Nová eKniha: Vnitřní moudrost – Prima Život

Nová eKniha: Vnitřní moudrost - Prima ŽivotMít se PRIMA znamená, že naše osobní frekvence jsou sladěné s okolním světem. Prima je označení pro konstantní hudební interval, jedná se o souzvuk dvou tónů se stejnými frekvencemi. Prima je základní prvek hudebních stupnic, a možná je i základním stavebním kamenem VĚDOMÉHO vesmíru a tajemné „Hudby Sfér“.

Prima, jakožto „souzvuk dvou tónů“, v podobě vzájemně vyladěných frekvencí minimálně dvou bytostí, je základem harmonických vztahů. Máme-li se prima, máme vyladěné oktávy myšlenek. Avšak naše mysl není konstantní, není neměnná a stálá, ne vždy jsme sladěni s okolními frekvencemi, obzvlášť pokud jsou rušivé a neharmonické. Přesto platí, že mysl ovlivňuje a mění vše, co existuje vně vnímající mysli. Žádná skutečnost, projevená ve vnějším světě, nevzniká mimo mysl. Mysl pozorovatele vnímá různé události a zároveň se podílí na jejich průběhu a pokračování. Každá událost má svého pozorovatele, ať se děje cokoliv, vždy se někdo dívá.

Není ničeho ve vesmíru, co by bez pozorovatele mohlo být pozorováno. Pokud není přítomen nikdo, kdo má schopnost vytvářet a pozorovat sám sebe, kdo má současně schopnost duševního znehybnění, nemůže existovat ani život a s ním související touha po neustálém potvrzování EXISTENCE. Když zažijete oddělení, Pozorovatel zůstává nepozorován přítomen. Když zažijete sjednocení s Prostorem, je to jako když se v magickém rytmu propojí vesmírná hudba a přírodní tanec. Prostorový stav mysli je stav Probuzení, kterému předchází meditativní stav mysli, kterého je možné dosáhnout, pokud se zbavíme podvědomého strachu, že neexistujeme.

Každý výtvor, ať už jde o hudební skladbu, vyprávěný příběh, namalovaný obraz, postavený dům, zasazený strom, ale i lidský ŽIVOT je ve zmenšené míře „magickým“ napodobením stvoření světa.

Tato kniha, psaná lehce srozumitelným jazykem, je zaměřená na život v HARMONII. Vnitřní harmonie a vnitřní moudrost je základem spokojeného života. Pomáhá nám překonávat různé události a životní zlomy. Snadněji zjišťujeme, že za každým životním zlomem se může skrývat důležitý životní objev a posun na vyšší úroveň, pokud se na svůj život dokážeme dívat jako do zrcadla. ŽIVOT NANEČISTO prožíváme, pokud stále něco odkládáme na potom a na jindy, s tím souvisí „čekání na něco“, čekání na AŽ nastane lepší příležitost, až za měsíc, až za rok, až potkáme toho správného partnera. Kdy tedy máme prožívat život – uvědomovat si život v celé své jedinečnosti a neopakovatelnosti? Nyní, teď, ihned, v tuto chvíli tady a teď, dnes!

Kniha má 257 stran

Poznámka: Této knihy, podobně jako knihy „Psychologie chaosu – kvantové vědomí“ a knihy „Lidské vědomí a vesmír“, si nesmírně vážím, tak doufám, že přinese radost do života i vám. Podobně jako dvě zmíněné knihy, tak i tento rukopis se chystám v co nejbližší době vydat v „papírové podobě“ v nakladatelství Nová Forma. V e-shopu Psychologie chaosu najdete v nabídce další zajímavé eKnihy, (které se chystám postupně upravit a vylepšit), a odkazy na knihy tištěné. Tímto vám, čtenářům webových stránek Psychologie chaosu, děkuji za přízeň, a děkuji také za sdílení článků, které se vám líbí, a za případné objednávky jak eKnih, tak knih vydaných v nakladatelství Nová Forma a v nakladatelství ANAG. Všem vám přeji krásné léto, pohodové prázdniny a dovolenou obohacenou krásnými zážitky. Pokud vás některá z knih zaujala, neváhejte ji přibalit do vašeho dovolenkového kufru ♥ ♥ ♥.

Zobrazit eKnihy

Nová eKniha: Vnitřní moudrost - Prima Život

Diskuze

error: Obsah je chráněn autorským zákonem.