Očistný rituál po proudu řeky

Velký osvobozující rituál vykonejte v době ubývajícího Měsíce. Ráno, nejlépe za svítání se vydejte na procházku směrem k řece. Směr procházky zvolte po proudu řeky – negativní energie, kterou budete uvolňovat – odpluje po proudy řeky, daleko od vás. Rozhodně nechvátejte, procházejte se pomalu a uvolněně meditujte. Koncentrujte se na všechny starosti. Zkrátka uvolněte ze svého nitra vše negativní, vše, co vás obtěžuje, čeho se vzdáváte, co již nepotřebujete, co vás trápí a rozčiluje. Zkrátka vše, na co si jen dokážete vzpomenout. Jděte dál podél řeky, neustále vnímejte její přítomnost. Proveďte odpuštění sobě nebo komukoliv jinému. Zbavte se všech výčitek. Než dojdete k místu přechodu přes vodu, uvolněte ze sebe všechny negativní energie.

Očistný rituál po proudu řeky

Nyní ovládněte myšlenky. Od okamžiku, kdy stanete před vodní plochou v místě, kde se rozhodnete přejít na druhý břeh, přestaňte myslet na všechny potíže, nyní se zbavte všech myšlenek. Pokud to nedokážete okamžitě, nespěchejte, vnímejte v tuto chvíli jen okolní přírodu, vůně přírody, osvěžující vánek. Pozdravte řeku a všechny vodní, animální bytosti. Několik minut jen klidně relaxujte, bez myšlenek pozorujte proud vody, poslouchejte ten koncert. Potom musíte řeku či potok, v místě kde se nachází brod, nebo kde je nízká hladina vody, přejít. Nesmíte už na své starosti myslet. Případně, pokud to bude bezpečnější, přejděte po lávce nebo mostě. Alespoň namočte ruce a chodidla do vody a nechte je oschnout slunečním světlem. Za příznivého počasí se vykoupejte, tím podpoříte vnitřní očistu. V tuto chvíli jste ponechali všechny starosti na druhém břehu.

Pozitivní myšlení a očekávání

Až řeku či potok přejdete, již se v žádném případě neotáčejte. Vydejte se domů jinou cestou. Za sebou jste právě zanechali vše nepotřebné a negativní. Podstoupili jste důkladnou mentální očistu. Od této chvíle jste volní. Starosti a nervozitu odnesl vodní proud. Od tohoto okamžiku myslete jen pozitivně, očekávejte kladné výsledky. OČEKÁVEJTE pouze dobré řešení každého problému. Samozřejmě, že se vše nezmění naráz jako mávnutím kouzelného proutku, ale postupně nastanou okamžiky, které vás osvobodí. Přijdou chvíle, kdy vás překvapí jednoduchost řešení některých potíží, přijdou vám na mysl skvělé a inspirativní nápady, ocitnete se ve správnou chvíli na správném místě. Dostaví se pomoc zvenčí v různých podobách, potom se chopte každé nové, inspirující příležitosti. Nepřehlédněte žádná znamení. Očekávejte je!  Poslouchejte vlastní intuici – ona se bude velmi snažit navázat s vámi spojení! Snažte se vědomě, duchovní vývoj sám sebe ještě nikdy nepředběhl, učte se pozorováním.

Jak je vám, jak se cítíte? Možná odpovíte: ,,Momentálně se cítím krásně, uvolněně, v harmonii sám se sebou…“ To je skvělé! Ale zamyslete se nad slovem momentálně, a jeho skrytým významem. Moment – znamená okamžik tady a teď, bytostný přítomný okamžik. Mentálně – znamená psychicky, emočně, s hlubokým vnitřním procítěním. Kdykoliv vám někdo položí podobnou otázku, vždy si nejdřív uvědomte, s jakou energií rezonujete. Co vaše slova a výraz obličeje vyzařují do vašeho bezprostředního okolí – v každém okamžiku? Ale také samozřejmě směrem k vesmírným energetickým zrcadlům!

Eshop – INSPIRACE PRO VĚDOMOU MYSL

S každým dalším životem přichází obohacení pro duši. Více moudrosti, více lásky a pochopení, pokud se těmito pravidly řídíme v životě současném. Není nutné ani žádoucí zaobírat se nejistotou a netrpělivostí. Nepředbíhejme událostem. Vše je správně načasováno. Přijímejme život tak, jak přichází. Těšme se, až otevřou se před námi dveře do tajuplných sfér bytí, doposud zastíněných nevědomostí a věčným polospánkem. Těšme se, až znovuobjevíme hluboký pocit klidu a vše, co prozatím neumíme pojmenovat. Každý z nás je něčím výjimečný, a neudělat občas chybu či špatný krok, nic bychom se nenaučili. Určitě si všichni zasloužíme lásku a plnou náruč štěstí. Nečekejme však, že nám je někdo donese až před nos, bez našeho přičinění.

Posvátná místa v přírodě: meandry řek

yangoon-1566346_1920 (1)

aerial-929974_1920

Vltava na Šumavě

meanders-1316553_1920

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.