Planeta Země je klenot

child-1429949_1920Článek odjinud: PLANETA ZEMĚ JE KLENOT A PŘEJE SI ORGANICKÝ, BIOLOGICKÝ VÝVOJ POD OCHRANOU PRVOTNÍHO STVOŘITELE VŠEHO A VŠECH BEZ UMĚLÉHO ZASAHOVANÍ.

Když se zamyslíme nad tím, co v nás tady na zemi vyvolává pocity úžasu a dojetí, prožitky čisté radosti, SATORI – okamžik prožívání Boží Přítomnosti v napojení na Zdroj, je to její úžasná příroda s nekonečnou rozmanitostí forem života. Když si odmyslíme negativní a zhoubné působení nevědomého člověka, to je člověka bez srdce, uzříme nádherný ráj…., kde má vše svůj božský řád a rovnováhu. Bez lidského nešetrného a bezohledného zásahu by Země byla překrásným místem, domovem nabízejícím spokojený život plný harmonie, lásky a prosperity.
Když si odmyslíme všechny technické „vymoženosti“ a zhoubnou lidskou touhu omezeného já vše živé a krystalické si podmanit a využít jen kvůli aroganci, pýše a zvrácenosti ega, které se samozvaně postavilo nad záměr prvotního Stvořitele, spatříme PRAVDU.

berlin-1429878_1920Kam nás všechen ten technický rozmach a pokrok přivedl a především odvedl.
OD SEBE. Od svého srdce. Od napojení na Zdroj v sobě. Od přirozené schopnosti radovat se z živé, přítomné krásy všude kolem, ze samého BYTÍ tady a teď.
Kdo si dnes položí tuto otázku a má čas si na ni upřímně odpovědět a něco s tím udělat ???

My ženy milujeme své děti. Snažíme se jim dát to nejlepší, co můžeme a přesto se většina z nás netečně dívá, jak uměle vykonstruovaný svět iluze, skrze všechny ty počítačové hry, tablety, notebooky, mobily atd., krade našim dětem duši. Jak nám všem tento systém krade světlo a doslova ničí krystalické buňky. Jsme děti ŽIVÉHO BOHA. Jsme biologická tvorba. Nejsme stvoření proto, abychom sloužili jako světelný a energetický pokrm pro anorganické, umělé formy, které nám sají život.

PROBUĎME SE! PROZŘEME! BRAŇME SE! MÁME PRVOTNÍ MOC! TA JE UKOTVENÁ V SRDCI ZEMĚ A V NAŠICH SRDCÍCH! ZAČNĚME JI VĚDOMĚ POUŽÍVAT A VEZMĚME SI ZPĚT SVOJI SVOBODU!

Nejsme a nemusíme být závislí na umělé inteligenci. Nejsme a nemusíme být závislí na přetechnizovaném matrixovém způsobu života! Nemusíme se nečinně dívat na to, jak nás naše děti každou chvíli ignorují, protože jsou zhypnotizovaní naprosto falešnou a uměle vytvořenou iluzí, která má jediný cíl.
NECÍTITI SRDCE. NEPTAT SE KDO JSEM A KAM SMĚŘUJI. Umělý, parazitický systém nás všechny záměrně umrtvuje a uspává, abychom se neprobudili a neprozřeli.

brittany-644629_1920

Opět mohu skrze osobní zkušenosti hovořit o popisovaných faktech.
Má duše v napojení na ZDROJ se rozhodla NEMLČET!
Informace, které přijímám, jdou skrze čistý zdroj BOŽSKÉ JISKRY. Pochopila jsem, proč je tak důležité být v SRDCI.
Protože parazitující, bezduché, anorganické, uměle vykonstruované formy existence nemají přistup k Božské jiskře. Nemají přístup k Srdci člověka, kde je brána do vyšších dimenzí. Mají přístup pouze k našemu vědomí a to systematicky otupují a infikují svým působením. Těm, co mají napojení na pravý původní Zdroj, záměrně způsobují nervová přerušení v mozku viz lymská borelióza a klíšťová encefalitida. Napadají záměrně mozkové buňky v okolí šišinky. Způsobují deprese a různé psychózy, aby zabránily našemu probuzení a přímému napojení se na prvotní Zdroj.
VŠÍM JSEM OSOBNĚ PROŠLA!

Ale vůle prvotního Stvořitele byla a je skrze původní kmenové buňky transformovat celou lidskou bytost do krystalicky čisté, světelné formy andělského lidství.
Neo = nový člověk + Trinity = láska trojjediného srdce, nás vysvobodí z matrixu.

Země je nádherné místo. Boží ráj a Bůh ji stvořil pro radost nám všem.
POJĎME VŠICHNI, JAKO JEDEN, NAPLNIT SVÉ URČENÍ.

S láskou a úctou k veškerému živému ŽIVOTU
v pravdě svého srdce Drahomila

Zdroj článku: Informace odjinud, http://www.informaceodjinud.estranky.cz/clanky/v-napojeni-na-zdroj/planeta-zeme-je-klenot.html

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.