Tarot vidí hluboko do osobnosti člověka i jeho duše

V každém symbolu tarotu, nástroje pro sebepoznání, se skrývá hloubka mystického vědění a tajemství universálních principů Vesmíru. Pomáhá nám proniknout do všech skrytých zákoutí našeho nitra, pochopit souvislosti našich životních příběhů a usnadnit nám řešení nepřízně, která se může projevit v dílčích údobích života. Ujasňuje představy o našich snech, záměrech a plánech, podporuje mentální a intuitivní procesy, odhaluje, co je v nás skryto po stránce duševní, emocionální a citové. Obrazy tarotových karet během výkladu uvolňují proudy dynamické energie a odkrývají náš momentální duševní a psychický stav, vlastnosti a životní zkušenosti. Karty ukazují na podněty k životnímu růstu nebo řešení momentální situace, nabízejí vodítka, která si nemusíme uvědomovat. Odhalují vzájemné souvislosti, které nám během našeho denního bdění unikají. Podporují naši sebeúctu, odhodlání naplnit naše záměry, ukazují cestu, kterou se můžeme intuitivně vydat. Obrazový tarot je šachovnicí symbolů, čísel, barev a živlů, králů a královen, dalších tajemných postav, energie mincí, pohárů, holí a mečů, a mnoho dalších jednotlivostí, jejichž synchronní postavení ve výkladu je klíčem k odpovědím na položené otázky. Barevné obrazy ztělesňují skutečnost a možnosti, které mohou být vědomě naplněny, pomáhají porozumět sami sobě i našim vztahům. Pokud se ve svém nitru něčím zabýváte, pomocí výkladu můžete dostat odpověď.

       Foto: Rebeka Sprinncová

THOTHŮV TAROT – Osobní výklad karet – Poselství pro Váš osobní rozvoj

Na co se můžete těšit?

Písemně zhotovený výklad karet Vám přinese ucelený pohled do energetického pole Vaší osobnosti. Poodhalí podstatu Vaší vnitřní transformace a osobního rozvoje. Získáte cenné informace, které využijete pro objasnění věcí a jevů ve Vašem životě, které se k Vám v určitých cyklech vrací. Informace získané výkladem Tarotu budou platné pro Váš současný životní směr, výklad je zaměřen do psychologické hloubky vnímání a prožívání životních příběhů.

Nabízený výklad není klasickou predikcí, není „věštbou“ ve smyslu „co Vás čeká a nemine“. Smyslem poselství získaného z jedinečného výkladu karet je nasměrovat Vás k hlubšímu poznání osobních schopností, k důvěře v sebe sama, ke klidnému řešení nepřehledných životních situacích.

Základem výkladu je THOTHŮV TAROT (Aleister Crowley)

Základní poselství výkladu bude doplněno zprávou pro Vás z dalších balíčků karet. Výběr karetní sady bude zvolen podle daného okamžiku v souvislosti s energetickým průběhem výkladu. Precizně vypracovaná syntéza více karetních systémů učiní výklad přesnějším a zajímavějším.

OSHO ZEN TAROT
ANDĚLSKÝ TAROT (Jayne Wallace)
INTUITIVNÍ TAROT (Cilla Conway)
MYSTICKÝ TAROT SNŮ (Janet Piedilato)
RIDER WAITE TAROT (Barbara Moore)
ORÁKULUM MOUDROSTI (Colette Baron Reid)
ČAKRY (Rachelle Charman)
MEDICINSKÉ KARTY (Jamie Sams)
NANEBEVZTATÍ MISTŘI (Doreen Virtue)
POSELSTVÍ RUN (Renata Herber)
STROMY A KELTSKÁ VĚŠTBA (Liz a Colin Murray)

Bonusem navíc pro Vás bude numerologická charakteristika Vašeho křestního jména nebo dne narození.

Co od Vás potřebuji vědět?

Potřebuji znát Vaše křestní jméno a datum narození. Základní otázky týkající se oblasti Vašeho současného životního směru. Jaké další informace napíšete o sobě nebo o souvisejících okolnostech Vašeho příběhu, záleží na Vašem uvážení.

Váš osobní výklad obdržíte v emailové příloze ve formě PDF, cca 4-7 stran A4, včetně fotografie karetní konstelace výkladu.

Pro písemné vypracování osobního výkladu je potřeba předem uhradit níže uvedenou částku na bankovní účet. Soubor PDF bude odeslán na Vaši emailovou adresu po zapsání platby na účet, a to v co nejbližší možné době (cca od 3 do 5-ti dnů). Maximální doba pro obdržení písemně vypracovaného výkladu je stanovena na 14 dní, tato doba se odvíjí vždy od momentálního množství přijatých objednávek.

1. Cena osobního motivační výkladu – 690 Kč
2. Cena výkladu jedné základní otázky podle Keltského kříže – 460 Kč
3. Obsáhlý výklad osobnosti s přidanou hodnotou numerologických souvislostí – 1290 Kč
4. Základní schéma partnerského vztahu + symbol osobnosti a symbol duše (obou partnerů) – 780 Kč
5. Jak pokračovat na své cestě a kam Vás život vede – Bláznova cesta – 980 Kč

(V objednávce je nutné uvést číslo a téma příslušného výkladu.)

Po odeslání objednávky obdržíte platební údaje na uvedenou emailovou adresu.

Do kontaktního formuláře prosím uveďte potřebné informace. Pro osobní výklad Vaše křestní jméno a datum narození, číslo a téma vybraného výkladu. V případě partnerského výkladu křestní jméno a datum narození partnera (přítele, dcery, syna, matky, otce). Pro kontakt emailovou adresu.

Těším se na spolupráci a za případnou objednávku předem DĚKUJI
Rebeka Sprinncová

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ:

TAROT – VĚDOMÁ TRANSFORMACE, ZRCADLO DUŠE, INSPIRACE

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?