Energeticky posilující tantra masáž

young-girl-531252_1920Tuto účinnou, energeticky posilující masáž můžete provádět jak sami na sobě, tak vzájemně v páru. Masáž, pokud chceme povzbudit tělesnou kondici, se provádí nejlépe denně, po ránu a večer, nebo kdykoliv podle potřeby. První poloha masáže nezabere mnoho času, jen pár minut. Pravidelná denní masáž rozproudí životní energii (krevní oběh), posílí psychiku, má příznivý vliv na vnitřní orgány (dýchání, trávení), omlazuje a zlepšuje strukturu pleti. Masáž efektivních bodů na těle harmonizuje energetický obvod, odstraňuje únavu, probouzí energetické tělesné dráhy, očišťuje auru a rozšiřuje vědomí. Během jednoho týdne pocítíte pozitivní účinky na organismus. Jde o masáž tantrickou, je rozdělena do dvou poloh, první je na povzbuzení kdykoliv během dne. Provedení celkové masáže rozproudí sexuální energii.

Energetická tantra  masáž vyžaduje dodržet postup

Tuto taoistickou masáž můžete vzájemně provádět také ve dvojici, během přípravy na tantrický rituál. Uveďte se do meditativního klidu, věnujte se pouze dotekům, vnímejte jen vaše ruce a místa na těle, kterých se vaše ruce dotýkají. Začněte několika minutovým masírováním prstů, zápěstí a dlaní rukou. Až budete mít ruce dostatečně zahřáté, tak můžete přejít k masírování ušních lalůčků. Masírováním ušních lalůčků se celkově zahřejete. Následuje jemné dotýkání obličeje a rtů, potom oblasti krku a zátylku. Později přejděte k chodidlům, stejně pečlivě a trochu intenzivněji je promasírujte. Snažte se představovat si, jak vás obklopuje bílé nebo zlaté světlo.

Během této masáže se můžete soustředit na pánevní dno – a rytmicky stahovat a uvolňovat svaly pánevního dna. Po nějakém čase, pokud budete provádět toto energetické cvičení pravidelně, začnete pociťovat v oblasti první čakry jemné posuny energie (hadí síly).

Pokud si uděláte na tento tantrický rituál dostatek času, můžete přejít po masáži chodidel k dalšímu kroku. Pokračujte v masírování oblasti hrudníku, soustřeďte se pouze na doteky, na nic jiného. Uvědomujte si sebe, vlastní bytost, nejen jako fyzické tělo, uvědomujte si také tělo energetické. Hruď masírujte tak dlouho, dokud se nedostaví pocit vzrušení.

Potom pokračujte pomalu a plynule k dalším částím těla: bedra, oblast kříže, oblast třísel. Ženy ještě promasírují oblast vaječníků. Následuje pomalá jemná masáž pohlavních orgánů.

Nyní se již dostaví silnější pocit probuzené, rozprouděné životní energie (hadí síly). Pocitově vnímáte teplo a intenzivní světlo, které vás obklopuje a jímž současně ve své podstatě jste. Vdechujte toto světlo celým tělem do svého energetického pole. Masážním dotekům uberte na intenzitě, a přejděte k jemnému hlazení celého těla.

Probuzená sexuální energie se rozlévá celým tělem, nemělo by se spěchat se završením v podobě sexuálního aktu. Nechte životní energii takto proudit co nejdéle. Rozprouděným krevním řečištěm jsou nyní rozváděny pohlavní hormony do důležitých tělesných center (hypofýza, epifýza). Správně provedený rituál, pokud nebudete spěchat, může navodit stavy změněného vědomí.

A nezapomínejte: bod „G“ je především v hlavě.

Související článek:  Tantra, orgasmus a extatický stav vědomí

Eshop – INSPIRACE PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT

Energeticky posilující tantra masáž

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.