Meditace s polodrahokamy

minerals-987664_1920Polodrahokamy mají magickou moc, jsou symbolem a pamětí nekonečného času, uzdravují, posilují, harmonizují tělo i duši. Nejeden mág využívá vibraci kamene vsazeného do posvátného prstenu nebo jiných šperků a amuletů. Pozorujte vaše nejmilejší kameny (polodrahokamy, krystaly) různých tvarů a barev v zářícím světle svící. Rozmlouvejte s nimi, napojujte se na jejich vibrace, meditujte nebo provádějte věštění. Toho docílíte, pokud se vaše rezonance napojí na rezonanci kamenů. Možná bude nějaký čas trvat, než dokážete svým vnitřním zrakem příslušné změny a jemné nuance energií zachytit a rozeznávat. Než začnete uvědomte si, že každý atom všeho, co existuje, tedy každý atom našeho těla i kamene, pochází z hvězd. A každý jeden atom má vlastní vědomí!

Meditace s polodrahokamy

Meditace s polodrahokamy očistí vaše energetické pole

Zapalte tři oranžové svíčky, místností nechte volně proudit kouř vonné tyčinky. Uvolněte mysl od všech nesouvisejících myšlenek a meditujte o svém přání. Berte vaše oblíbené polodrahokamy nebo obyčejné oblázky do dlaní a vytvořte z nich trojúhelník energie, postavený špicí směřující směrem od vás. Do takto připraveného obrazce vložte talisman a rituálně jej zasvěťte konkrétnímu přání. Případně vložte do trojúhelníku jednoduché přání napsané na bílém papíře. Koncentrujte se cele na přítomný okamžik. Proneste zaříkání: ,,Nekonečná vesmírná moudrost již zajišťuje všechny potřebné detaily.“ Zaříkání třikrát opakujte a pokaždé zazvoňte zvonkem. Dále improvizujte, použijte fantazii. (Toto zaříkání je možné používat kdykoliv jindy a pravidelně jako pozitivní afirmaci.)

Meditace s polodrahokamy

Vytvářejte z kamínků čtverce, kruhy, hvězdy, spirály. Ale také písmena a další symboly podle potřeby. Podobně postupujte, provádíte-li rituál v přírodě. Rozdělejte nepříliš velký oheň, místo vonné tyčinky nechte na rozžhavených uhlících na okraji ohniště doutnat například sušený rozmarýn. Utvořte z větších kamenů velký trojúhelník a posaďte se do jeho středu. Uvědomte si tři složky vaší bytosti – vědomí, podvědomí a nadvědomí. Utište se a v přítomném okamžiku vnímejte přírodu kolem sebe do toho posledního detailu: světlo, stíny, vůně, zvuky, barvy, elementární bytosti. Duch kamene vás spojí s energií přírody.

S oblíbenými polodrahokamy relaxujte a rozjímejte často

agate-314239_1280Při pravidelné práci s nimi vám brzy dojde, že čekají na váš pohled plný porozumění a zalíbení, čekají na vlídné slovo a pohlazení. Záhy si porozumíte s jejich magickými vlastnostmi, naučíte se komunikovat s jejich energií čarovnou a léčivou, a stanete se duchovně probuzenějšími. Naladíte se na vibrace přírodní krásy a posléze také na energie minulosti, osudu, paměti a času v kamenech uložené. Stane se tak v okamžiku, kdy se napojíte na jemné vibrace krystalů, které jsou dokonale sladěny s energií vesmírnou. Možná se pokusíte pátrat ve staroindické filosofii, která tvrdí, že kámen je živý a má podobně jako člověk duši, která je v neustálé harmonii s přírodou a vesmírem. Neboť v harmonii s vesmírem je, jak už víme, každý jeden atom či jakákoliv částice. A o tom je kvantová magie.

O kráse, tajemnosti a léčivých účincích polodrahokamů není pochyb

agate-slice-221701_1280Skrývají v sobě tvořivou energii, živoucí přírodní sílu, která nám pomůže zharmonizovat také duši. Energie drahokamů je skrytá v jejich krystalické struktuře. Přirozené vlastnosti kamenů spočívají v jejich schopnosti kosmickou energii nejen přijímat a zesilovat, ale také uvolňovat, rozptylovat a soustředit na určité místo. Kameny reagují na naše pocity, myšlenky a slova. Vyskytují se v poutavé barevné škále a druhové rozmanitosti. Kameny občas očistíme pod tekoucí vodou od usazených negativních energií a necháme je nabíjet na světle, nejlépe za měsíčního svitu nebo za jasného dne na sluníčku (kromě křišťálu).

Kameny vybírejte intuitivně, podle barev a tvaru, jejich energie si vás sama přitáhne. V různých obdobích života, podle momentální psychické energie nebo podle zdravotního stavu, vás může oslovit pokaždé jiný polodrahokam. Nemůžete-li se při jejich výběru přece jen rozhodnout, pomalu nad kameny přejíždějte otevřenou dlaní dokud nezaznamenáte pozitivní energii v podobě tepla, pocitu lehkého vánku, mravenčení v prstech, svědění na dlani a podobně. Uvolněte mysl a soustřeďte se na přítomný okamžik, ten správný kamínek si vás sám vybere. Polodrahokamů existuje velké množství, jsou to přírodní ingredience velmi staré, ve své paměti mají zakódováno mnoho z historie Země. Hledejte, který kamínek vám padne do oka a sladí se s vaší energií. Polodrahokamy jsou vhodnými dárky a talismany pro štěstí.

Eshop – INSPIRACE PRO VĚDOMOU MYSL

Související: Léčivá energie krystalů, polodrahokamů, Léčivé pískovcové kameny, Magické skalní brány

mineral-239132_1280

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.