THOTHŮV TAROT – Osobní výklad karet – Poselství pro Váš osobní rozvoj

TAROT – VĚDOMÁ TRANSFORMACE, ZRCADLO DUŠE, INSPIRACE

Na co se můžete těšit?

Písemně zhotovený výklad karet Vám přinese ucelený pohled do energetického pole Vaší osobnosti. Poodhalí nynější stav Vašeho vědomí a podstatu vnitřní transformace a osobního rozvoje. Získáte cenné informace, které využijete pro objasnění věcí a jevů ve Vašem životě, které se k Vám v určitých cyklech vrací, poodhalíte nové tvůrčí příležitosti. Informace získané výkladem Tarotu budou platné pro Váš současný životní směr, výklad je zaměřen do psychologické hloubky vnímání a prožívání životních situací. Smyslem poselství získaného z jedinečného výkladu karet je nasměrovat Vás k hlubšímu poznání osobních schopností, k důvěře v sebe sama, ke klidnému řešení překážek nebo nepřehledných životních situacích.

Základem výkladu je THOTHŮV TAROT (Aleister Crowley)

Základní poselství výkladu bude intuitivně doplněno zprávou pro Vás z dalších balíčků karet. Výběr karetní sady bude zvolen podle daného okamžiku v souvislosti s energetickým průběhem výkladu. Precizně vypracovaná syntéza více karetních systémů učiní výklad přesnějším a zajímavějším.

MYSTICKÝ TAROT SNŮ (Janet Piedilato). OSHO ZEN TAROT. ANDĚLSKÝ TAROT (Jayne Wallace). RIDER WAITE TAROT. KARTY LENORMAND. CHRYSALIS TAROT (Toney Brooks).  ORÁKULUM MOUDROSTI (Colette Baron Reid). TAROT KELTSKÝCH DRAKŮ (D.J. Conway).  ČAKRY (Rachelle Charman). MEDICINSKÉ KARTY (Jamie Sams). POSELSTVÍ RUN (Renata Herber). KARTY BOHYNĚ (Amy Sophia Marashinsky). ARCHEO karty osobních archetypů (Nick Bantock). NANEBEVZATÍ MISTŘI (Doreen Virtue). KARTY VĚDOMÉ DUŠE (Kim DREYER). LÉČENÍ S VÍLAMI (Doreen Virtue). LÉČIVÁ SÍLA KRYSTALŮ (Coolette Baron-Reid).

Bonusem navíc pro Vás bude numerologická charakteristika Vašeho křestního jména nebo dne narození.

Co od Vás potřebuji vědět?

Potřebuji znát Vaše křestní jméno a datum narození. Základní otázky týkající se oblasti Vašeho současného životního směru, životní situace. Jaké další informace napíšete o sobě nebo o souvisejících okolnostech Vašeho příběhu, záleží na Vašem uvážení.

Váš osobní výklad obdržíte v emailové příloze ve formě PDF, cca 5-7 stran A4, včetně fotografie karetní konstelace výkladu.

Pro písemné vypracování osobního výkladu je potřeba předem uhradit níže uvedenou částku na bankovní účet. Soubor PDF bude odeslán na Vaši emailovou adresu po zapsání platby na účet, a to v co nejbližší možné době (cca od 2 do 5-ti dnů). Tato doba se odvíjí vždy od momentálního množství přijatých objednávek.

OSOBNÍ MOTIVAČNÍ VÝKLAD Vám prozradí, jak pokračovat na cestě a kam Vás život vede. Výklad tarotových karet je motivován symbolem osobnosti, symbolem duše a ročním symbolem v návaznosti na datum Vašeho narození. Vše může být doplněno o odpověď na jednu základní životní otázku.

Cena osobního motivačního výkladu – 1199 Kč

Po odeslání objednávky obdržíte platební údaje na Vámi uvedenou emailovou adresu.

Do kontaktního formuláře prosím uveďte potřebné informace. Pro osobní výklad Vaše křestní jméno a datum narození. Pro kontakt emailovou adresu.

Těším se na spolupráci a za případnou objednávku předem DĚKUJI
REBEKA SPRINNCOVÁ

    Kontaktní formulář

    Vaše jméno

    Vaše datum narození

    Váš email

    Vaše zpráva - Základní otázka, něco o sobě, váš příběh...