Očistná koupel – aura

wellness-654428_1280Jednou za čas je zapotřebí očistit auru, vlastní energetické pole, od energetického znečištění. Koupel působí jak na znečištění vnitřní, tak vnější (negativní energie). Dopřejeme si dvaceti minutovou koupel ve vodě s rozpuštěnou mořskou nebo obyčejnou solí. Sůl je základem koupele, má dokonalou vázací schopnost, váže na sebe „duševní“ nečistoty. Použijeme půl kilogramu soli. Pokud přidáme do koupele ještě 100g sody bikarbony, dopřejeme očistu celému organismu. Soda bikarbona je zásaditá, napomůže celkové tělesné detoxikaci. Každým z nás proudí stejná vesmírná energie, záleží jen na každém jednotlivci, na jeho vnitřním cítění, momentálním rozpoložení a na intenzitě myšlenek, jakou energii vyzařuje zpětně do svého okolí. Auru druhých lidí vnímáme většinou podprahově, na jejím procítění často vzniká vzplanutí prudkých vášní, ať už lásky či nenávisti.

Energetická očistná koupel je balzámem pro tělo i duši

Na tento očistný rituál si dopřejeme dostatek času, po koupeli je nutné oddat se relaxaci, nejméně hodinu odpočívat a „na nic“ nemyslet. Koupel můžeme provádět jednou do měsíce pro energetické očištění, nebo před cílenou meditací, tantrickým rituálem, případně před astrálním putováním.

Aura – fluidské vyzařování

bath-988502_1280Skrze auru, respektive skrze její fluidické vyzařování, se partneři vzájemně napojují na vnitřní pocitové a emoční resonance. Senzibilní jedinci se mohou dokonce napojit na obrazy minulých životů. Jedině harmonický člověk vyzařuje světlo lásky, jeho aura je symetrická, jasných odstínů barevného spektra, a doslova pulsuje světlem, které vyjadřuje duchovní čistotu. Negativní emoce a znečištěné emoční tělo zabraňuje čistému prožívání partnerských vztahů, v tom případě je aura neucelená, nepravidelného tvaru, v určitých bodech zpřetrhaná, zakalená temnějšími odstíny barev. Jde o okolí centrálních bodů, vztahujících se k jednotlivým čakrám, které jsou z nějakého důvodu uzavřené.

V těchto bodech vznikají nežádoucí průniky, kudy zbytečně uniká životní energie. Barevnost aury je proměnlivá, paleta barev se může změnit vícekrát za den, proměňuje se například na základě intenzivního emočního, adrenalinového, nebo erotického vzrušení.

Eshop – INSPIRACE PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT

V okamžiku prožívání čisté božské inspirace jsou těla milenců obklopena aurou zářivých barev slunečního spektra. Jednotlivé barvy se vzájemně prolínají. Spektrum aurického vyzařování ženy se vzájemně prolíná se spektrem aurického vyzařování muže. Během sexuálního aktu je hadí síla silně koncentrovaná a v čase orgasmu proudí tělem boha i bohyně současně.

Související: Tantra, orgasmus a extatický stav vědomí

Očistná koupel - aura

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.