Trumf Ohnivé Opice

glass-ball-1760040_1920Rok 2016 je podle čínského horoskopu rokem Ohnivé Opice. V letech, kdy vládne Ohnivá Opice, přichází do světa mnoho nového, možné je snad úplně všechno. Za vlády Ohnivé Opice platí: NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY. Letošní rok se předvedl jako jedna VELKÁ HRA (tou největší hrou byla zákulisní hra o válku). Nejen v politice všichni hrají své hry, a snaží se TRUMFNOUT jeden druhého. Podle čínského horoskopu je rok Ohnivé Opice mimořádným krokem vpřed, svět se NĚKAM řítí na plné obrátky. Transformace vědomí lidstva je letos unášena přílivem vynalézavé energie, bleskových úsudků a dalších významných talentů hbité a bystré Opice: zasmát se svým omylům, uvědomit si je, poučit se, a být stále dokonalejší. Ale opice není jen bystrá, vynalézavá, učenlivá, rychlá a hbitá, je také prolhaná, nepoctivá a lstivá. Dualita vesmírných energií funguje všude, ve všem a stále fungovat bude (v jaké míře záleží jen na nás). Vesmír je schopen netušených transformací. V této fázi vývoje jde především o změnu struktury lidského vědomí, změna fyzická, hmotná, ve hmotné realitě projevená bude následovat. A to vcelku brzy, protože jedeme na plný plyn, a vnímání času a čas samotný, zdá se, má také poněkud jinou strukturu, než v nedávné minulosti.

V tomto roce je důležité a významné vše, co je skryté a zároveň projevené v DUALITĚ předvolebního klání, a v konečné volbě amerického prezidenta. Tato záležitost má složité pozadí (politické i transformační). Ne každému se toto shrnutí zamlouvá či bude zamlouvat, ne každý si dokáže dát vše s tím související do správných souvislostí. Souhlasit bude patrně jen ten, kdo si uvědomuje, že jaké je vědomí lidstva, které se pozvolna probouzí a konečně se někam posouvá, taková je realita. A lidé se skutečně probouzí, a uvědomují si mnohé závažné skutečnosti, a především původ svého „otroctví“, (což může být pro mnohé proces bolestný). Nový americký prezident je jako člověk takový, jaký je, to nemá cenu komentovat, protože je obrazem či zrcadlem svého národa. Jinak to být nemůže – jaký je lid (kolektivní vědomí) – takového má prezidenta. Až se naše kolektivní vědomí posune zase o kousek dál, dokážeme si zvolit takové představitele národů, kterým půjde o pozitivní změny ve světě, ne pouze o vlastní moc. Vývoj v jakékoliv oblasti skutečně nezáleží jen na politických hrách, politici jsou, ať se nám to zamlouvá nebo ne, zrcadlem svých národů. Až se posuneme my všichni zase o kousek dál, posunou se transformační energie na Zemi tam, kam si všichni přejeme (většina). Do konce roku Ohnivé Opice, a v roce příštím vyjde najevo hodně „globálních lží“. Čekají nás sice turbulence, ale spirála vývoje dostává správný směr – ven z bludiště, směr, který povede k vyrovnání protichůdných sil.

glass-ball-1764326_1920

Rok Opice a volba amerického prezidenta souvisí také s vhledem do minulosti: Amerika se „zrodila“ v roce Ohnivé Opice (podle čínského horoskopu): V roce 1776 zástupci třinácti kolonií jednomyslně odhlasovali přijetí Deklarace nezávislosti Spojených států, kterou byla vyhlášena nezávislost Spojených států na britské koruně.

Letošní rok Ohnivé Opice přinesl Evropě „Brexit“, a Americe „šokující“ (jak pro koho) výsledky voleb kandidáta do Bílého domu. Tyto volby přinesou změny pro celý svět, průběh těchto změn nemusí být na první pohled pozitivní – nejprve je třeba pustit se do velkého osobního, místního, skupinového, a GLOBÁLNÍHO úklidu, úklidu, který povede k pozitivní a lepší budoucnosti.

Takže naše práce na kolektivním vstupu do lepší budoucnosti tímto nekončí. Proto nezapomínejme, že obrazotvornost, (mantry, modlitby, afirmace, sny a záměry), je účinná pokud neztrácí kontakt s realitou, s vnímáním reality sebe sama a vnějšího světa bez předsudků, v syrovém stavu, bez pověr. Skleněné ledové kry racionálního rozumu, pokud nepodají ruku duchovnímu uvědomění, budou i nadále postrádat svědomí, protože je velice lehké ztratit nit svědomí, morálky a vnitřní moudrosti. Je to tím, že životní energie se projevuje ve dvou základních polohách: v touze a odporu. Touha i odpor mají společné to, že vyvolávají konflikt. Svět je ohromná zrcadlová katedrála, prostor utvořený z neviditelných zrcadel, v nichž se odráží vědomí lidských bytostí. Každý člověk má svůj vlastní prostor utvořený z osobitých zrcadel, a současně je každý zrcadlem pro ostatní. A každý člověk má svůj vlastní zrcadlový obraz. Nekonečný a přitom na dosah blízký PROSTOR skrývá nekonečně mnoho „zrcadlových“ vstupních bran do Jinam, průhledných a splývajících s krajinou, proto je obyčejně nevidíme.

Zatemněná mysl (probouzejícího se) lidstva, to je onen skleníkový efekt, který řešíme nevyřešitelně, protože je sám o sobě absurdní.

Volba nového amerického prezidenta proběhla, pro mnoho lidí v šoku, a to 9.11. 2016. O tomto dni se říká, že Amerika už nebude nikdy stejná.

Zrcadlovým obrazem k tomuto datu je 11.9. 2001. Den kdy Amerika zažila také šok v souvislosti se zničením Světového obchodního centra v New Yorku.

Znamená to, že se v blízké budoucnosti dozvíme skutečnou pravdu o jedenáctém září roku 2001?

Trumf Ohnivé Opice

Diskuze

error: Obsah je chráněn autorským zákonem.