17.1.2015

Energetický ochranný štít

head-197347_1280Jak se můžeme bránit nechtěné ztrátě životní energie? Máte pocit, že vám někdo vysává životní energii? Někdy je bohužel zapotřebí vytvořit kolem sebe ochrannou bariéru, energetický ochranný štít, abychom odrazili negativní energie namířené proti nám z bezprostředního okolí, které nemůžeme jiným způsobem ovlivnit. Vytvoříme-li kolem sebe ochranné pole, nepřístupné útokům zvenčí, energie vyslaná proti nám se od ochranné vrstvy odrazí a dříve nebo později zasáhne útočníka – vrátí se k němu. Vědomě se potom soustředíme na pozitivní energii, nesoudíme druhé, dáváme si pozor, abychom sami neodebírali energii lidem kolem nás. To se děje neustále, někdy vědomě ale většinou nevědomě.

Rituál energetické ochrany

Předem proveďte očistnou koupel. Ve vodě nechte rozpustit nejméně hrst mořské soli. Soustřeďte se na celkové uvolnění, rozjímejte o něčem příjemném, vyvolejte si příjemné vzpomínky. Následně proveďte uklidňující dechová cvičení. Potom se postavte čelem k východu, ruce držte uvolněně podél těla, dlaně otevřené a otočené k východu. Vizualizujte si nekonečné zlaté světlo, nebo zářivou energii duhového spektra. Otáčejte se ve směru hodinových ručiček velmi pomalu do kruhu. Stále si představujete zářivé světlo, které prochází skrze vás a dlaněmi jej uvolňujete v kruhu kolem sebe. Světelný kruh kolem sebe ne zcela uzavřete. Musíte ponechat otevřený průchod pro energii pozitivní, kterou budete vysílat i přijímat! Takto spoutáte energii světla a vytvoříte silové ,,zrcadlo“ pro vaši ochranu. Od energetického zrcadla se bude negativní energie odrážet. Je-li to nutné, každé ráno krátkou vizualizací utvrďte sebe o funkčnosti vašeho ochranného ,,světelného obalu“. Jednou za čas zopakujte rituál k obnovení energetického ochranného pole.

Ochranná pozice

present-323322_1280A co v případě, pokud vás nepříjemná situace nečekaně překvapí? Máte pocit, že nejste dostatečně chráněni? Bez prodlení zaujměte tuto pozici: v pozici sedě překřižte ruce i nohy. Uzavřete tak svůj osobní energetický obvod, negativní energie vám nepronikne až na kůži a alespoň částečně tím útočníkovu energii odrazíte. V pozici ve stoje udělejte totéž. Ovšem nebudete-li chtít vypadat jako cvok, překřižte tedy alespoň ruce anebo nohy. Toto je vhodné pokud neradi cestujete v přeplněných prostředcích městské hromadné dopravy. Možná podvědomě vnímáte kolem sebe chaos, povětšinou negativních energetických myšlenkových proudů. Nesmíte ale zapomínat, mít za každé situace nadhled a uvolněnou mysl.

Ochranná mudra

Odrazit nežádoucí energii dovede také následující gesto: Prsty na rukou se dotýkají, ruce tvoří jakousi pyramidu zhruba v úrovni třetí čakry (oblast kolem žaludku). Všimněte si, že toto ochranné gesto zcela vědomě používá jedna vysoce postavená, nejmenovaná, evropská politička.

Ukázka ke stažení, e-kniha MAGIE ŽIVOTA

surreal-143796_1280

Související články

Diskuzeerror: Obsah je chráněn autorským zákonem.