Tajemství ,,obyčejné“ vody – voda je vodivá

Tajemství ,,obyčejné" vody - voda je vodiváVoda je vodivá v tom smyslu, že přijímá informace. Zdánlivě obyčejná voda má energetickou paměť. Struktura vody je na kvantové úrovni proměnlivá, ovlivnitelná myšlenkami a emocemi (vnitřními pocity přenášenými zrakem, pouhým pohledem). Stejně přijímá energii v podobě vibrací modliteb, afirmací, zaříkání, požehnání, hudby, slunečního světla, křišťálu a drahých kamenů. Voda zaznamenává obrazy a děje odehrávající se v jejím okolí, někteří badatelé tvrdí, že se tak děje na principu fotografické paměti. Strukturu vody, jakožto dokonalé paměťové médium, můžeme ovlivnit soustředěným pohledem, pozitivní myšlenkou i mluveným slovem, tak předáme ,,obyčejné“ vodě magické a někdy i léčivé vlastnosti. Ovšem v případě, že nad sklenicí vody nebo šálkem čaje přemýšlíme o čemkoliv negativním, nebo nahlas pronášíme proti někomu negativní výpady s použitím hrubých slov, případně jen tak lelkujeme a posloucháme destruktivní hudbu, energie vody přijímá záporné vibrace.

Voda a energie pozitivních myšlenek

Tyto energetické vibrace poté působí v našem těle nežádoucím způsobem. Na jemnohmotné kvantové úrovni v nás prohlubují vše negativní, ať už v úrovni mentální, psychické, tak i fyzické. Jak je to možné? Paměť vody v lidském těle účinkuje jednoduše proto, že lidské tělo samo se skládá převážně z vody. Molekuly vody si vzájemně předávají informace.

Lidská těla pochází z přírody, jsme tvořeni především vodou, proto mají na člověka vliv veškeré přírodní děje. Vodní planeta Země je živý organismus, voda je všude, v mořích, oceánech, v horninách, v půdě, v rostlinách, ve zvířatech, v lidech. Obloha je plná vody, v podobě vodní páry – velice drobných vodních kapek, nebo v podobě mohutných a těžkých oblak. Voda a světlo vytváří na obloze barevné obrazy, voda a světlo vytváří duhu. Všude v přírodě probíhá nepřetržitý tok vibrací a vzájemná výměna energií (informací). Oceány jsou databankou informací Země, všechny řeky se vlévají do moře, cestou voda v řekách přijímá do své paměti v různých částech světa různé informace.

Láska zvyšuje vibrace vody a stabilizuje její vyzařování, negativita vibrace vody snižuje

Máte rádi svoje osobní ranní rituály, kdy popíjíte kávičku? Díváte se na hladinu šálku, je vám krásně, nemáte žádné starosti, těšíte se, co zajímavého a příjemného vás ten den čeká v zaměstnání? Tak to je skvělé, v tom případě vás ranní káva nebo čaj, na energetické úrovni ovlivněné energií pozitivních myšlenek, skvěle nastartují do nového dne. seagull-846216_1280Proměnlivé molekuly vody se radují společně s vámi.

Co se stane v opačném případě, kdy si připravujete kávu a v hlavě vám zní negativní myšlenky související s tím, jaké potíže a problémy vás během dne zas čekají, nemusím snad ani uvádět. Nejen zdraví fyzické ale i psychické je odvislé od stavu naší mysli.

Velmi podobné vibrační procesy, ať už harmonické nebo destruktivní, probíhají během oblíbených večerních rituálků, kdy si dáváme jen tak pro radost, případně na žal sklenku vína.

Ne nadarmo se říká, že ve víně je pravda. Během přiměřeného popíjení vínka se prohlubuje mentální stav, jaký zrovna vnitřně prožíváme, ať už je to pocit štěstí nebo smutek, obojí získá na intensitě.

Ještě stojí za zmínku, že voda a sůl mají podobné (vodivé, energetické) vlastnosti, spojením těchto dvou magických veličin vnikne voda svěcená.

♥ Léčivá voda na pití ♥

Vezměte kousek čtvrtky, tak velký, jaké je dno vaší oblíbené sklenice na pití vody. Na papír namalujte srdce. Dovnitř červeného srdce napište modře velkými písmeny slovo: LÁSKA. Nejlepší je tuto kartičku zatavit do ochranné fólie. Použití je nesmírně jednoduché a velmi účinné, vzhledem k tomu, že voda má paměť! Do sklenice (z čirého skla, bez obrázků a nápisů) nalijete vodu a postavíte na kartičku, tam ji ponecháte alespoň deset minut. Nejlépe přes noc, voda získá zvláštní, jemnou chuť. Molekuly vody do sebe vstřebají pozitivní energii. Každé slovo, každé písmeno má vlastní energetickou vibraci. O energetické vibraci slova LÁSKA nemusíme pochybovat. Srdíčková voda pozitivně ovlivní buňky vašeho těla. Pokud budete používat sklenici modré barvy, přidáte další pozitivní, energetickou hodnotu.

VNITŘNÍ MOUDROST – PRIMA ŽIVOT

Pokud takto připravenou sklenici modré barvy s vodou položíte na deset minut na ,,srdíčko“ a na okenní parapet, a necháte ji absorbovat energii světla, slunečních paprsků – připravíte si tak vodičku léčivou.

Související článek: Svěcená voda

Jak souvisí voda v lidském těle a sluneční energie se dozvíte zde:

Záhadná supervoda

waterfalls-1144130_1920

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.