Devítkové nenáhody Pavla Hlušičky

Devítkové nenáhody Pavla HlušičkyUrčitě to dobře znáte, nejednoho z nás doprovází životem šťastná, nebo náhodná čísla, která se pravidelně objevují, a na podvědomé úrovni nás ovlivňují. Pavla Hlušičku, autora projektu „Souznění – devítkové úplňky 2018“, provází devítkové životní nenáhody od dětství, hned dvě devítky najdeme v roce jeho narození. Pavel Hlušička se narodil v roce 1969, pochází z Keblic, kde vyrůstal v domě č. 9. Své první narozeniny oslavil za úplňku, další úplňkové, dvacáté narozeniny, přesně po devatenácti letech, oslavil v roce 1989. Ve svých 39. letech, (po dalších devatenácti letech), opět sledoval na noční obloze úplňkové, narozeninové představení.

Souvislosti s číslem devět tím ale zdaleka nekončí. Čísla popisná několika domů, celkem deseti domů, v souvislosti s vazbami na rodinné příslušníky, a s vazbami na další důležité osoby, mající vliv na autorův život, dávají v součtu dalších deset nenáhodných devítek. Další z více zajímavostí je, že jedno z dříve používaných telefonních čísel, jak pan Hlušička uvádí, a dokonce i pin k tomuto číslu, dává v součtu opět devítku.

Souznění – devítkové úplňky 2018

Devítkové nenáhody Pavla HlušičkyTaké už se vám rýsuje, že není náhoda, že básník a výtvarník Pavel Hlušička organizuje v současné době na rok 2018 projekt Souznění?

Půjde o devítkový rok, a to v souvislosti s magickými devítkovými úplňky. Součástí projektu jsou magické Spirály, které vzniknou propojením 144 měst České a Slovenské republiky.

K zahájení projektu Souznění dojde za úplňku, v kamenném kruhu u Litoměřic (obec Malíč).

Pavel Hlušička: „Když jsem prodal dům číslo 9 v Keblicích, intuitivně jsem odjel na Malíč, kde jsou keltské energetické kameny. Mezi těmito kameny jsem spal v období letního slunovratu a červnového úplňku roku 2016. Zažil jsem tam několik bouřek.“

Devítkové nenáhody Pavla HlušičkySmyslem zmíněného projektu je SOUZNĚNÍ, sdílení informací, navazování přátelství, podnikatelských partnerských vztahů, podpora menších vesnických hospůdek a dalších drobných i větších městských živností. Jde o podporu tradičních trhů, a tradičních řemesel, která jsou nejen symbolem zručnosti a soběstačnosti, ale jsou také symbolem hojnosti. Lépe řečeno jsou symbolem velkého, ale nevyužitého potenciálu, velké kreativity a nápaditosti, a odkazují na takzvané „zlaté české ručičky“. A také slovenské, „zlaté ručičky“, samozřejmě. Smyslem projektu také je navrátit se k tradičním, nejen rukodělným, hodnotám našich předků.

Pavel Hlušička: „Pevně věřím, že se organizace projektu Souznění rozhýbe tak jak má.“

„Poslední dobou, vždycky v noci, poslouchám níže uvedenou nahrávku. Aspoň část této nahrávky, jde o solfeggio tóny. Vždycky druhý den se mi v souvislosti s projektem někdo zajímavý ozve.
Já teď pracuji a bydlím v jedné vesnici u Litoměřic. Dům sice nemá číslo 9, ale stojí u silnice č. 261 a toto číslo v součtu devítku dává.

Devítkové nenáhody Pavla HlušičkyHned naproti domu je železniční trať, kde jezdí těžké nákladní vlaky. Tato tříhodinová skladba mi připomíná „vesmírný nákladní vlak“, který mi veze hojnost.

Radegast je prý bůh hojnosti. Jeho socha je na kopci Radhošť, což je jiná forma jména Radegast.

A u nás tady na severu Čech máme malinkou obec, která se jmenuje Ředhošť, podobně jako Radhošť či Radegast.

A co myslíte? Celé léto už padesát let se tam pořádají trhy, kam jezdí kvantum lidí. Že by ten bůh hojnosti?“


Partneři projektu

Národní obchodní řetězec REDE a Trhy Ředhošť se staly partnery projektu
www.rede.cz
www.trhyredhost.cz


Video nahrávka k poslechu: Solfeggio frekvence 

Devítkové nenáhody Pavla Hlušičky„V souvislosti s výše uvedenou skladbou jsem si přečetl něco o solfeggio tónech – je jich 9, a tvoří tři trojce. Součet tří čísel frekvence ve trojici vždycky dá číslo 3, 6 nebo 9. Připadá mi to velice podobné jako ty úplňky v roce 2018.“

174 285 396 – 1. trojice
417 528 639 – 2. trojice
741 852 963 – 3. trojice
—————
3 6 9

Více informací: www.rahunta.webnode.cz/news/co-se-to-deje-9-svetlo-a-laska-solfeggio-frekvence-/

Pavel Hlušička, Keblice a Říp

„Jelikož pocházím z Keblic, Dřevmuž mě v roce 2014 upozornil na takzvané hvězdné hory, v nichž hrají svou roli právě Keblice.

Konkrétně se jedná o tři šesticípé hvězdy.
1. Řípská hvězda
2. Milešovská hvězda
3. Slánská hvězda

Devítkové nenáhody Pavla HlušičkyZajímavý je i „Černý pentagon“, který prochází horou Říp.

Z těchto hvězd, „Černého pentagonu“ a dalších obrazců můžeme jasně vidět přírodní moudrost našich předků.

Ať už všechny ty obrazce znamenají cokoliv, tak lidé, kteří v minulosti stavěli města a vesnice, přesně věděli co staví a kde staví. V případě „Černého pentagonu“ dokonce věděli jak mají obce pojmenovat (viz nákres).“

Zdroj obrázku „Černý pentagon“ 

http://cermak.libor.sweb.cz/ley_lines.htm


Související články: Souznění – devítkové úplňky 2018, Mystické podvečery – devítkové úplňky 2018

Související video: Pavel Hlušička, Jaroslav Dušek, Dřevmuž, Připojte se do spirály

Devítkové nenáhody Pavla Hlušičky

„Čechy a Slovensko jsou jeden celek jako ta kočka (viz úvodní obrázek). Je to sice hříčka, ale dobře to symbolizuje to, že jako národy patříme k sobě. Rozdělíme-li čechy a slováky, zničíme naši společnou kočku.“


Žďárské vrchy – Devět skal

„V souvislosti s textem posílám fotky z vrcholu Devíti skal ze srpna 2014. Okruh, který je na mapě, měří skutečně 9 km. Tehdy jsem udělal za tři dny 9 koleček = 81 km.“

Devítkové nenáhody Pavla Hlušičky

Devítkové nenáhody Pavla Hlušičky„Zajímavý je detail fotografie skály, vypadá to, jakoby si nějaká žena hleděla přes pravé rameno na vrchol Devíti skal. Při zvětšení je na vrcholu vidět moje putovní hůl opřená o vrcholový kámen. Tuto hůl mi věnoval Dřevmuž při červnovém úplňku v roce 2013. V létě 2015 jsem byl u kamaráda na Slovensku ve zvolenském okrese a při červencovém úplňku shodou okolností zůstala tato hůl v místním lese. Zřejmě tam měla zůstat a věřím, že tam dodnes vykonává energetickou práci.

Kamennou ženu jsem na fotografii objevil asi až rok od pořízení fotografie. Někdy nevidíme a jsme schopni uvidět, až přijde správný čas.

Nedávno jsem v práci měl naštípat dřevo velkou sekerou, ale nemohl jsem ji najít. Byl jsem totiž přesvědčen, že sekera má oranžovou barvu. Po několika dnech někdo jiný sekeru objevil na zemi přímo tam, kde jsem ji hledal. Proč jsem ji neviděl já? Protože měla barvu šedozelenou, ale já jsem hledal oranžovou.“

 Devítkové nenáhody Pavla Hlušičky    Devítkové nenáhody Pavla Hlušičky    Devítkové nenáhody Pavla Hlušičky

Devítkové nenáhody Pavla Hlušičky

Devítkové nenáhody Pavla Hlušičky

Devítkové nenáhody Pavla Hlušičky

Devítkové nenáhody Pavla Hlušičky

Související článek: Význam magických trojčíslí

Diskuze

error: Obsah je chráněn autorským zákonem.