Ryby – charismatické znamení

Ryby - charismatické znameníČlánek odjinud: Překvapivé důvody proč je těžké pochopit lidi ve znamení Ryby.

Ryby jsou přitažlivé, inteligentní, vzdělané a charismatické znamení. O své blízké umí vzorně pečovat a šíří kolem sebe pohodu. Ale lidé toto velmi zranitelné znamení často špatně, nebo těžce chápou. I proto jsou Ryby jedním z nejhůře pochopitelných znamení Zvěrokruhu.

Ryby mají bohatou představivost, jsou velmi emocionální a zástupci tohoto znamení se vyznačují tajemnem. Jsou jemní, milující a pečující lidé, kteří mají „zlaté srdce“, ale zároveň jsou často oběťmi svých vlastních konfliktních emocí a myšlenek. Žijí ve svých snech a fantaziích a chtějí uniknout z reality, raději studují svůj hluboký vnitřní svět. Ryby jsou určitě znamením snílků.

Jsou také obdařeny silnou tvůrčí schopností.
Nicméně často se cítí nepochopení lidmi kolem nich a mohou snadno upadnout do deprese, pokud mají pocit, že jejich hlas nebyl dostatečně slyšet.

Ryby určitě mají co nabídnout světu. A my všichni bychom se mohli hodně naučit od zástupců tohoto znamení

Jsou jedna velká hádanka
Určitě chtějí, aby je lidé slyšeli, ale často nemají dostatek slov k vyjádření svých pocitů a přání. Většinu času tráví ve svém vlastním světě, což s sebou nese pocit nezúčastněnosti. Ryby se nakonec otevřou, stačí jim jen dát trochu času. Jen s nimi zacházejte s láskou, respektem a porozuměním. Odměnou Vám bude jejich důvěra, kterou získáte v krátkém čase. Musíme pochopit, že jejich citlivá povaha často trpí realitou života. Proto utíkají ke svým snům.

Promluvte si s nimi o umění, představivosti nebo nějakém jiném tvůrčím procesu a uvidíte, jak přicházejí k životu a najednou vstupují do rozhovoru s potěšením!

Ryby chtějí uniknout z reality
Ryby mohou rychle ztratit zájem o moderní svět, protože nemohou dodržovat jeho pravidla. Nejsou schopni se přizpůsobit rychlosti, s jakou se zbytek světa pohybuje. Takže při každé příležitosti se snaží uniknout světu do vlastních myšlenek a snů, kde se cítí velmi pohodlně. Ryby nechtějí vypadat jako lhostejní nebo nepřátelští, ale svět kolem nich je obtěžuje, děsí a zbavuje je jejich inspirace.

Pokud to pochopíte, budete mnohem jednodušeji rozumět okamžikům, kdy se Ryby uzavírají do vlastního světa.

Ryby - charismatické znamení

Chtějí být blíž k lidem, ale mají strach z ublížení
Ryby jsou zodpovědné a pečující bytosti a lidé je tak často využívají pro jejich laskavost. Ryby chtějí mít blízký vztah, ale proto, že se v minulosti museli těžce spálit, si nemohou dovolit, aby se konečně pořádně zamilovali. Obávají se, že budou znovu zraněni. Ale pokud jste dostatečně citliví, pak budete mít příležitost objevit celou krásu vztahu s nimi, ať už romantickou nebo přátelskou.

Nemohou skrývat své pocity
Ryby jsou velmi emocionální stvoření, která jsou odhodlána mít srdce na dlani, když se objeví jejich vyvolený protějšek. Jejich extrémní laskavost se snadno stává zneužitelnou. Současně se pokoušejí vidět to nejlepší u lidí i po tom, co byli zraněni. Pokud jim uděláte něco špatného, odpustí, ale nezapomenou. Ryby mají příliš vysoké očekávání od vztahů, což často vede k následnému zklamání. Chtějí věřit v to nejlepší v lidech, ale po tolika spáleních začnou chápat, že jejich trpělivost a naděje jsou značně ohroženy.

Musí být sami
Ryby snadno pohlcují celý negativní vliv moderního světa a pak trvá velmi dlouho, než si ze sebe sama odstraní veškerou nahromaděnou negativní energii. Nicméně, ve stejné době, kdy očekávají podporu, pomoc a lásku od blízkých, zároveň potřebují zdravou rovnováhu mezi samotou a společností. Nezáleží na tom, jestli jste Rybě přítelem, nebo partnerem. Tak jako tak je nikdy nesmíte nechat se vzdálit až příliš. Pak se už cítí odstrčené. Ryby nakonec nemohou přežít bez vztahu, ale ani si nemohou představit svůj život bez osobní samoty. Respektujte jejich potřebu být sami a připomínejte jim, že tu současně budete vždycky pro ně.

Eshop – INSPIRACE PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT

Jsou velmi nezávislé
Často očekávají od vztahu příliš mnoho. Potřebují tak nějaký čas jen k uvolnění a soustředění se na to, aby byli sami o sobě šťastní. Nechtějí se od ostatních příliš vzdálit, ale někdy prostě nemají dostatečnou sílu udržovat vztah za každou cenu a s někým, kdo není na stejné vlně. Lidé tomu však často nerozumí a berou si to osobně. Ryby se nerady spoléhají na ostatní a raději využívají své zdroje, aby získali to, co opravdu potřebují.

Zdroj textu: Věci, co vás zaujmou

Související článek: Ryby láska a erotika

Ryby - charismatické znamení

Diskuze

error: Obsah je chráněn autorským zákonem.