Význam magických trojčíslí

pay-819613_1280Čísla v sobě skrývají magické, spirituální vibrace. Kdykoliv během dne nebo ve snu se nám může znenadání před očima symbolicky projevit znamení v podobě trojice stejných čísel. Může se jednat o povzbudivá nebo naopak varovná znamení. Pokud máme mysl a oči otevřené, nepřehlédneme na cestě životem žádná poselství, která pro nás bývají zásadní. Pokud na každém kroku vědomě spolupracujeme s intuicí, potom jistě žádná znamení, vhledy a ukazatele cest, poslaná shůry, nepřehlédneme. Prostudujte si následující magická trojčíslí – pokud se s některým z nich setkáte jakoby znenadání během vašeho běžného dne, nebo ve snu, můžete se na tato zvláštní uskupení čísel mentálně napojit a s jejich pomocí rozvíjet intuici, odpovídat si na otázky, a uvědomovat si sled po sobě jdoucích synchronních událostí.

ornament-708799_1280000 – vše se neustále točí v kruhu. Kruh nemá začátek ani konec, ale to nemusí být tak docela pravda. Možná jste v situaci, která došla naplnění, kruh se pomyslně uzavírá a je nutné posunout se na své cestě duchovního rozvoje zas o kousek dál. Zřejmě cítíte neklid na duši a jakousi pospolitost s celým vesmírem. Udržíte-li se i nadále na této pozitivní hladině, kdy máte vyrovnané energie a dodržujete mentální kázeň, a uvědomujete si sami sebe jako bytost neoddělenou od zbytku světa, potom nepodlehnete zmatkům a zdánlivému chaosu. Potom zakusíte spokojenost a vyrovnanost. Dokážete se napojit na pozitivní sféry pozemské i nadpozemské, a tím i čerpat z moudrosti kosmického vědomí.

111 – myšlenky tvoří běh života, možná právě teď se energie myšlenek, na které jste se poslední dobou nejvíce soustředili, v závislosti na kritickém množství, zhmotňuje ve skutečnost. Zaměřte se na emoce a na vše, co se vám honí hlavou. Podle zákona o příčině a následku můžete očekávat příjemné nebo nepříjemné překvapení. Pokud přijde úspěch, podělte se o radost s ostatními. Jste-li zaměření jen na sebe a své neotřesitelné ego, buďte připraveni vzít na sebe odpovědnost, a nést následky svých činů.

ornament-421110_1280222 – brzy se dočkáte realizace vašeho záměru, přání, nápadu nebo projektu, na kterém poslední dobou intensivně pracujete. Ať už se jedná o cokoliv, ať už jde o pracovní, obchodní, týmovou, rodinnou či partnerskou záležitost, potkají vás okolnosti pozitivní: jsou-li vaše plány stejného charakteru, a jste-li v harmonii sami se sebou. A naopak, je-li váš záměr negativní, potom se nedivte pokud se dočkáte odpovídajících okolností, pokud vytváříte nebo vyhledáváte protiklady, nebo je-li vaše jednání zbrklé a impulsivní.

333 – může vás překvapit situace, kdy budete potřebovat něčí pomoc. Neostýchejte se o pomoc požádat. Případně, pokud vám bude nabídnuta, neváhejte a pomoc nebo radu s vděčností přijměte. Nemáte-li se v obtížných situacích na koho obrátit, ponořte se v tichosti do svého nejhlubšího nitra, a o pomoc požádejte některou z nadpozemských bytostí. Může se jednat o oblíbenou bohyni, osobního ochránce nebo anděla. Spoléháte-li se pouze na sebe, snažte se udržet vaše vědomí v souladu s podvědomím a nadvědomím. Nezapomínejte, v žádném okamžiku, že jste trojjediná bytost.

kaleidoscope-170991_1280444 – nespoléhejte se ve svém životě pouze na hmotu, materiální svět a logiku. Možná se přespříliš soustředíte je na práci. Všímejte si více dění a osob ve vašem okolí, nespoléhejte se však pouze na rozum. Možná ani netušíte, že jste obklopeni andělskými bytostmi, kterým na vás záleží. Možná máte kolem sebe více lásky, než si myslíte. Stačí otevřít oči a srdce lásce, přátelství a upřímnosti. Možná potřebujete pomoc, nebo jen přátelské obejmutí. Věřte, že vše máte právě teď na dosah, přímo před očima – stačí si to jen uvědomit.

555 – nemáte-li rádi nečekané okolnosti, změny a překvapení, zachovejte přesto klid v každé situaci. Zřejmě vás čeká velká změna nebo náhlá okolnost, se kterou si budete muset poradit. Bude-li to změna pozitivní, nebo nikoliv, dokážete odhadnout, pokud si upřímně sáhnete do svědomí. Ponořte se tedy do nitra a zamyslete se nad tím, jaká okolnost se právě teď odráží od vesmírného zrcadla. Meditujte, používejte intuici a všech pět smyslů. Soustřeďte se na lásku, mezilidské vztahy, na rodinu a přátele. A nebojte se v příhodné chvíli využít kouzlo své osobnosti.

cone-110652_1280666 – právě nastal čas zamyslet se nad životem, zapomenout na hmotné statky, zhodnotit dosažené výsledky v oblasti duchovna a uvědomit si, zda nezanedbáváte právě tuto stránku života. Možná toužíte neustále se obklopovat hmotným světem, novými věcmi, zbytečnostmi, a zapomínáte, že tudy cesta ke spokojenému životu nevede. Zajděte si do přírody, snažte se vnímat posvátnou energii lásky a načerpejte ji v záplavě zeleně, v záplavě přírodních vůní, ze skromné krásy květin, z klidného zurčení bublajícího potoka. Pozitivním myšlením a uváženými činy předejdete osud a životní zkoušky. Zůstaňte optimisty a nebojte se originálních nápadů, vyplatí se vám to.

Zobrazit všechny eKnihy

777 – dobře naslouchejte a oči otevřete dokořán, právě jste dostali znamení, že jste dítětem štěstěny. Očekávejte velkou radost a pozitivní okolnosti, nepřehlédněte štěstí, které máte přímo před očima. Může vám být nabídnuta perspektivní budoucnost. Možná se konečně dostanete k jádru věci. Možná se vám dokonce splní ten nejtajnější sen nebo přání. Proto věřte, že právě vy si zasloužíte být šťastní a nepochybujte o andělské náklonnosti, která vás doprovází na každém kroku. Nevěříte-li na andělskou lásku, potom pro vás nemohou tyto bytosti jemnohmotného světa mnoho udělat, neostýchejte se kdykoliv je požádat o radu. Důvěřujte si a nechte se vést vnitřním hlasem přímo k neochvějně stanovenému cíli.

background-909013_1280888 – možná právě teď váháte, zda vykročit do neznáma, zda máte učinit již delší čas odkládané změny. Případně si jen vzdáleně uvědomujete, že jedna etapa života končí a je nezbytné zapracovat na realizaci neodkladných změn. Toto znamení nabádá, že je právě ta nejvhodnější doba. Ujasněte si však ty nejdůležitější kroky a životní priority. Možná máte sny, které neustále odkládáte, možná dáváte přednost druhým a na sebe zapomínáte. Rozhodněte se a konečně jděte svým snům vstříc. Pokud stále ještě nevěříte v nadpozemské síly, potom si představte, že jste jednou z mnoha rybek v oceánu – asi byste si také mysleli, že moře je to jediné, co je.

Význam magických trojčíslí

999 – tato číselná kombinace vás patrně nepřekvapí, neboť jste si dobře vědomi, že určitá etapa života končí (kruh se uzavírá) a nastává nový běh událostí. Toto je symbol nejvyššího dovršení, něco končí a něco nového začíná. Nastává období sklizně: co jste zaseli, to sklidíte. Nebojte se a dejte prostor novým začátkům, využijte všech dosavadních zkušeností, moudrosti, vlastní odpovědnosti a skrytého potenciálu životní energie. Život neběží po přímce, čas není lineární. Vše se neustále točí v kruhu, vše v přírodě se obnovuje a regeneruje. Každou noc vystřídá svítání. Nepromarněte svou šanci a směle vykročte do další, nové etapy života. Možná objevíte sounáležitost s principem universální Lásky.

Související článek: Rezonance čísel – dovršení dokonalosti

Význam magických trojčíslí

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.