Energetický ochranný štít

Energetický ochranný štítJak se můžeme bez oslabení životní síly bránit nechtěné ztrátě životní energie? Máte pocit, že vám někdo (pravidelně) vysává životní energii? Někdy je bohužel zapotřebí vytvořit kolem sebe ochrannou bariéru, energetický ochranný štít, abychom odrazili negativní energie namířené proti nám z bezprostředního okolí, které nemůžeme jiným způsobem ovlivnit.

Vytvoříme-li kolem sebe ochranné pole, nepřístupné útokům zvenčí, energie vyslaná proti nám se od ochranné vrstvy snadněji odrazí a dříve nebo později zasáhne útočníka – vrátí se k němu, do jeho energetického pole. Vědomě se potom soustředíme, tak často jak jen to je možné, na pozitivní energii, nesoudíme druhé, nepřenášíme své (neopodstatněné) strachy skrze přítomnost do budoucnosti, dáváme si pozor, abychom sami neodebírali energii lidem kolem nás. Výměna energie se děje neustále, někdy vědomě ale většinou nevědomě.

Rituál energetické ochrany

  • Předem proveďte očistnou koupel. Ve vodě nechte rozpustit nejméně hrst mořské soli.
  • Soustřeďte se na celkové uvolnění, rozjímejte o něčem příjemném, vyvolejte si příjemné vzpomínky.
  • Po očistné koupeli proveďte uklidňující dechová cvičení.
  • Potom se postavte čelem k východu, ruce držte uvolněně podél těla, dlaně otevřené a otočené k východu. Vizualizujte si nekonečné zlaté světlo, nebo zářivou energii duhového spektra.
  • Utište mysl a otáčejte se ve směru hodinových ručiček velmi pomalu do kruhu.
  • Stále si představujete zářivé světlo, které prochází skrze vás a dlaněmi jej uvolňujete v kruhu kolem sebe.
  • Světelný kruh kolem sebe ne zcela uzavřete. Musíte ponechat otevřený průchod pro energii pozitivní, kterou budete vysílat i přijímat!
  • Takto spoutáte energii světla a vytvoříte silové ,,zrcadlo“ pro vaši ochranu. Od energetického zrcadla se bude negativní energie odrážet.
  • Je-li to nutné, každé ráno krátkou vizualizací utvrďte sebe o funkčnosti vašeho ochranného ,,světelného obalu“. Jednou za čas zopakujte tento rituál k obnovení energetického ochranného pole.

Ochranná tělesná pozice v případě nouze

present-323322_1280A co můžete pro sebe udělat v případě, pokud vás nepříjemná situace nečekaně překvapí a potřebujete rychle reagovat? Máte pocit, že nejste dostatečně chráněni? Bez prodlení zaujměte tuto pozici: v pozici sedě překřižte ruce i nohy (ruce v zápěstí, nohy v kotnících). Uzavřete tak svůj osobní energetický obvod, negativní energie vám nepronikne až na kůži a alespoň částečně tím útočníkovu energii odrazíte. Další přínos této ochranné tělesné pozice je v tom, že se vám nepříjemní lidé nedostanou do vašeho nitra – zůstanete pro ně „nečitelní“.

V pozici ve stoje (například během nepříjemného rozhovoru, případně pokud na vás někdo bezdůvodně křičí apod.), udělejte totéž, překřižte ruce a nohy. Ovšem nebudete-li chtít vypadat jako cvok, překřižte tedy alespoň ruce anebo nohy. Toto rychlé ochranné gesto je vhodné pokud neradi cestujete v přeplněných prostředcích městské hromadné dopravy, kde můžete ruce i nohy překřížit, aniž si toho spolucestující všimnou. Možná podvědomě vnímáte, a nejen během cestování, kolem sebe chaos myšlenek a emocí druhých lidí. Povětšinou převažují negativní energetické myšlenkové proudy, které se v prostoru shlukují způsobem: „podobné se vzájemně přitahuje“.  Nesmíte ale zapomínat mít za každé situace nadhled a sám mít klidnou a uvolněnou mysl.

Ochranná mudra – ochranná pozice rukou

Odrazit nežádoucí energii dovede také následující gesto: Prsty na rukou se dotýkají (pouze prsty, dlaně necháme od sebe), ruce tvoří jakousi pyramidu zhruba v úrovni třetí čakry (oblast kolem žaludku). Tato ochranná mudra eliminuje proudy negativních energií, kterým se v rušném prostředí nelze zcela vyhnout, především pokud se neumíme chránit jiným, vnitřním způsobem. (Všimněte si, že toto ochranné gesto zcela vědomě používá jedna vysoce postavená, nejmenovaná, evropská politička.)

VNITŘNÍ MOUDROST – PRIMA ŽIVOT

Energetický ochranný štít

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.