Sedmidenní rituál

alien-planet-583719_1280Naplánujte si sedmidenní kouzlo, řešíte-li projekt nebo cokoliv, na čem vám doopravdy velmi záleží.  Jde o rituál, který budete opakovat sedm dní po sobě jdoucích. Začnete v neděli, která je vhodná pro nové začátky, a poslední rituál provedete v sobotu. Začněte hodinu před západem Slunce. Vyberte svíčku vhodné barvy, rituální dýkou na ní vytvořte sedm zářezů, každý den ji zapálíte a necháte dohořet k jednomu zářezu. Jelikož jde o rituál sedmidenní, bude skvělé podaří-li se vám sehnat svíčku ,,duhovou“, která zastoupí sedm barev duhy. Nebo si pořiďte sedm malých svíček v barvách duhy, (pro každý den jednu), ale nechte je vždy dohořet. Postupně oslovíte každý den jednu ze sedmi planet, podle toho, ke kterému dni patří její energie.

Sedmidenní magický rituál

Postup při rituálu vám nastíní tento jednoduchý recept, můžete jej jakkoliv zdokonalovat podle aktuálních potřeb. Podstatné je být v naprostém klidu, v hlubokém duševním uvolnění a soustředění se pouze na váš záměr. Nikdo a nic vás nesmí rušit, ani mobilní telefon! Předem se ujistěte o svém soukromí. Zapalte vonnou tyčinku s uklidňujícím aroma. Pusťte si příjemnou relaxační hudbu, pokud vás nebude rušit. Začněte uvolňovacím dechovým cvičením, cítíte-li jakoukoliv nervozitu a nesoustředěnost. Zhluboka a pomalu se nadechujte nosem, zhluboka a pomalu vydechujte ústy, při výdechu vědomě uvolňujte z hrudníku všechna těžká břemena a starosti. Mezi každým nádechem a výdechem na okamžik zatajte dech.

Vytvořte rituální kruh z kamínků, čerstvých nebo sušených květin, ze soli a podobně. Začněte na východě a kruh opisujte po směru hodinových ručiček. Kruh obejděte a oživte energií světla pomocí kouzelné hůlky nebo rituální dýky. Potom kruh znova obejděte s kuřidlem. Zaříkadlem, které si sami připravíte, požádejte vznešené Slunce, Měsíc, nebo tu kterou planetu o pomoc a rady. Uvědomte si, že pracujete s čistou energií, kterou můžete oslovovat jako nekonečnou moudrost, všemohoucí harmonii, nebo jednoduše jako nebeskou sílu. Klidně můžete být více romantičtí, pokud ji nazvete zářivou silou hvězd.

autumn-decoration-482618_1280Potřebné rezonanční pomůcky pro rituál

Svíčky, talismany, amulety, zvonek, pohár vody nebo červeného vína, list papíru, psací pero, symbolické předměty představující čtyři živly, máte již připraveny v kruhu, není žádoucí během rituálu kruh opouštět, může to narušit soustředěnou energii. Na pohár namalujte fixem nebo barvičkami na sklo pentagram v kruhu. Udělejte si maximální pohodlí, je důležité mít příjemné, uvolněné pocity, to znamená pořídit si pohodlný oděv. Zapalte svíčku. Několik minut se soustřeďte jen na plamen svíce a utište nežádoucí myšlenky.

Proneste magickou formuli a zazvoňte zvonkem

Oslovte planetu toho dne, meditujte nad její blahodárnou energií. Jste-li již dokonale uvolněni, výstižně napište vaše přání, nerozvádějte se však příliš o cestě, mějte hlavně jasnou představu cíle. Cíl vašeho záměru můžete namalovat, především potřebujete-li se něčeho zbavit. Nepřemýšlejte nad tím, co malujete, nechte podvědomí ať vás samo vede. Cokoliv se dá vyjádřit kresbou, například strach. Kresbou, která může vypadat jako zdánlivě bezvýznamná čmáranice, se cíleně soustředíte a snáze uvolníte nechtěnou energii. List s přáním vložte pod sklenku s vodou nebo vínem. Soustřeďte pohled na hladinu, meditujte a vizualizujte si, jak se vše do detailu plní, snažte se navodit si příjemné a šťastné pocity. Vdechněte vaše představy do talismanu, kamínku nebo květiny, která by měla vydržet ve váze minimálně sedm dní. Začněte jednou květinou a každý den přidejte čerstvou, až jich bude sedm. Kamínek či křišťál držte v uzavřené dlani. Opět odříkejte kouzelnou formulku a zazvoňte zvonkem.

lovely-226764_1280Zapojte fantazii a utvářejte vlastní originální kouzla, taková fungují nejlépe. Můžete každý den použít jeden kamínek, a poslední den všech sedm oblázků odnesete do řeky nebo potoka. Použijete-li křišťál, vždy jej po ukončení rituálu očistěte pod tekoucí vodou. Na konci rituálu vypijte víno, zmagnetizované silou pozitivních myšlenek, nikoliv najednou, myslete na váš cíl a nápoj si rozdělte na sedm doušků. Pozor však pokud jste vodu magnetizovali negativními myšlenkami, v tom případě samozřejmě vodu nepijte, spláchněte ji do kanálu! Představujte si při tom, jak od vás vše nechtěné odplouvá. Až naposledy odříkáte kouzelnou formulku a zazvoníte zvonkem, kovovým zhasínátkem uhasíte svíci. Dlaní nebo kouzelnou hůlkou zrušíte rituální kruh. List papíru s přáním uschováte na další dny. Každý další den zopakujete rituál naprosto stejným způsobem. Poslední den lístek spálíte a popel rozsypete nad tekoucí vodou.

Zde nabízím kouzelné zaklínadlo, vhodné pro sedmidenní kouzlo, které vám může být inspirací k vytváření vlastních metafor, veršů nebo jednoduchých vět pro každodenní použití. Zaklínadla zapisujte do deníku a poznamenejte si také, za jakým účelem, proč a kdy jste je použili. Později vám tyto poznámky poslouží k zhodnocení výsledků, vždy je budete mít pohotově při ruce, podle potřeby k dalším rituálům. Až se zdokonalíte, potom pro vás bude snadné při vytváření slov síly improvizovat přímo uprostřed rituálu.

    Kouzelná formulka           

Sedm dnů, sedm kroků, sedm kouzel
 vůle a energie nechť tvoří harmonii
hvězdné nebe, královno svítání, vládkyně noci
dosaženo je dokonalosti v temnotě i světle

Sedm světel, sedm zvonů, sedm andělů
mé přání je vykonáno
není strachu není zloby, jen láska jest
má slova a víra jsou v jednotě

Sedm planet, sedm přání, sedm slov
v magickém nápoji září síla hvězd
je život, je láska, je štěstí
v nekonečné moudrosti vesmíru

Sedm barev, sedm květin, sedm hvězd
tichá pošta bohů přináší moudrost
má vůle je vykonána slovem
sedmý den započato kouzlo jest
Tak se staň.


Víte odkud pochází výraz ,,černá hodinka“?

Rozhodnete-li se k hlubokým meditacím, případně k „čarování“ v přírodě, nebo kdekoliv jinde, víte již, který den je nejvhodnější k načasování rituálů. Pokud však nejste ostřílení mágové, vyvarujte se rituálů kolem třetí a čtvrté hodiny ranní.

cernahodinka

Diskuze

error: Obsah je chráněn autorským zákonem.