Symbol delfína – indigové děti

dolphin-203875_1280Delfín je bezesporu inteligentní obyvatel moří a oceánů. Na obloze je zastoupen v podobě souhvězdí, a jistě právem. Pupek světa – tak se říkalo řeckým Delfám, jméno vychází ze souvislosti, že delfín je tvor zasvěcený slunečnímu bohu Apollónovi, a jistě ne náhodou. Delfín, jako silové, totemové zvíře, podporuje inteligenci, vnímavost k přírodním energiím, cit k odpovědnosti. Vědomí delfína nás nabádá aktivně přistupovat k ochraně přírody. Symbolizuje svobodu, radost a volnost. Jeho energie je velmi láskyplná.

Delfín, v podobě duchovního symbolu, rozvíjí telepatické schopnosti

Podporuje intuici, mimosmyslové vnímání a kreativitu. Ochraňuje v jakékoliv nepřízni. Některé přímořské národy věří, že duše zemřelých doprovázejí na onen svět právě delfíni. Delfíni skutečně zachraňují lidské životy. Můžeme uvěřit tomu, že to dělají vědomě, že mají osobitý charakter a disponují vynikající inteligencí? Delfín je symbolem světla, SVĚTLA V DUŠI!

Delfíní inteligence je záviděníhodná!

dolphin-602460_1280-300x164Delfíni mají dokonalý sluch, je pro ně zdrojem téměř všech informací potřebných k přežití, dokáží rozeznat vysokofrekvenční zvuky. Orientují se pomocí ,,sonaru“, který jim předává do mozku informace o prostředí, v kterém se nacházejí, zvukové vlny jim poskytují přesný obraz okolí. Delfíni ultrazvuky také sami vydávají, a zpětně zachycují jejich odraz, tak získávají informace o tom, kde se nachází potrava nebo třeba skála, dokonce velmi přesně odhadují vzdálenost. Delfín je stále ve střehu, ve spánku odpočívá jen jedna polovina jeho mozku, druhá hemisféra je stále aktivní, stále v bdělém stavu. Oceány se ozývá jejich zpívání. Kytovcům usnadňuje dorozumívání voda, ve vodě se zvuk šíří čtyři krát rychleji, než ve vzduchu. Delfíni mají osobitý šestý smysl, který jim na dlouhých cestách oceány slouží jako kompas. Vnímají magnetické pole země, tím se orientují v nekonečných mořských dálavách.

VNITŘNÍ MOUDROST – PRIMA ŽIVOT

dolphin-1548405_1920

Indigové děti

Souhvězdí Delfína by se v budoucnosti mohlo stát symbolickým hvězdným znamením nově se rodících dětí, kterým se říká ,,indigové děti“. Indigové proto, že tato velmi duchovní barva převažuje v jejich auře. Časem se tyto děti, s otevřeným vědomím, neobyčejnou inteligencí, duchovním vnímáním a smyslem pro přírodu, stanou symbolem a hlavním těžištěm nově se utvářejícího duchovního pohledu na svět. Dnes si jejich energii, z ryze duchovního pohledu, ještě nejsme schopni plně uvědomit. Považujeme je za ,,hyperaktivní“ a podobně. Tyto děti si svou úlohu pro budoucnost také ještě ne zcela uvědomují. Velmi intenzivně vnímají vesmírnou (galaktickou) energii, a vzhledem k tomu, že si s ní ne vždy vědí rady, projevují se právě například hyperaktivitou. Indigovým dětem bychom se měli intenzivně věnovat a pomáhat jim rozvíjet jejich vzácné schopnosti. Také bychom jim měli velmi pečlivě naslouchat, mohou být nadáni otevřeným třetím okem.

delfin-639870_1280

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.