Kontakt

Psychologie chaosu, Rebeka Sprinncová

Nepovažuji se za učitele, tvorba webových stránek je mou srdeční záležitostí, mým skromným záměrem není druhé něco naučit, ale probudit v  lidské duši touhu po poznání, touhu po vědění.

Zde máte možnost (viz kontaktní formulář) vyjádřit své názory, podělit se o zajímavé vhledy, osobní příběhy, neobyčejné prožitky vztahující se ke spirituálním a mystickým tématům. Můžete nabídnout k publikování vlastní tvořivost, poutavý životní příběh, mystický prožitek a další zkušenosti s osobním spirituálním rozvojem.

Váš příběh může být neobyčejný a zajímavý, vlastním vyprávěním se můžete podílet na společném vytváření některé z kategorií podle dané tématiky. Váš příspěvek může obohatit například sekci „Magie života“, která je zde pro Vás a ostatní zvídavé návštěvníky jako jedna z několika zajímavých kategorií webových stránek.

Na webových stránkách je pro Vás k dispozici již více než 800 článků, jejichž témata jsou vcelku rozmanitá. Věnuji tvoření webových stránek spoustu času a energie, tato práce mi přináší naplnění a s radostí rozvíjím svůj tvořivý potenciál. Nejen pro sebe, ale především pro vás, hloubavé čtenáře Psychologie chaosu. Tímto vám také děkuji za spoustu krásných a povzbuzující emailů, které od vás dostávám ♥.

 

PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?

Přináší-li Vám moje práce inspiraci, potřebné informace, duševní radost a lehkost, velmi děkuji za případnou podporu.

Podpořit webové stránky můžete odesláním finančního daru v libovolné výši, pro platby v ČR, na číslo účtu:

1768033023/0800 s uvedením slova „Dar“ do kolonky zpráva pro příjemce.

Pro platby v cizí měně (ze zahraničí):

Číslo účtu – IBAN: CZ31 0800 0000 0017 6803 3023 Kód banky – BIC: GIBACZPX

Za pravidelnou návštěvnost a podporu webových stránek Psychologie chaosu, za ocenění mé práce a za Váš finanční příspěvek – „Dar“ – předem srdečně DĚKUJI. Jakoukoli podporu přijímám s velkou vděčností.

 

Kontaktní formulář

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše zpráva