Rak – láska a erotika

bouquet-690657_1280Znamení Raka vládne živel vody a energie Měsíce. Právě Luna má na toto vodní znamení velký vliv, ovlivňuje city, emoce a podvědomí. Luna ovlivňuje nesmělost, zdrženlivost, náladovost, romantické snění, umělecké sklony. Rak je rodinný typ, dobrý a trpělivý rodič, láska k dětem je jeho předností. Vztahy bere vážně, nedává je na obdiv, stejně tak záležitosti týkající se soukromí. Do lásky vkládá spoustu emocí, a je citově velmi zranitelný. Ve vztahu potřebuje oddanost, soucítění a otevřenost. Rak vás bude ochraňovat, vždy dokáže naslouchat a vcítit se do pocitů partnera. Často bojuje se závislostí jak na partnerovi, tak na dětech, na prvním místě bude vždy rodina.

Rak – láska, erotika, věrnost

Rozchody a ztráty jsou pro Raka velkou emocionální, bolestivou zátěží. Často se staví, co se týče mezilidských vztahů, do role oběti. Toto znamení by se mělo naučit nepřipoutání, někdy je jejich péče a starostlivost o druhé až unavující. Může se stát, aniž by to Rak myslel jakkoliv negativně, že někdo z jeho blízkého okolí nebude moci tak zvaně ani svobodně dýchat.

Pokud nechcete lásku Raka ztratit, dopřejte mu pocit bezpečí, ubezpečte jej o vaší lásce, nezavdávejte okaté podněty k žárlivosti. Neflirtujte zbytečně v jejich přítomnosti. Dopřejte Rakovi romantické chvíle nejen v erotice, ale zážitkově, například procházky v přírodě, plánujte společné výlety. Dbejte na společné trávení volného času. Zahrňte Raka něžností, a dejte mu najevo, jak vám na něm záleží, určitě se velice rád nechá rozmazlovat, a to samé dopřeje i vám. Občas budete muset ale přimhouřit oči nad žárlivostí, a náladovostí. Ženy mívají sklony k častému pláči, dokáže je potrápit kdejaká maličkost. Stejně tak Rak muž bude velice citlivý. Co Rak bytostně nesnáší je hrubost, vulgarita, bezcitné zacházení. Také shazování jeho osoby a kritizování, především na veřejnosti, vám asi jen tak neodpustí. Počítejte také s tím, že Rakovi bude vždy záležet na jeho rodině, rodičích a sourozencích, a bude od vás vyžadovat respekt a přizpůsobení se rodinným zvyklostem. Nesnažte se Raka měnit, vždy bude zasněným snílkem, vždy bude chtít být sám sebou. Počítejte s přehnanou vztahovačností, a někdy i s tím, že se toto znamení nesnadno vyrovnává se stárnutím, a s obdobím, kdy děti dospívají, a odcházejí z domova.

Věrnost: tato záležitost je pro toto vodní znamení velice citlivá. Rak bývá věrný, a věrnost vyžaduje, láska a sex jsou pro něj záležitosti neoddělitelné, sex bez lásky mu nic neříká. Ale vzhledem k tomu, že potřebuje spoustu lásky, něhy a porozumění, může se dopustit nevěry, i když vás bude milovat. Nevěra pro něj nikdy nebude důvodem k tomu, aby vás a rodinu opustil. Naopak podlehne výčitkám a špatnému svědomí. Není neobvyklé, že Rak dokáže upřímně milovat i dva partnery současně. Svádění a flirtování není u Raka časté, spíše bude očekávat, že jej partner osloví jako první.

Rak - láska a erotika

Rak žena: milující, citlivá, oddaná milenka, skromná a rozvážná žena, která vás bude milovat, pokud se bude ve vaší náruči cítit v bezpečí. Račice vás zahrne doteky, polibky, mazlením, vždy jí bude záležet na vašem erotickém uspokojení. Dostatečně dlouhá erotická předehra vám zaručí vášnivou noc. Ze začátku se nelekejte její stydlivosti a opatrnosti. Na oplátku bude toužit po romantice, květinách, vůních, citových prožitcích, a jemném zacházení. Přání své milenky ale musíte vycítit, nerada si o cokoliv řekne sama. Račice může být, díky vlivu Luny, hodně náladová, sexuální apetit může být občas potlačený.

Rak - láska a erotika

Rak muž: pozorný milenec, který vás určitě pozve na romantickou večeři při svíčkách, srdce Raka je otevřené, všímavé a citlivé. Sexuální prožitky s mužem v Raku ve vás zanechají krásné vzpomínky na něžnost a teplou, láskyplnou náruč. Zřejmě se nikdy nesníží k hrubosti a netaktnosti. Rak vás nenechá bez uspokojení, vždy mu bude záležet na tom, aby vás erotické hrátky naplňovaly. Na začátku vztahu vás bude možná dlouho a opatrně svádět, a určitě vás nebude chtít hned první den dostat do postele. Od muže Raka můžete očekávat otázku, zda se vám „to“ líbilo, aby se ujistil, že je vše v pořádku. Neobvyklé erotické hrátky patrně nebude mít v oblibě.

Vhodný partner: Býk, Ryba, Panna, Lev, Štír. Méně vhodný partner: Blíženec, Beran, Kozoroh.

Související článek: Vodní znamení – Rak (duchovní rozvoj)

 (Tato základní charakteristika slunečních znamení je pouze obecná, může se v některých aspektech odlišovat od osobního astrologického rozboru, vypočítaného podle přesného data narození.)

baner kniha

Diskuze

error: Obsah je chráněn autorským zákonem.