Barvy, zvuky a vůně lidské duše

Barvy, zvuky a vůně lidské duše

Lidská duše, jak těžký úkol, spojit dva světy dohromady. Dát věčnosti věčnou hodnotu, a najít jemné esence své duše v hloubce tajemství jedinečného já. Vášeň, touhy, strach i bolest, toto všechno duše nese. Ať se toulá po hvězdách daleko od života, nebo spočívá v srdci zrozeném na tomto světě. Je to nehmotné, tajemné a krásné, plné kouzelných esencí barev, zvuků a vůní. Je to moudrost, co nás vede k pravdě, a touha, co nás k životu probudila. Vesmír a lidská duše jsou propojené, jako by byly vepsány do nekonečna. Jsou to dvě síly, které se střetávají a potkávají, a které spolu vytvářejí nekonečné možnosti. Vesmír a lidská duše jsou jako dvě křídla, které nás nesou k novým horizontům a novým snům.

Barvy lidské duše jsou jako spektrum viditelného světla, a přece je tak těžké je v tichu a rozjímání uvidět. Někdy jsou jasně zářivé, někdy zase temné, jako obraz květů nebo trní růžového keře, co se střídá v každé chvíli v nás. Modrá je barvou klidu, moudrosti, lehkosti a svobody, zelená barva prozrazuje naději a růst, žlutá zase radost, energii a veselost, a červená plamen vášně, touhy a lásky. Někdy jsou barvy zmatené, rozbité a smíšené, v jednom okamžiku radost, v druhém už žal. Ať jsou jakékoli, patří k nám, jsou námi samými, jsou náš projev, jsou magií našich snů, jsou naším odrazem v zrcadle. Jsou to barvy, co vyprávějí o nás samých, o našich myšlenkách, pocitech a snech. Jsou to barvy zralého vína, co ukazují nám naše já, ať jsou jakékoli, jsou námi a jsou krásné.

Zvuky lidské duše jsou jako melodie, jako mistrovský zpěv z hloubi srdce se vynořující. Jsou to zvuky, které známe jen my sami, a které dávají smysl našemu bytí, když v sobě necháme povstat sílu lidského ducha. Jsou to tóny, které vysíláme z našeho nitra, a které se šíří do okolí jako tóny písně, veselé i smutné. Jsou to signály, které ukazují naše pocity, a které vypovídají o vnitřních esencích lidskosti. Někdy jsou zvuky duše radostné, jako zpěv ptáků, někdy zase melancholické a plné smutku. Jsou to zvuky, které nás mohou unést na křídlech snů, nebo nás zase přivést zpět do reality. Jsou to tóny, které dokážou vyvolat vzpomínky, a které nás mohou ponořit do tajemství vlastního světa. Jsou to zvuky, které nás mohou vést k lepšímu já, a které nás mohou naučit slyšet i ty ostatní. Tak naslouchej zvukům, které vycházejí z tvého nitra, ať už jsou jakékoli, nech je volně proudit. Jsou to zvuky, které tvoří tvou osobnost, a které ukazují, jaký jsi skutečně.

Vůně lidské duše, to je jako vzácná esence parfému, který se nedá v lahvičce zakoupit. Je to směs toho nejlepšího, co máme, ať už je to láska, radost, nebo úzkost. Je to libá vůně, která se ztrácí v hloubi nás, někdy tak slabá, že ji skoro necítíme. Jindy zase tak silná, že ji okamžitě poznáváš, ať už jsi kdekoliv, v té vůni se vždy a všude cítíš jako doma, když vydáš se cestou úžasu. Vůně lidské duše je jako kouzlo, které nás vysvobodí z domněnek obyčejnosti. Je to aroma drobné fialky u cesty, které dává smysl našemu životu a naplňuje nás vůní sladkého štěstí. Je to vůně, která se promítá do všeho, co děláme, co říkáme a o čem sníme. Je to naše já, naše pravé já, které se snažíme ukázat, ať už jen náznakem. Vůně duše, stejně jako vůně levandule a růže, je láska, která je nekonečnou písní o barvách života a hvězdné síle duše. Tak zavři oči a dýchej hluboce, věnuj pozornost té vůni v tobě. Je to vůně, která tě provede tvým životem, a která ti ukáže, jaký jsi skutečně.

Kouzelné esence duše jsou jako hvězdy na obloze, neustále září svým pronikavým leskem do nás samých, formují a zpřítomňují naši osobnost. Jsou to esence, které v sobě ukrývají energetický potenciál a magickou sílu, a které nás mohou vést k naplnění našich snů. Jsou to esence, které dokážou ovlivnit naše myšlenky, a které nám pomáhají nalézt cestu k naší duši skrze přítomný okamžik. Každá esence má své vlastní tajemství a moc, a každá z nich má své místo v našem nitru. Kouzelné esence duše jsou jako klenoty v koruně, které nás zdobí a vyzdvihují nás do výše. Jsou to esence, které nám dávají smysl života, a které nám ukazují, kdo jsme a kam patříme.

Barvy, zvuky a vůně lidské duše

       Zdroj fotografie: Pixabay.com

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.