Zrodil se velký disk, podobný Galaxii

Zrodil se velký disk, podobný GalaxiiSíla lidského ducha a inspirace, pokud je vedena intuicí spolu s životní energií skrze srdce umělce, přináší schopnost procítění vyšších vibrací, přináší souznění s přírodou a tím i nádherná umělecká díla. Síla dřeva a krystalů je inspirativní sama o sobě, dřevo a krystaly v sobě nesou zemskou, přírodní energii, která je propojena s energií hvězd a vesmíru. Spirální vesmírná galaxie inspirovala zručného umělce k vytvoření překrásného symbolu pro projekt „Souznění – devítkové úplňky 2018″. Autorem „velkého dřevěného disku s gravitačními paprsky“ je znalec dřeva a zručný truhlář Petr Bartoň.

Petr Bartoň: Devítková galaxie

„V roce 2017 jsem byl osloven, jestli bych měl zájem vytvořit symbol, který by doprovázel Magické úplňky. Velice mě to potěšilo. Tato myšlenka mne zaujala a začal jsem si dávat „devítky“ dohromady.
Všiml jsem si, že naše číslo domu, ve kterém bydlíme, je 99. Mé narozeniny jsou na devítkový úplněk 2018. Narozeniny mé manželky jsou také na devítkový úplněk 2018.
V tu chvíli jsem ucítil poslání a sounáležitost s touto akcí.
Devítkový symbol se začal tvořit a měl jsem pocit, že vše je součástí něčeho velkého, Vesmírného.

Zrodil se velký disk, podobný Galaxii s gravitačními paprsky

Zrodil se velký disk, podobný GalaxiiSymbolizuje 9 úplňků v rotaci a stálém pohybu kupředu.
Tento symbol při roztočení dokáže rozhýbat, vyčistit a zesílit světelný sloup.
Symbol bude zesilovat roztáčením na své cestě po spirále měst: Praha – Olomouc a Bratislava – Žiar nad Hronom.“

Truhlář, Petr Bartoň, SÍLA DŘEVA
http://www.facebook.com/SILADREVA

Autorem projektu Souznění je básník a hudebník Pavel Hlušička, kterého také životem provází energie magického čísla 9, jak se můžete dočíst v článku Devítkové nenáhody Pavla Hlušičky.

12.1. 2018 tomu bude rok od chvíle, kdy se na těchto webových stránkách objevily první informace o zajímavém projektu Souznění. Rok se s rokem sešel a za nedlouho čeká organizátory slavnostní zahájení projektu úvodním rituálem v kamenném kruhu u Litoměřic, stane se tak v den úplňku 31. března 2018 v 18 hodin.


AKTUÁLNÍ POZVÁNKA na devítkovou besedu

Zrodil se velký disk, podobný Galaxii

VIDEO – Amelancha – Strom


Na tomto místě bych chtěla organizátorům a účastníkům projektu popřát hodně štěstí, trpělivosti a vzájemného porozumění – SOUZNĚNÍ. Souznění bude skutečně zapotřebí, neboť jak píše, s ohledem na lednový úplněk, spoluorganizátorka a partnerka projektu Ing. Jana Tyralíková:

Zrodil se velký disk, podobný GalaxiiSuperúplněk 2.1.2018 v 3,24 hod. SEČ

„Vstup do roku 2018 je provázen hned superúplňkem dne 2.1. Není to zrovna lehká konstelace a ani ideální vstup do roku velkého projektu Devítkových úplňků a Souznění. Aspekty nám sice ukazují vesmírné vedení, obrovskou podporu lidí s intuicí, snahu a hodně vložené energie, ale také střet individualit a ega a promarněné šance. Může dojít a nejspíše také dojde na rozpory ve vnímání cíle projektu a jeho duchovního přínosu. Kolem projektu se pohybuje hodně lidí a ne každý unese určitou ztrátu svobody a ne každý se bude ochoten podřídit nějaké disciplíně a pravidlům. Celá akce bude o komunikaci a schopnosti pomocí kompromisů posouvat vše ke zdárnému cíli. Jednou z technik, které budou pomáhat, jsou řízené meditace na podporu projektu, například. Otec projektu jako duchovní ikona je také jedním z pilířů projektu a tak to bude po celou dobu.

Může mu to ale přinést i deprese a pocit bezmoci. Může dojít až k hádkám a k promarněným šancím díky tomu. Nejbližší spolupracovníci mu to nebudou úplně usnadňovat…. „Děti“ projektu mohou mít někdy pocit ublížení a ztrát. Zejména spojených s finanční oblastí. Vesmír ale do projektu nakonec přivede lidi, kteří se stanou pevnými základy, od kterých bude možno se odrazit a pozvednout celý projekt na původně zamýšlenou duchovní úroveň. O lidech bude vlastně celý projekt. O střetu starého a nového myšlení, o naladění na Vesmír a jeho potřeby a vedení, o využití darů, které v nás jsou, jen je v plné míře nevyužíváme. Nebo je prostě jen nevidíme… Vstup do významného „devítkového“ roku bude složitý, ale je osvícen karmickými aspekty, není tedy úniku. Projekt Devítkové úplňky Z postavení hvězd i z mini výkladu karet vyplývá nutnost přehodnocení projektu. Možná není ideální spoléhat úplně na širokou skupinu lidí, kteří se kolem projektu pohybují.

Je to jako varování, ale může to být varování před ztrátou svobody, klidu a pohody, která nevyhnutelně přijde. Přehodnocení ve smyslu zvážení závazku z projektu vyplývajícího a ochota tento závazek akceptovat.“

01-02-2018 Superúplněk


Podrobné informace o projektu „Souznění – devítkové úplňky 2018“ najdete ZDE.

Přehled devítkových úplňků 2018

Zrodil se velký disk, podobný Galaxii

Pavel Hlušička: „Dřevmuž – Josef Matějka dodal další dva symboly projektu.
Jeden s názvem TROJROVNOVÁHA, vyrobený už v roce 2014, a druhý symbol s názvem MODLITEBNÍ MLÝNEK“

Zrodil se velký disk, podobný Galaxii
„Galaxie (od pana Petra Bartoně) se otáčí horizontálně a Modlitební mlýnek vertikálně. Mezi těmito dvěma otáčivými symboly bude stát Trojrovnováha jako třetí symbol. (Oba dva otáčivé symboly se sice otáčí kolem své vertikální osy, avšak Devítkovou galaxii sledujeme v horizontální poloze jako točící se kruh, zatímco Modlitební mlýnek vidíme jako vertikálně točící se sloup).“

Zrodil se velký disk, podobný Galaxii

VIDEO – Tři vesmírné symboly

Zrodil se velký disk, podobný Galaxii

Diskuze

error: Obsah je chráněn autorským zákonem.