Vizualizace, telepatický přenos a rituál odpuštění

silhouette-1259980_1920Ovlivnění mentálního obrazu na dálku pomocí telepatie je velmi citlivý a ryze osobní rituál. Tento spirituální akt je možný, pokud toho nebudeme chtít jakkoli zneužít. Jedná se o pozitivní ovlivnění druhé osoby pomocí telepatického přenosu. Máte ve svém okolí někoho blízkého, s kým jste díky nedorozumění v konfliktu? Nebo si s danou osobou prostě jen nerozumíte, mrzí vás to a rádi byste uzavřeli smír, ale brání vám v tom její nepřístupnost či trucovité mlčení? Může se jednat o rodiče, sourozence, přítele, nadřízeného, spolužáka, učitele, kolegu v zaměstnání nebo souseda. Tento rituál vykonáme za účelem usmíření. Úspěch může vyžadovat více času ve smyslu častějšího opakování stejného rituálu za jediným účelem. Úspěch záleží na naší upřímnosti a na tom, jak hluboce nám budou nakloněny tajemné vzdušné sféry, na které se napojíme.

Vizualizace, telepatický přenos a rituál odpuštěníHarmonizaci osobní životní energie a vědomé soustředění, které je před každou vizualizací důležité, podpoříme tímto postojem: Při koncentraci nebo meditaci, propojené s poslechem hudby a vůněmi z kuřidla, se maximálně uvolníme. Sedíme pohodlně ale zároveň rovně a nehrbíme záda, nohy nekřížíme a chodidla máme na zemi. Pokud jsme v přírodě, chodidla máme bosá, tím dojde ke spojení se zemí, k uzemnění. Také v přírodě můžeme použít vonnou tyčinku, kterou zapíchneme před sebou do země, zároveň tím vyjádříme vděčnost matce Zemi. Uvolněně a vědomě dýcháme.

Pomalým, procítěným pohybem, s uvědomováním si vlastního těla, zkřížíme ruce na prsou. Nejprve položíme pravou paži na hruď, přes ni křížem levou, prsty se dotýkají ramen. Maximálně uvolníme mysl, to znamená, že nevnímáme nic jiného, než tvořivou energii přítomného okamžiku.

Takto dojde k harmonickému proudění životní energie (hadí síly) v těle. Ve vrcholném okamžiku, po potřebném soustředění nebo rozjímání ruce rozevřeme, pomalu otevřeme dlaně a necháme energii poselství (informací, afirmací, zaříkání, modliteb) proudit ,,vzhůru“.

Velký rituál usmíření a odpuštění

Pořiďte si vhodný rezonátor, může jím být fotografie nebo osobní věc dotyčného. Zapalte svíce, nechte doutnat vonnou tyčinku, případně nechte hrát uklidňující hudbu. Na ústřední bílou svíci rituální dýkou vyryjete jméno dotyčné osoby. Rozjímejte o společném problému. Pokuste se uvědomit si, proč se tak stalo, nic víc. Nikoho neobviňujte, ani sebe. Potom myslete na vašeho přítele výhradně v dobrém, nespílejte jemu ani sobě. Vybavte si všechny jeho klady, případně i vaše klady a všechny okolnosti, které vás vzájemně spojují. Tím se na danou osobu koncentrujete. Při soustředění se na fotografii zaměřte pohled na místo mezi očima, nad kořenem nosu (třetí oko). Vytrvejte v soustředění alespoň po dobu deseti minut. Nic nesmí odvádět vaši pozornost.

girl-490015_1280Nyní přichází nejdůležitější fáze rituálu. V tuto chvíli se mentálně napojujete na informační pole dotyčného. Zavřete oči a představte si jeho tvář do všech detailů. Vidíte jeho tvář s rozzářenýma očima, usmívající se, vlídnou a přívětivou? Pokud ne, pokud vidíte obličej zamračený nebo jinak nepřístupný, NEPOKRAČUJTE. Musíte si vašeho přítele vybavit v pozitivním smyslu. Až se vám to podaří, přívětivý obraz přítele udržujte v mysli co nejdéle. Snažte se navodit si pouze příjemné pocity, což vyžaduje nepřipouštět si strach a obavy, žádné záporné emoce. Je-li vám příjemně, potom jste v harmonii, mentálně ve spojení. Představte si přívětivou atmosféru budoucího osobního setkání, vizualizujte si zdárný průběh do nejmenších detailů.

Pokuste se obraz přítele, takto viděný, požádat aby se na vás láskyplně usmál. Ze začátku se vám to možná nepodaří, časem by měl tento mentálně vytvořený obraz s vámi spolupracovat. Dokonce je možné si takto mentálně popovídat, ovšem za podmínky, že si skutečně udržíte vizualizaci té konkrétní osoby po celou dobu a nenecháte se ničím jiným rozptylovat. Musíte však dodržet dvě podmínky: na danou osobu budete myslet pozitivně, a to kdykoliv, nejen během meditace. Dále naléhavě platí zásada mlčenlivosti, nikomu vaši činnost neprozrazujte, jinak riskujete nedorozumění, vše se může otočit proti vám.

Chcete-li příteli telepaticky poslat konkrétní informaci nebo vzkaz, v ten okamžik se mentálně napojte na jeho duši, nikoli na fyzické tělo!

candle-155232_1280Zapalte tři oranžové svíčky, rozjímejte a vybavte si příjemné vzpomínky. Pro přenos myšlenek je vhodná středa – den Merkura, den komunikace. Případně rituál opakujte, podle naléhavosti situace dvakrát třikrát týdně. Pokud však obdržíte mentální, intuitivní varovný signál, že se daná osoba brání jakékoliv spolupráci a odmítá obnovení narušeného vztahu, okamžitě vašeho telepatického působení zanechte. Nikoho nesmíme ovlivňovat proti jeho vůli. Nepřineslo by to nic dobrého vám, ani nikomu jinému.

Budete-li vnímat, že vše probíhá bez překážek, během osobního setkání postupně navážete příjemný, minulostí nepoznamenaný vztah. Možná budete překvapeni, až se na vás přítel, sourozenec nebo kdokoliv jiný podívá pohledem stejným, jaký jste si během rituálu vizualizovali. Pokud možno, již nikdy se nevracejte k problémům, které vás v minulosti rozdělovali. Tím více od chvíle, kdy opětovně navážete pozitivní kontakt. Jistě vám vaše fantazie poradí, za jakým dalším účelem lze podobný rituál využít. Mějte však na paměti, že nesmíte nikoho ovlivňovat proti jeho vůli, nikomu nesmí vaše jednání žádným způsobem uškodit. Vizualizace je umění snadno zneužitelné. Potom se ale jedná o (sebe)destruktivní akt. A věřte, že cokoliv je učiněno popudem jakéhokoliv zla, je velmi nebezpečné – zrcadlení energií platí za jakýchkoliv okolností.

Rozvíjejte vlastní fantazii a obrazotvornost

Máte možnost rozehrát pozitivní energetické vibrace na všechny strany. Toto se samozřejmě týká jakékoliv oblasti našeho života. Vše půjde o něco snadněji, až pochopíme, že život je dynamická hra všemožných účinků té jediné tvořivé energie. Život se může stát příjemnou hrou, budeme-li vědomě používat pouze přitažlivou, pozitivní sílu a zápornou vyloučíme, jak nejlépe to dokážeme. Máme schopnost přetvářet drobné okolnosti ale i složitější situace silou vůle, jen si to musíme neustále připomínat a tyto schopnosti v sobě znovuobjevit.

Související článek: Zření, myšlení a vůle

Vizualizace, telepatický přenos a rituál odpuštění

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.