Tajemství ,,obyčejné“ vody – voda je vodivá

Voda je vodivá v tom smyslu, že přijímá informace. Zdánlivě obyčejná voda má energetickou paměť. Struktura vody je na kvantové úrovni proměnlivá, ovlivnitelná myšlenkami a emocemi (vnitřními pocity přenášenými zrakem, pouhým pohledem). Stejně přijímá energii v podobě vibrací modliteb, afirmací, zaříkání, požehnání, hudby, slunečního světla, křišťálu a drahých kamenů. Voda zaznamenává obrazy a děje odehrávající se v jejím okolí, někteří badatelé tvrdí, že se tak děje na principu „fotografické paměti vody“. Strukturu vody, jakožto dokonalé paměťové médium, můžeme ovlivnit soustředěným pohledem, pozitivní myšlenkou i mluveným slovem, tak předáme ,,obyčejné“ vodě magické a někdy i léčivé vlastnosti. Ovšem v případě, že nad sklenicí vody nebo šálkem čaje přemýšlíme o čemkoliv negativním, nebo nahlas pronášíme proti někomu negativní výpady s použitím hrubých slov, případně jen tak lelkujeme a posloucháme destruktivní hudbu, energie vody přijímá záporné vibrace.

Tajemství ,,obyčejné" vody - voda je vodivá

Voda a energie pozitivních myšlenek

Tyto energetické vibrace poté působí v našem těle nežádoucím způsobem. Na jemnohmotné kvantové úrovni v nás prohlubují vše negativní, ať už v úrovni mentální, psychické, tak i fyzické. Jak je to možné? Paměť vody v lidském těle takto účinkuje jednoduše proto, že lidské tělo samo se skládá převážně z vody. Molekuly vody si vzájemně předávají informace – v lidském těle i všude v přírodě.

Lidská těla pochází z přírody, jsme tvořeni především vodou, proto mají na člověka vliv veškeré přírodní děje. Vodní planeta Země je živý organismus, voda je všude, v mořích, oceánech, v horninách, v půdě, v rostlinách, ve zvířatech, v lidech. Obloha je plná vody, v podobě vodní páry – velice drobných vodních kapek, nebo v podobě mohutných a těžkých oblak. Voda a světlo vytváří na obloze barevné obrazy, voda a světlo vytváří duhu. Všude v přírodě probíhá nepřetržitý tok vibrací a vzájemná výměna energií (informací). Oceány jsou databankou informací Země, všechny řeky se vlévají do moře, cestou voda v řekách přijímá do své paměti v různých částech světa různé informace. Moře a oceány jsou „plodovou vodou Země“.

Tajemství ,,obyčejné" vody - voda je vodivá Tajemství ,,obyčejné" vody - voda je vodiváTajemství ,,obyčejné" vody - voda je vodivá

Láska zvyšuje vibrace vody a stabilizuje její vyzařování, negativita vibrace vody snižuje

Máte rádi svoje osobní ranní rituály, kdy popíjíte kávičku? Díváte se na hladinu šálku, je vám krásně, nemáte žádné starosti, těšíte se, co zajímavého a příjemného vás ten den čeká v zaměstnání? Tak to je skvělé, v tom případě vás ranní káva nebo čaj, na energetické úrovni ovlivněné energií pozitivních myšlenek, skvěle nastartují do nového dne. Proměnlivé molekuly vody se radují společně s vámi.

Co se stane v opačném případě, kdy si připravujete kávu a v hlavě vám zní negativní myšlenky související s tím, jaké potíže a problémy vás během dne zas čekají, nemusím snad ani uvádět. Nejen zdraví fyzické ale i psychické je odvislé od stavu naší mysli.

Velmi podobné vibrační procesy, ať už harmonické nebo destruktivní, probíhají během oblíbených večerních rituálků, kdy si dáváme jen tak pro radost, případně na žal sklenku vína.

Ne nadarmo se říká, že ve víně je pravda. Během přiměřeného popíjení vínka se prohlubuje mentální stav, jaký zrovna vnitřně prožíváme, ať už je to pocit štěstí nebo smutek, obojí získá na intensitě.

Ještě stojí za zmínku, že voda a sůl mají podobné (vodivé, energetické) vlastnosti, spojením těchto dvou magických veličin vnikne voda svěcená.

♥ Léčivá voda na pití ♥

Vezměte kousek čtvrtky, tak velký, jaké je dno vaší oblíbené sklenice na pití vody. Na papír namalujte srdce. Dovnitř červeného srdce napište modře velkými písmeny slovo: LÁSKA. Nejlepší je tuto kartičku zatavit do ochranné fólie. Použití je nesmírně jednoduché a velmi účinné, vzhledem k tomu, že voda má paměť! Do sklenice (z čirého skla, bez obrázků a nápisů) nalijete vodu a postavíte na kartičku, tam ji ponecháte alespoň deset minut. Nejlépe přes noc, voda získá zvláštní, jemnou chuť. Molekuly vody do sebe vstřebají pozitivní energii. Každé slovo, každé písmeno má vlastní energetickou vibraci. O energetické vibraci slova LÁSKA nemusíme pochybovat. Srdíčková voda pozitivně ovlivní buňky vašeho těla. Pokud budete používat sklenici modré barvy, přidáte další pozitivní, energetickou hodnotu.

Pokud takto připravenou sklenici modré barvy s vodou položíte na deset minut na ,,srdíčko“ a na okenní parapet, a necháte ji absorbovat energii světla, slunečních paprsků – připravíte si tak vodičku léčivou.

VNITŘNÍ MOUDROST – PRIMA ŽIVOT

Posvátný rituál po proudu řeky

Velký osvobozující rituál vykonejte v době ubývajícího Měsíce. Ráno, nejlépe za svítání se vydejte na procházku směrem k řece. Směr procházky zvolte po proudu řeky – negativní energie, kterou budete uvolňovat – odpluje po proudy řeky, daleko od vás. Rozhodně nechvátejte, procházejte se pomalu a uvolněně meditujte. Koncentrujte se na všechny starosti. Zkrátka uvolněte ze svého nitra vše negativní, vše, co vás obtěžuje, čeho se vzdáváte, co již nepotřebujete, co vás trápí a rozčiluje. Zkrátka vše, na co si jen dokážete vzpomenout. Jděte dál podél řeky, neustále vnímejte její přítomnost. Proveďte odpuštění sobě nebo komukoliv jinému. Zbavte se všech výčitek. Než dojdete k místu přechodu přes vodu, uvolněte ze sebe všechny negativní energie.

Nyní ovládněte myšlenky. Od okamžiku, kdy stanete před vodní plochou v místě, kde se rozhodnete přejít na druhý břeh, přestaňte myslet na všechny potíže, nyní se zbavte všech myšlenek. Pokud to nedokážete okamžitě, nespěchejte, vnímejte v tuto chvíli jen okolní přírodu, vůně přírody, osvěžující vánek. Pozdravte řeku a všechny vodní, animální bytosti. Několik minut jen klidně relaxujte, bez myšlenek pozorujte proud vody, poslouchejte ten koncert. Potom musíte řeku či potok, v místě kde se nachází brod, nebo kde je nízká hladina vody, přejít. Nesmíte už na své starosti myslet. Případně, pokud to bude bezpečnější, přejděte po lávce nebo mostě. Alespoň namočte ruce a chodidla do vody a nechte je oschnout slunečním světlem. Za příznivého počasí se vykoupejte, tím podpoříte vnitřní očistu. V tuto chvíli jste ponechali všechny starosti na druhém břehu.

Až řeku či potok přejdete, již se v žádném případě neotáčejte. Vydejte se domů jinou cestou. Za sebou jste právě zanechali vše nepotřebné a negativní. Podstoupili jste důkladnou mentální očistu. Od této chvíle jste volní. Starosti a nervozitu odnesl vodní proud. Od tohoto okamžiku myslete jen pozitivně, očekávejte kladné výsledky. OČEKÁVEJTE pouze dobré řešení každého problému. Samozřejmě, že se vše nezmění naráz jako mávnutím kouzelného proutku, ale postupně nastanou okamžiky, které vás osvobodí. Přijdou chvíle, kdy vás překvapí jednoduchost řešení některých potíží, přijdou vám na mysl skvělé a inspirativní nápady, ocitnete se ve správnou chvíli na správném místě. Dostaví se pomoc zvenčí v různých podobách, potom se chopte každé nové, inspirující příležitosti. Nepřehlédněte žádná znamení. Očekávejte je!  Poslouchejte vlastní intuici – ona se bude velmi snažit navázat s vámi spojení! Snažte se vědomě, duchovní vývoj sám sebe ještě nikdy nepředběhl, učte se pozorováním.

Jak je vám, jak se cítíte? Možná odpovíte: ,,Momentálně se cítím krásně, uvolněně, v harmonii sám se sebou…“ To je skvělé! Ale zamyslete se nad slovem momentálně, a jeho skrytým významem. Moment – znamená okamžik tady a teď, bytostný přítomný okamžik. Mentálně – znamená psychicky, emočně, s hlubokým vnitřním procítěním. Kdykoliv vám někdo položí podobnou otázku, vždy si nejdřív uvědomte, s jakou energií rezonujete. Co vaše slova a výraz obličeje vyzařují do vašeho bezprostředního okolí – v každém okamžiku? Ale také samozřejmě směrem k vesmírným energetickým zrcadlům!

S každým dalším životem přichází obohacení pro duši. Více moudrosti, více lásky a pochopení, pokud se těmito pravidly řídíme v životě současném. Není nutné ani žádoucí zaobírat se nejistotou a netrpělivostí. Nepředbíhejme událostem. Vše je správně načasováno. Přijímejme život tak, jak přichází. Těšme se, až otevřou se před námi dveře do tajuplných sfér bytí, doposud zastíněných nevědomostí a věčným polospánkem. Těšme se, až znovuobjevíme hluboký pocit klidu a vše, co prozatím neumíme pojmenovat. Každý z nás je něčím výjimečný, a neudělat občas chybu či špatný krok, nic bychom se nenaučili. Určitě si všichni zasloužíme lásku a plnou náruč štěstí. Nečekejme však, že nám je někdo donese až před nos, bez našeho přičinění.

Související článek: Medium voda a „nebeský internet“, Svěcená voda

Tajemství ,,obyčejné" vody - voda je vodivá

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?