Zrcadlo a uchování informací

Zrcadlo a uchování informacíObsidiánová zrcadla, křišťálové koule, leštěné stříbro nebo bronz. Mágové používali kdysi dávno, ještě než bylo vynalezeno zrcadlo, k věštění zrcadlící se plochy kovových předmětů, křišťálové koule, zrcadla ze stříbra, leštěného bronzu, magická zrcadla z leštěného obsidiánu. Obsidiánová zrcadla znali již mexičtí Aztékové, spatřovali v nich vize budoucnosti. V černém obsidiánu je obsažená silně zhutnělá zemská energie. V podstatě se jedná o vulkanické sklo, nazývané slza Apačů.

Aby křišťálová koule a magická zrcadla dobře fungovala, musela se před každým rituálem očistit pelyňkovým odvarem. Případně se zrcadlo nechávalo očistit od negativních energií v přímém slunečnímu svitu. Křišťálová koule se před slunečním svitem chrání, nabíjíme ji slunečním svitem pouze zprostředkovaně, polarizovaným světlem – skrze svit Měsíce.

Pro zkušeného mága slouží zrcadlo jako vstupní brána do minulosti či budoucnosti

Dokonalým soustředěním mentální energie se přenese na astrální úroveň. Zde se setkává s astrálními bytostmi, získává informace na jiném frekvenčním pásmu. Vyladí-li dokonale osobní vibrace s vesmírnou rezonancí, přenese se v čase. Pomocí vlastní mentální energie pohybuje se kdekoliv časem i prostorem. Napojením se na inteligentní kvantová pole vědomí dokáže telepaticky přenášet myšlenky na jakoukoliv vzdálenost. Případně praktikuje léčení na dálku. Dokonale ovládá vlastní energetickou vibraci tak, že se skrze zrcadlo ocitne přímo uprostřed skutečných událostí, bez ohledu na vzdálenost a čas. K tomu je nejvhodnější úplněk nebo novoluní. Představte si kulatou místnost vyplněnou kolem dokola zrcadly, mág vykonávající rituál přímo ve středu kruhu se stává neviditelným pro astrální bytosti. Tímto způsobem získává osobní ochranu před temnými bytostmi a negativními energiemi z nepozemských astrálních sfér.

Magické zrcadlo má svůj příběh také v taoismu

Poutníci, vydávající se na nebezpečné, dlouhé poutní cesty do hlubokých lesů a vysokých hor, kde se oddávají meditacím, mohou se na svých cestách potkat s démonickými bytostmi. Pro svoji ochranu připevňují si na záda magické zrcadlo. V zrcadle každý zlý démon spatří svoji pravou tvář. Tak se mistři taoismu chrání před temnými energiemi, které jsou díky otevřenému vědomí schopni vnímat. „Různá strašidla“ mají ze zrcadel respekt, asi to bude tím, že nemají duši. Podle legend se v zrcadle nezviditelní obraz zlého ducha, astrální bytosti, zlé čarodějnice a upírů. Pokud v domě zemře člověk, má se na čtyřicet dní zrcadlo zakrýt, aby duše člověka nebyla zadržena zrcadlem, a tím i nadále přítomná v pozemské hmotné sféře

mirror-176085_1920

Zrcadlo a dlouhodobé uchování informací

Víte, že zrcadlo má dlouhodobou paměť? Jste si vědomi toho, kam se vaše zrcadlo dívá? Rozhodně by nemělo být umístěno v blízkosti lůžka. Máte-li zrcadlo v ložnici tak, že se v něm ve spánku odráží vaše postava, neváhejte a odstraňte ho. Totéž platí o dětském pokoji! Zrcadlo má samo o sobě magické vlastnosti, co vidí, to odráží, zhmotňuje, zdvojnásobuje. Odráží energie, které se nesčítají ale násobí. Včetně nechtěných aspektů života: negativní myšlenky, nespavost, špatné nálady, bolesti tělesné i duševní, strachy a fobie, divoké sny, pocity méněcennosti, žárlivost. Negativní energie se zhmotňují v podobě neviditelných entit či temných duchů, v podobě nečekaných příhod. Totéž platí o tělesném cvičení. Cvičení před zrcadlem může odrážet a zdvojnásobit úsilí a únavu. Jste-li doopravdy veskrze šťastný člověk, ponechte zrcadlo tam, kde je, bude k vám odrážet pocity štěstí, dobrou náladu, lásku, pohodu a harmonii.

Zrcadlo je symbolem zákona ,,zpětného odrazu“

Pokud se zrcadlo ,,dívá“ na nepořádek, špínu nebo nepříjemnou událost, odráží vše zpět do prostoru. Odráží-li se v zrcadle harmonie, krása, světlo či projevy lásky, zpět do prostoru se vrací pozitivní energie. Dívá-li se zrcadlo ve vašem bytě současně skrze okno do venkovního prostoru, zjistěte, co zpětně k vám domů odráží. Jedná-li se o obraz harmonie, zeleň, stromy, přírodu…, pak je vše v pořádku. Dívá-li se na velmi rušnou ulici, chaotické prostředí, nádraží, banku, hernu, obchodní centrum, skládku, nemocnici nebo dokonce na hřbitov, zvažte, jaké energie se přenášejí do vašeho osobního prostředí. Přendejte zrcadlo tak, aby nevidělo ven!

EXKURZE MIMO TĚLO

Starožitná zrcadla vidí do daleké minulosti. Může v nich být skrytá různá energie. Opatrnost je na místě u zrcadel pořízených ve starožitnictví. Nebo zrcadel již použitých, nevíme-li nic o bývalém majiteli. Zrcadla mají v paměti uloženo vše, na co se kdy musela dívat! Nejsme-li dostatečně senzitivní a neumíme-li číst v energetické paměti hmotných předmětů, nemáme šanci zjistit, zda ono viděné představovalo harmonické nebo destruktivní obrazy. Energie starodávné paměti může vibrovat a neblaze se zhmotňovat. Japonci věří, že zrcadlo v sobě skrývá věrný obraz duše svého majitele. Zrcadlem neznámého původu může do našeho osobního prostředí vstoupit temná energie v podobě různých astrálních entit. V podobě ,,duchů“, kteří mohou být neškodní, ale je nevhodné umožnit jim kdykoliv narušit naše soukromí nebo nenápadně působit na naše podvědomí. Zásadně se vyvarujeme zrcadel prasklých a zašlých. Naprostý zákaz platí u zrcadel, která jakkoli deformují obraz.

Související článek: Rituál zrcadlení – vizualizace

person-1435541_1920

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.