Transformace Vědomí a blížící se rok 2021 – souvislosti na „ose času“

Zajímavé souvislosti na ose času: 2012 +9 let = rok 2021

Některé světové události, o kterých světová média informují synchronně a nepřetržitě, jsou zvláštní tím, že vykazují známky „dokonalého naplánování v určitém čase“. Ve vzpomínkách se můžeme vrátit např. do roku 2001, o pádu „Dvojčat“ toho bylo napsáno hodně. Zajímavé jsou souvislosti s nápadným výskytem čísel 9 a 11, o této „podivnosti“ se zmiňuje Frank Joseph v knize „Atlantida a rok 2012“.

Transformace Vědomí a blížící se rok 2021 - souvislosti na "ose času"

Zničení newyorského Světového obchodního centra v roce 2001

„Došlo k němu jedenáctý den devátého měsíce, nebo jak je běžně označováno 9/11, tedy stejnými číslicemi, jež v Americe znamenají telefonní číslo pro tísňové volání. Jestli si útočníci zvolili toto datum záměrně nebo ne, není podstatné. Nikdo neunikne analogii mezi datem události tak ničivého charakteru a telefonním číslem pro stav nejvyšší nouze.

Kromě toho ve zkáze Dvojčat nápadně vystupuje číslice jedna/jedenáct. Například 9/11 se rovná (dle numerologie) – 9+1+1 = 11.

Den 11. září je dvoustým padesátým čtvrtým dnem roku: dvě plus pět plus čtyři se rovná jedenáct.

Po 11. září zbývalo do konce roku sto jedenáct dní.

Dvojčata stojící bok po boku připomínala číslovku jedenáct. Součet oken Dvojčat činil dvacet jeden tisíc osm set, součet těchto čísel je opět jedenáct.

První tryskové dopravní letadlo, které do nich narazilo, byl let číslo 11. Na palubě letu číslo jedenáct se nacházelo devadesát dva pasažérů: devět plus dva je jedenáct.

Druhé letadlo, let číslo 77, přepravoval pětašedesát cestujících: šest plus pět je jedenáct.

Když president George W. Bush navštívil místo tragédie, byl vyfotografován vedle hasiče, jehož přilba byla označena číslem sto šedesát čtyři: součet číslovek činí zase jedenáct.

V jednu hodinu jedenáct minut dne 11. září 2001 se jedna z osmačtyřiceti hvězd v souhvězdí Blíženců, hvězda Geminorum – 13, objevila uvnitř srpku Měsíce. Blíženci představují dvojčata, zatímco srpek měsíce je symbolem islámu. A Mohamedovy narozeniny se slaví jedenáctý den devátého měsíce.

Rok 2001 + 11 let = rok 2012

Proč Mayové pohlíželi na tuto jedinečnou kosmickou událost
roku 2012 jako na konec svého kalendáře? Odpověď nám může poskytnout číslovka jedenáct.

Mayský kalendář končí dopoledne přesně v jedenáct hodin jedenáct minut UTC (koordinovaného světového času) v den zimního slunovratu 2012. Již tisíciletí před vánočními svátky, které se ho zmocnily, byl zimní slunovrat největším festivalem lidstva, každoroční „porážka temnoty“, původní Nový rok. Letopočet 2012 se vztahuje k postupnému ukončení našich chaotických, temných časů nástupem Lidské Osvícenosti.“

(Citace z knihy „Atlantida a rok 2012, Ztracené civilizace a proroctví Mayů, Frank Joseph)

A náznak podivných souvislostí s probíhajícími událostmi roku 2020? Blíží se důležitý rok, na jehož konci bychom měli postoupit po časové ose k dalšímu důležitému „hvězdnému portálu“ – směrem k úspěšnému dovršení jedné z nejdůležitějších etap Transformace Lidského Vědomí 😉.

21. 12. 2012
2012 +9 let = rok 2021
21. 12. 2012 – 21. 12. 2021

Opět je zde snaha vyvolat co největší zmatek, strach a paniku? V době, kdy „mocnostem“ očividně „teče do bot“?

A naše odpověď?
MY SE TENTOKRÁT NEDÁME ZASTRAŠIT!

Transformace Vědomí a blížící se rok 2021 - souvislosti na "ose času"

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?