Úplněk vrcholného léta

flock-of-birds-392676_1280Úplněk v Rybách a sluneční energie ve znamení Panny. Vrchol léta zesiluje emoce v lásce, splněné nebo nesplněné touhy po dobrodružství. Energie znamení Ryb a síla planety Saturn, léčivá síla modré barvy, duchovní síla vody a ohně, to vše přináší vrcholné emoční stavy. Sílí naše intuice, přicházejí k nám otázky o smyslu bytí, všímáme si synchronizací více, než kdy jindy. Otevíráme tajemné komnaty, odkrýváme vše skryté v sobě i kolem sebe. Odhalují se lži, nepravdy a skrývaná tajemství (pozor na nevěru), leckteré životní situace se mohou různě zamotat, pokud nebudeme ve střehu (ukotveni v přítomném okamžiku). Končí léto, doháníme letní večírky a grilovačky, pozor v tomto čase na alkohol.

Přívalové vlny nečekaných emočních stavů, citů a vášní, a touha po romantice s odcházejícím létem jsou na svém vrcholu. Psychika, intuice a jasnozřivost mohou také dosahovat svého vrcholu. Stresové tendence stoupají, zahalují nás smutky všeho druhu, pokud neumíme být TADY a TEĎ, a to za každé situace. Napojení na vlastní duši v poklidné letní meditaci venku v přírodě přináší uvolnění. Pozorujeme hladinu jezera nebo rybníka, jako plamínek svíčky při meditaci se soustředíme na odlesky slunečních paprsků na hladině. Soustředíme se na změny ve vědomí, na naše sny, přání a motivující vizualizace. Během procházek přírodou se soustředíme na správné dýchání, vnímáme své tělo, uvědomujeme si při každém kroku spojení se zemskou energií, probouzíme své vyšší Já. Nezapomeneme ani na komunikaci s andělskou energií.

empty-651167_1280Saturn je planeta karmických záležitostí, během úplňku si dáváme pozor na velká životní rozhodnutí, jednáme nanejvýš uváženě, v klidu, a nepodléháme emocím. Tento úplněk je neobyčejně energeticky silný, překvapit může i jedince, kteří se věnují duchovním tématům, a v této oblasti na sobě pracují. Zářivá Luna nám může ukázat, kde děláme i přes veškerou snahu chyby, může nám v noční temnotě posvítit na cestu, pokud jsme právě na rozcestí, a nevíme, jak dál. Mohou se před našima očima zjevovat různá znamení a symboly, nové obzory, vnímavé duše je nepřehlédnou: nápadné symboly směřující k jejich duchovnímu zrání. Duchovní cvičení můžeme zaměřit na šestou čakru a otevírání třetího oka.

Slunce postupuje horizontem stále níž a transformační energie přináší rekapitulace. Uvědomujeme si změny v našem myšlení, sklízíme duševní úrodu. Soustředíme se na podstatné věci a nepotřebné hmotné záležitosti recyklujeme na užitečné duchovní vhledy. Snažíme se prohlédnout tajemnými mlhami za horizontem povrchního vnímání a komunikujeme se svou duší. Vnímaví jedinci si uvědomují existující paralelní reality na osobní i celospolečenské úrovni. Vědí, že není nutné nechat se strhnout jakýmkoliv druhem společenských strachů a uměle vytvářenou panikou. Informace pouze vstřebáváme, nehodnotíme, neodsuzujeme a neposuzujeme. Strach z čehokoliv nás ovládne pouze: pokud mu to dovolíme. Mediální masáže můžeme vnímat nezkresleně, vsadíme na rozum a současně na sílu intuice.

silhouette-891691_1280

Diskuze

error: Obsah je chráněn autorským zákonem.