Andělská energie – duchovní vibrace

the-seagulls-630915_1280Pomáhá nám komunikace s anděly? Pomáhá nám už jen to, pokud na ně pomyslíme, v ten okamžik k sobě přivoláme jejich jemné duchovní vibrace. Nevěříte-li na andělskou láskyplnou energii, je to velká škoda. Přesto byste měli, andělé nás doprovázejí od okamžiku narození. Výraz pro ,,anděla“ můžeme nalézt v řeckém slově ,,angelos“ – posel nebo-li vyslanec nebes. Považujeme je za dokonalé přírodní, harmonické bytosti, zvěstovatele vesmírného poselství. Představují ženský a mužský princip v rovnováze.

Světelné bytosti mají za úkol řídit chod hvězd po obloze, dohlížejí na oběžnice i celé plejády hvězd. Dbají, aby se žádná z nich nezřítila na planetu Zemi. Archanděl znamená hlavní anděl v nejvyšší nebeské hierarchii. Ochraňují nás na angel-513631_1280nelehké životní cestě, nabádají k všeobecné lásce, umožňují nám otevřít se tajemným nebeským silám.

Pokud nevěříte, pořiďte si andělské karty, jsou velmi emotivní. Uvidíte, že se do nich okamžitě zamilujete, jsou krásné a velmi inspirující, s nimi zažijete pocit bezpečí. Naučte se naslouchat andělskému našeptávání, v případě potřeby neváhejte požádat je o pomoc. Neostýchejte se těchto krásných nadpozemských bytostí, neschovávejte se před nimi. Nezasloužíte si to ani vy ani oni! Vnímejme každého anděla jako božské médium, jako zástupce neuchopitelného vesmíru. Anděl je bytostí animální, přesto je všudypřítomný. Je nositelem nadpozemských tajemství, vede nás cestou pokory, víry a naděje, ochraňuje při smutku a osamělosti.

V knize Genesis vystupují andělé, konkrétně Cherubové, pro které je typické zobrazení s trumpetkami, jako strážci zahrady Eden. Blízko lidských duší se nachází archandělé. To jsou andělé vyššího řádu, kdykoliv s nimi můžeme navázat komunikaci.

Kdopak by neznal andělskou bytost Amora a jeho zlaté šípy, které zasáhly nejedno lidské srdce? Tento okřídlený bůh lásky je někdy považován za anděla. Řekové mu říkali Eros, Římané Amor. S jeho pomocí můžeme získat pozornost a lásku milované osoby. S pomocí andělské angel-187638_1280energie snadno pochopíme, že nám v cestě nestojí žádné bariéry, které by nebylo možné vlastní jasnozřivostí a snahou překonat a přiblížit se více našemu podvědomí.

Vnímavý jedinec může slyšet hlasy andělů nebo vnímat svým šestým smyslem jejich přítomnost. Zvláště ve chvílích, kdy nám svým neviditelným způsobem pomáhají.

Věřme andělům, možná je anděl strážný naším druhým já, oním vyšším Já, které je napojeno na kosmické vědomí. Je přirozenou součástí lidské bytosti, avšak je neomezen časem a prostorem. Čaroděj nebo čarodějka, dříve nebo později, měla by navázat přímý kontakt se svým osobním strážcem.

V den svých narozenin uctěte meditací a malou oslavou anděla, který vás doprovází na cestě životem od prvního nadechnutí

Jako obětinu přijme váš anděl květiny, med, víno a vůni kadidla. Během roku vzpomeňte na anděli zvířat, rostlin a ročních dob. Tím se vám snáze podaří otevřít svou duši vesmírným energiím, andělskému světlu, možná vás v nejednom snu překvapí andělské vize.

Andělé podle zvěrokruhu

Každé znamení zvěrokruhu má svého anděla strážného. Pro snadnější přehled a orientaci si můžete pro začátek vybrat osobního patrona, andělskou duši podle slunečního znamení: Beran: Gabriel. Býk: Rafael. Blíženci: Metatron. Rak: Michael. Lev: Uriel. Panna: Azrael. Váhy: Ariel. Střelec: Ull. Štír: Vasanta. Kozoroh: Legba. Vodnář: Benten. Ryby: Sila.

Vzývání astrálních bytostí

Budete-li vzývat anděla, nebo jakoukoliv jinou bytost, oslovte jej s důvěrou. Učiňte tak vždy třikrát za sebou: ,,Archanděli Gabrieli, Gabrieli, Gabrieli…“ a předneste vaše přání. Znění celého přání odříkejte také nejméně třikrát. Vaše přání rozhodně nemusí znít jako doprošování! Jednoduše a přitom naprosto konkrétně a velice přesně předneste, co vám leží na srdci. Případně požádejte o ochranu. Potom samozřejmě poděkujte.

Magii slova uplatníte, pokud budete s oblíbeným andělem komunikovat formou dopisů. Můžete psát cokoliv. Nikdy ale nepřenášejte jmenovitě negativní energii do druhých osob, věcí, událostí. Zde můžete vyzkoušet automatické psaní, kdy se na zvolenou andělskou energii napojíte a necháte se vést. Pište tak, jak k vám myšlenky přicházejí, bez cenzury, bez jakéhokoliv stylizování.

psy

Diskuze

error: Obsah je chráněn autorským zákonem.