Příspěvek k zamyšlení

watercolor-1020509_1920Dvě možnosti

Nicolette Havlová

Každé ráno máme na výběr ze dvou možností, mít náladu dobrou nebo si vybrat tu špatnou. Celý den, celý život je o rozhodování směru cesty. V těžkých chvílích si volíme, zda se staneme obětí, či se z ní poučím. Když za námi přijde nešťastný přítel, také se rozhodujeme o nášem postoji, buď přijmeme jeho smutek / pomůžeme s hledáním nějaké kladné stránky případu. Já naplňuji svou existenci pozitivním přístupem. Volbou je i to, jestli lidé v našem okolí ovlivní naši náladu. Když nám jde o život, tak se také jedná o možnost mezi bytím a smrtí, bojovat, anebo to vzdát. Svými nynějšími činy tvoříte svou budoucnost, jen Vy nikdo jiný. Pečlivě zvažte každé rozhodnutí, ať se Vám zdá jakkoliv nepodstatné, může se z něj zrodit něco velkého, nereagujte bezhlavě.

flowers-21304_1280Vždy můžeme žít naplno. Co prožíváš, to chceš. Co chceš, to prožíváš. Není důležité, co se děje, ale jak to člověk příjme, to dobré, ale i to špatné, jenž se nikomu z nás nevyhne. Pokud má problém řešení, starosti nejsou potřeba, jestli-že ho nemá starosti nepomůžou. Netrap se zítřkem, ať se o sebe postará sám. Každý den přináší dost starostí i bez toho. Mimo jiné, dnes je ten den, kvůli němuž ses trápil již včera. Žij a buď sám sebou!


5. 11. 2015 

Tento ,,pravdivý“ příspěvek, psaný otevřeným a vnímavým srdcem, zaslala do kategorie ,,Vaše příspěvky“, prostřednictvím kontaktního formuláře: Nicolette Havlová, Havířov

landscape-21377_1920

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?