Lev – láska a erotika

Znamení Lva vládne živel ohně a energie Slunce, tato kombinace je ohnivá v celé své podstatě. Lev nezapře sluneční energii ve svém sebevědomí, hrdosti a panovačnosti, ani ve své laskavosti a štědrosti. Toto znamení je rádo obdivováno, touží zářit a docela často se také ocitá i na společenském výsluní. Pokud přijdete do společnosti, kde spatříte osobu, která svým šarmem oslňuje okolí, můžete si být jisti, že je to Lev. Magnetické pole Lva je neodolatelné, ohňový živel v sobě nezapře. Lev vás naučí milovat život, v jeho společnosti pochopíte, co znamená, mít velkorysé srdce. Ovšem pokud zvládnete plameny jeho nespoutaného a velice silného, šarmantního, ješitného a někdy i pyšného ega, které obtížně zvládá kritiku. Lev miluje výzvy, dobrodružství a adrenalin.

Lev – láska, erotika, věrnost

Znamení Lva si potrpí na partnerskou oddanost, obyčejně bude vyžadovat partnera, který bude reprezentativní, společenský a na úrovni. Lev se hravě zamiluje, oddaně a vášnivě, ale pokud partner přestane splňovat jeho vysněný ideál, stejně lehce se odmiluje. Pokud je Lev zrazen a opuštěn, jeho ego to velice těžce nese, neumí odpouštět. Zradu si navždy zapamatuje. Lev potřebuje být obdivován a utvrzován v tom, že je jedinečný. Oplácet dokáže svou velkorysostí.

Pokud nechcete lásku Lva ztratit, zvykněte si, že vám jeho dominantní, sebevědomá záře nedovolí vyniknout, a možná se budete trpělivě choulit v jeho oslňujícím stínu. Ne všichni lvi budou takto sebejistí a ješitní, ale bývá to pravidlem jak u žen, tak u mužů. Počítejte s tím, že Lev bude tvrdě prosazovat své zájmy, a může se stát, že vaše maličkost a rodina nebude vždy na prvním místě. Počítejte také s tím, že emoce tohoto ohnivého znamení jsou bouřlivé, vášeň spalující, erotika a sex vzrušující až k zbláznění. Lev je sexuálně velice náročný, pravidelnost erotického uspokojení je pro něj důležitá, stejně jako každodenní šálek velice dobré a kvalitní kávy. Máte-li důvod k lichotkám a pochvalám, potom Lva nešetřete a chvalte, třeba od rána do večera. Pochvalte vše, co jen jde, jeho zručnost, krásné tělo, okouzlující úsměv, moudrost, inteligenci, štědrost, výšku jeho konta. Nesmí vás také překvapit, že Lev miluje jakékoliv drama, je schopen vžít se do jakékoliv role, a s lehkostí dovede přecházet z jedné role do druhé. Pokud si váš nápad (inspiraci, výtvor) Lev přivlastní za svůj, nechte jej při tom, dobře se vám odmění svou velkorysostí, třeba nečekaným dárkem. Kritizovat a shazovat lva ve společnosti je pro jeho ego zcela nepřijatelné. Pokud toto vše zvládnete, můžete očekávat lásku z celého srdce. Lev miluje, pokud je milován.

Elektronické a tištěné knihy – INSPIRACE PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT

Věrnost: v lásce i sexu bude Lev divoký, něžný i věrný, hrubý i nevěrný. Pokud Lev skutečně miluje, bývá věrný a oddaný, především pokud o něj bude pečováno jako o královskou výsost. V opačném případě je schopen mít i několik partnerů najednou. Flirtování považuje za naprosto normální, nedílnou součást života. Neplánované sexuální výzvy jsou pro toto znamení tvrdým oříškem, neodolatelným pokušením. Na druhou stranu ale dokáže velice bouřlivě projevit svou vlastní žárlivost. Lev je stále obklopen lidmi, je velice přátelský, vtipný, komunikativní.

Lev žena: taktní, okouzlující, sebevědomá, temperamentní, vždy upravená a k akci připravená milenka. Lvice vás oslní svým vášnivým sex-appealem, vůněmi a erotickým prádlem. Neočekávejte nudu a sexuální jednotvárnost, spíše erotické inovace. Lvice může být ve vztahu i v sexu dominantní, ráda bude středem pozornosti. Snadno si získá vaše srdce, šarmu Lvice jen tak neodoláte. Lvice se nebude ostýchat flirtovat a svádět, sebevědomě vás osloví jako první. Na druhou stranu ale velice těžce snáší jakékoliv odmítnutí.

Lev muž: elegantní, galantní, vtipný, temperamentní, prudký a zároveň něžný milenec. Erotické hrátky považuje za relaxaci, klidně promiluje „celou noc“. Sex kdekoliv a kdykoliv nepovažuje za problém. Lva vzrušuje krása, upravenost a elegance. Ocení svůdné prádlo, vysoké podpatky, svůdné vůně, šampaňské, vzájemné masáže, erotické experimenty. Lev očekává, že bude za svůj výkon a sex-appeal pochválen. Bude-li sám spokojen, zahrne vás dárky a chválou.

Vhodný partner: Střelec, Beran, Váhy, Rak, Blíženec. Méně vhodný partner: Panna, Ryba, Vodnář, Býk.

Související článek: Osmička je síla a síla je řev lva, Ohnivé znamení – Lev (duchovní rozvoj)

(Tato základní charakteristika slunečních znamení je pouze obecná, může se v některých aspektech odlišovat od osobního astrologického rozboru, vypočítaného podle přesného data narození.)

            Zdroj fotografie: Pixabay.com

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?