnitřně především! Nebraňte se podobným útokem, ani zbytečně nic nevysvětlujte, dotyčný vás v tu chvíli nevnímá. Dívejte se dotyčnému mezi obočí, na oblast třetího oka, bez emocí a nenávisti. V duchu jej žádejte o klid, pochopení a rozvahu.

Nemá smysl cokoliv řešit v záplavě hysterických emocí

Reagujte naprosto obráceně, než protivník v danou chvíli očekává, ať už jde o manželku, šéfa nebo tchyni, tím se vám podaří jej odzbrojit. Poskytnete sobě i oponentovi čas na zklidnění negativních emocí. Akumulujete tím vlastní (životní) energii, která je vám v tu chvíli odebírána, snáze se vám podaří přesunout ji zpět do svého energetického pole. Pokud situace vyžaduje neodkladně reagovat, udělejte to s notnou dávkou klidné diplomacie.

Sám život je plný překvapení, kouzel, zázraků a podivností. Přece okolnost, popsaná v předešlém odstavci, nemá daleko k ,,upířímu“ vysávání energie. Když už k něčemu takovému dojde, soustřeďte se a mezi sebou a útočníkem si vizualizujte velké zrcadlo otočené lesklou plochou směrem k protivníkovi. Zrcadlo, jinak zvané čertovo střípko, má schopnost odrážet energii. Odráží paprsky jak ve viditelném, tak v neviditelném spektru.

Připustíte-li bez výhrad, že myšlenky a slova jsou energií, podaří se vám negativní emoce a slova útočníka odrazit zpět k němu samému, do jeho energetického pole. Potom, je-li to možné, v klidu odejděte. Odchod z nepříjemné situace vás zbytečně nepřipraví o životní energii, v daném okamžiku je nejlepším řešením. Není to zbabělost. Proč dovolovat někomu aby nám ubližoval? Energie zla se v nás rozvine a pohltí naše vědomí jen tolik, kolik dovolíme!

Zobrazit všechny eKnihy

Energie obklopující tělo, (také těla zvířat, rostlin a minerálů), se nazývá aura

Jedná se o záření lidského magnetismu. Toto elektromagnetické pole reaguje na naše emoce. Pokud byste měli schopnost tato pole energie vnímat zrakem, viděli byste v barvách, jak se aura každého jedince rozpíná do všech stran, jak je ,,živá“ v emotivně vypjatých okamžicích. Během pozorování dvou osob, vyměňujících si ve vzájemné potyčce názory, plné negativních výpadů, nemohlo by vám uniknout, jak se jejich energie vzájemně prolínají. Zrcadlí se jedna do druhé. Energie slabšího je pohlcována agresivnější energií silnějšího.

Podvědomí je neustále ve střehu! Je-li nám nějaká osoba z našeho okolí, aniž by nám cokoliv kdy udělala, nepříjemná a nesympatická, jedná se o instinktivní reakci, varovný signál, který není dobré brát na lehkou váhu. Z nějaké příčiny se naše energie vzájemně odpuzují nebo naopak přitahují. V magnetickém aurickém poli vznikají tělesné instinkty. Včas se nás snaží upozornit na neobvyklé věci, varovat před nebezpečím, říkají nám, abychom zůstali ostražití. Naslouchejte vnitřnímu hlasu a předejdete omylům a nedopatřením. Věnujte POZORNOST především pocitům a intuici: o okamžik dříve než rozumu!

Myšlenky se snaží rozumově přehodnotit vzniklou situaci, to je v pořádku, ale dejte jim prostor až na druhém místě – nejdříve si uvědomte všechny emoce a pocity. Senzitivní lidé na první pohled poznají, jakou emocionální energií je nasyceno ovzduší v místnosti, do které vstoupí. Rozeznají pozitivní emanace od negativních. Pokud se o někom říká, že má ,,charisma“, je-li přirozené, nikoli vyumělkované, jedná se o příjemné, harmonické vyzařování jeho aury.

Související články: Rituál zrcadlení – vizualizace, Zrcadlo a uchování informací, Zrcadlení lidské aury ve spektru barev 

Magie energetického zrcadlení

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.