Rituál zrcadlení – vizualizace

art-1556896_1920Magická kouzla, říkejme jim tak, podpoří sílu myšlenek, vizualizací a osobních přání. Odhalí ty nejniternější potlačované emoce a city z hlubin podvědomí. Kouzlo, které pro tuto chvíli nazveme jednoduše ,,zrcadlením“, je vcelku nenáročné. Posaďte se před zrcadlo, narovnejte páteř, zklidněte mysl a zpomalte dech. Než se vnitřně uvolníte, zavřete alespoň na pět minut oči a skutečně na nic nemyslete. Představujte si kolem sebe zářivé světlo, nechte jím prostoupit celé tělo.

Potom si živě představte, jak magické světlo prostupuje skrze vás do zrcadla před vámi. Tímto způsobem nabijete zrcadlo osobní energií, následně bude rezonovat s vašimi pocity.

Až pocítíte klid pohleďte do zrcadla a zadívejte se sobě do očí. Vizualizujte si přání týkající se vaší osoby

ghost-259671_1280S rozmyslem soustřeďte všechny myšlenky na konkrétní cíl. Vytvořte si vlastní magické formulky, obsahující ve stručných heslech vše, čeho chcete ve svém životě dosáhnout. Ujasněte si však priority. Vše si vizualizujte nikoli v budoucím ale v přítomném čase. Nezapomeňte, že přání nesmí mít negativní charakter. Vše, ať je vaším záměrem cokoli, odrazí se negativní náboj v něm obsažený proti vám. Vesmírné zrcadlo vás ničeho neušetří! Nesnažte se ani ovlivňovat svobodnou vůli kohokoliv jiného, byť by to bylo s dobrým úmyslem.

Pro druhé můžete mít neutrální přání týkající se zdraví, radosti, štěstí a úspěchu. Cesty bytí jsou pro každého nastaveny zcela individuálně. Pokud nás něco nečekaného na cestě zastaví, je to proto, abychom pochopili, co pochopit prostě musíme.

Zrcadlení měsíční energie

Máte-li dostatek času proveďte rituál zrcadlení počínaje půlnocí. Nejlépe v období přibývajícího Měsíce, je-li vaším cílem něco získat. Potřebujete-li ze života něco odstranit, zvolte období ubývajícího Měsíce. Vizualizujte si konkrétní cíl. Cestu, jak jej dosáhnout, stačí jen zlehka nastínit, různé vhledy už vás k vámi zvolenému cíli dovedou. Nikdy si beztak nedokážete všechny okolnosti přesně naplánovat. Máme-li před sebou zvolený cíl, to znamená, že nejsme k němu striktně připoutáni, cesta, po které se vydáme, s vědomím, že žijeme Tady a Teď, nás k cíli dovede. Je vhodné rozdělit si každý cíl na menší etapy a pružně reagovat na různé podněty a změny, které nám cestu usnadní. Představte si například, co všechno byste udělali ,,jinak“, pokud byste měli tu možnost vstoupit do své minulosti jako do filmu a režii událostí byste měli ve vlastních rukou. Hledejte vášeň ve spirituálních rituálech a v objevování nových možností a nepřestávejte snít!

eye-264990_1280V případě nočního rituálu ponechte v místnosti šero. Vytvořte jen mírné světlo, do pozadí postavte hořící svíci tak, aby vás neoslňovala odrazem v zrcadle. Potom proveďte vizualizaci, přibližně po dobu třiceti minut.

Nezapomínejte se stále dívat sobě do očí, což není zrovna jednoduché. Nezapomeňte být stále obklopeni zářivým (vnitřním) světlem. Možná budete překvapeni, co spatříte.

Pokud se vydržíte dívat nepřetržitě sobě do očí dostatečně dlouho, za stavu dokonalého vnitřního mlčení, a máte-li k tomu dostatek vnitřní odvahy, nahlédnete tímto způsobem hluboko do vlastního nitra. To, co zříte ve svém nevědomí či podvědomí může být překvapující. Spatříte-li vlastní stíny, nelekejte se! Nechte je pokojně odejít, uvolníte je už jen tím, že si je hluboce uvědomíte a emočně zpracujete.

Přítomný okamžik a vnitřní vidění

Cíleným pohledem do zrcadla na vlastní odraz, za použití v přítomném čase formulovaných představ a vnitřního vidění, můžete vlastní mentální silou vymazat z naprogramované mysli různé návyky jako je kouření, přejídání se a podobně. Vizualizujte si jakékoliv osobní úspěchy, ať už pracovní, osobní, sportovní. Vědomě si tak připravíte základy pro přeměnu osobní reality v pozitivní úspěch. Utvořte si v zrcadlovém vidění, v jeho přesně cíleném odrazu, mapu důležitých informací prozatím ukrytých v podvědomí. Vizualizujte si barevné obrazy a přeneste své vědomí přímo doprostřed děje. Nepochybujte a důvěřujte si!

Eshop – INSPIRACE PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT

Ujasněte si všechny priority. Velmi dobře si rozmyslete, zda se skutečně toužíte ocitnout ve svých představách, aby vás později splněná přání nezaskočila. Namalujte si vnitřním zrakem ochranný maják poznání, jenž podpoří vaši ostražitost a odvahu a bezpečně vás doprovodí k cíli, kdykoliv budete bloudit a zdánlivě beznadějně tápat a proplouvat nebezpečnými úžinami podvědomí. Provádějte různé sugesce týkající se zdraví, lásky, navazování nových přátelství, řešení složitých úkolů, získávání informací z Universa, finanční jistoty a prosperity. Pokud jste od přírody intuitivní a máte-li dobrou obrazotvornost, jistě vám podobná cvičení nebudou dělat žádný problém. Uvěříte-li, může zrcadlo pro vás pracovat jako kouzelná Aladinova lampa. Až se stane pozitivní myšlení a nazírání na svět vaší přirozeností, nebudete již rituálu zrcadlení s magickými formulkami potřebovat.

Občas se dostáváme do různých průšvihů a netušíme proč!

Co je to za principy, na jejichž základě neomylně vznikají nečekané infarktové situace, nepříjemné trapasy či citové kotrmelce? Příčinou jsou právě ony ,,skryté nadpřirozené schopnosti“, v které paradoxně nevěříme. Jde stále o stejné principy tvoření na základě myšlení a obrazotvornosti. Vše, co existuje, je vibrací. Myšlenka a představa je příčina, následně vzniká odražená realita v podobě následků. Někdy je ovšem obtížné hledat a pochopit souvislosti vnějších dějů s vnitřními pochody. Stále platí, že máme svobodnou vůli. Svobodná vůle se odráží i ve zdánlivě banálním očekávání. Přemýšlejte tedy selektivně, vybírejte myšlenky cíleně a vědomě, staňte se optimisty. Emoce jsou nakažlivé, tak jako je nakažlivý smích. Tak se děje i se vším ostatním, proto kolem sebe můžeme nevědomě vytvářet vibrace napjatého ovzduší s hustou negativní energií, odrážející se v mezilidských vztazích.

Související článek: Nikdy nemalujte čerta na zeď

Rituál zrcadlení - vizualizace

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.