Půlnoční úplňkové čarodějné zaříkání

Tento rituál je pro pokročilé adepty magie slova. Jde o umění spočinout v přítomném okamžiku. Jen v tiché meditaci můžeme dosáhnout změněného stavu vědomí a uvědomění si sebe sama.

Jde o uvědomění si světa plného vířící energie, která je vším a zároveň ničím.

Jde o plné uvědomění si vlastního dechu, o zkrocení svůdného volání nikdy neutuchajících myšlenek.

Půlnoční úplňkové čarodějné zaříkání

Tento magický rituál provedeme uprostřed úplňkové noci

Po celý den jíme jen lehkou stravu, hlavně není vhodné dávat si pozdní večeři. Postačí nám energie sladkého ovoce. Před rituálem provedeme očišťující koupel, vhodnou pro očistu a prosvětlení aury: v lázni rozpustíme pět lžic mořské soli. Během večera se ladíme na energii Měsíce za poslechu meditační hudby. Soustředíme se pouze na sebe, nic nás nesmí vyrušovat. Meditační místo můžeme ozdobit okvětními lístky barevných růží, osvěžit energií solné lampy a vhodnou meditační vůní. Budeme-li provádět rituál venku v přírodě, nejprve se dobře uzemníme. Skrze bosá chodidla se spojíme s vyživující a milující energií země.

Vytvoříme menší, pomyslný rituální kruh, bez obvyklých magických ceremonií

V tomto případě jde spíše jen o klidnou meditaci, bez zbytečných pohybů a myšlenek. Postavíme se směrem k východu. Poté kolem pomyslného středu kruhu rozestavíme pět fialových svíček tak, aby tvořily vrchol magického pentagramu. Položíme a zapálíme první svíci a pokračujeme proti směru hodinových ručiček. Doprostřed pentagramu položíme hlavní bílou svíci.

Pohodlně se posadíme před tento kruh ze svíček tak, aby hlavní vrchol pentagramu směřoval směrem od nás ven. Nikdy si nesedáme zády k hlavnímu cípu (vrcholu) pentagramu. Potom se oddáme klidné meditaci, soustředíme se jen na svůj dech. Myšlenky necháme volně plynout, případně je úplně zastavíme – to záleží na tom, jak dokonale umíme spočinout v přítomném okamžiku.

V dokonalém uvolnění se soustředíme pouze na slova magického zaříkání

Zaříkání se můžeme naučit a opakovat v duchu jako afirmaci. Případně je několikrát nahlas předčítáme. Jde především o vcítění se do každého slova, do smyslu přednesených slov. Necháme přitom pracovat fantazii, aby se slova proměnila v barevné obrazy. Pokud se nám podaří dostat se do středu sebe sama, do pomyslného průsečíku, do místa hluboko uvnitř nás, místa, které naše vědomé JÁ spojuje s nekonečnou vesmírnou energií, potom tato meditace splnila svůj účel. Nepovede-li se nám to napoprvé, vůbec nic se neděje. Povede se to příště. Jde o to, že musíme být dokonale uvolněni, věřit a nepochybovat.

Eshop – INSPIRACE PRO VĚDOMOU MYSL

candles-1419798_1920Ještě než s meditací začneme, plně si uvědomíme, že úplněk oslavuje jak energii bohyně Měsíce, tak energii boha Slunce. Za úplňku měsíční bohyně svou náručí objímá slunečního boha, vzájemně si tak vyměňují a zároveň posilují životní energii. Je to dáno tím, že za úplňku je Měsíc osvícen slunečním svitem v celé své kráse. Zároveň vzpomeneme na Zemi, která je v tu chvíli posilována dvojnásobnou božskou energií. Je nutné sladit tyto dvě vesmírné polarity do nedotknutelné harmonie. To znamená soustředit se jak na vůli (energie Slunce), tak na emoce (energie Měsíce). Nyní už zbývá jediné: máte-li tu možnost, proveďte meditaci venku, najděte si v přírodě nebo na zahradě místo, kde nebudete nikým a ničím rušeni, odhodlaně se zahleďte na láskyplnou sluneční energií osvícenou tvář tajemné bohyně Luny.

Čarodějné úplňkové zaříkání

„JÁ  JSEM prostor, moje tělo mi umožňuje: BÝT v čase. JÁ JSEM místo uprostřed kruhu, vlastní energií světím tento středobod posvátného bytí. JÁ JSEM ze země vzešlá síla, moje mysl napájena je dechem slunečního světla. JÁ JSEM oheň slov i voda emocí vlastních myšlenek, jsem slovem rezonujícím tam, kde není tady ani potom, kde není nic času podobného. Z nebe na zemi padá hvězdný prach, a JÁ strážcem prahu mezi světy tam nahoře a tady dole jsem. JÁ JSEM kruh, co konce nikde nemá. Nekonečnost mého BYTÍ je ve vzduchu, ohni, vodě a zemi. Jsem DUŠE člověka, zářím v sedmi barvách duhy, a zároveň jsem dechem na nebi hvězdy žhnoucí. Jsem bohem i bohyní. Jsem tělem i duší. JÁ JSEM vířením neposedné energie, oděné do šatů z atomů vzdálených hvězd. JÁ JSEM vědomí čisté LÁSKY, jsem dechem posvátné přírody a srdcem nekonečného vesmíru JSEM.“

Související článek: Ženy bohyně a magický úplněk

Půlnoční úplňkové čarodějné zaříkání

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.