Beran – láska a erotika

fire-dancer-558255_1280Znamení Berana vládne živel ohně a planeta Mars, s ohledem na lásku a erotiku jde o ohnivou a vášnivou energii. Vztah s Beranem je výzva, a někdy i velké dobrodružství. Energie vkládaná do vztahu: otevřenost, přímost, velkorysost, vnitřní síla, impulsivnost, vášeň, soutěživost, dominantnost a občasné projevení bouřlivých emocí. S Beranem se nebudete nudit, ale to samé bude od vás očekáváno. Beran se nenechá moc ovlivňovat, upřednostňuje nezávislost a určitou míru osobní svobody, svobodného rozhodování. Do budoucnosti nahlíží převážně s optimismem.

Ohnivé znamení Berana – láska, erotika a věrnost

Beran je ten, kdo vás osloví jako první, rád sám určuje intenzitu namlouvání a vzplanutí. Nenechá se jen tak „ulovit“, proto šetřete své síly, jednejte opatrně a jen v náznacích. Rozhoduje se upřímně a srdcem, nekalkuluje a nehraje hry na schovávanou. Pokud Beran skutečně miluje, jeho vášeň je spalující. Živel ohně se může projevovat v každé jeho myšlence i pohybu. Pokud Beran skutečně miluje, dokáže i ohnivě žárlit. Stejně tak nenaplněná láska může tomuto ohnivému znamení přinést spalující bolet. Oheň ale potřebuje neustálé palivo, nejlépe v podobě stále nových vzrušujících zážitků a podnětů, někdy v podobě střetů a výměny názorů, jindy s nádechem nenucené volnosti a romantiky.

Až s věkem, kdy postupně mizí vnitřní, často nevědomá potřeba zkušeností spojených s těžkostmi (sebepoznání), začne být energie tohoto znamení mírnější a klidnější. Pokud nechcete lásku Berana ztratit, pracujte na svém sebevědomí, nenaříkejte a nikdy se nestavte do role oběti. Buďte akční, pasivita se nepřijímá, vítáno je vše nové, inspirativní a podnětné. Buďte přímí, nejednejte v náznacích. Nebojte se jednou za čas s troškou rámusu stát si za svými názory, temperament Beranovi imponuje. Dbejte na komunikaci, pokud máte důvod Berana chválit, potom chválou a uznáním nešetřete. A pokud možno, nikdy neomezujte Berana ve svobodném rozhodování. Neberte tomuto znamení jeho rituály a nerušte jej, pokud se schoulí do ústraní. Ani pokud zrovna prožívá období rozjímání, rozvážného klidu, nebo sladké lenosti, většinou to netrvá dlouho. Také ohnivý Beran potřebuje občas vypnout hlavu a načerpat novou energii. A nezapomeňte: Beran nesnáší citové vydírání.

Milovat sám sebe znamená být milován

Věrnost: impulsivní povaha Berana může mít lehkovážnější přístup k věrnosti, hlavně v mladším věku, kdy lpí na své svobodomyslnosti. Přestože obtížně snáší rozchody, dokáže se brzy opět zamilovat, nebo alespoň flirtovat a rozehrát okouzlující svádění. Partner by měl být pro Berana výzvou, jinak jeho city rychle ochladnou. Pokud už dojde k rozchodu, Beran vám může s nepředstíranou upřímností nabídnout přátelství.

Beran žena: vášnivá dračice, zároveň jemná a něžná milenka. Bez zábran k vášnivému sexu, bez nudné odevzdanosti, s občasným experimentováním. Nebojí se dát najevo své erotické představy, od předehry až po vyvrcholení. Žena v Beranu bývá žárlivá a nesnadno odpouští nevěru.

Beran muž: divoký a snadno vzrušivý milenec, upřednostňuje vášnivý a ohnivý sex s dynamickou energií. Nevyhýbá se erotickým experimentům a rád realizuje vášnivé hrátky po vzoru svých erotických snů a fantazií. Jeho impulsivní energie má schopnost rozhýbat vše, co je statické, co plyne pomalu a stagnuje, někdy dokonce s mírnou agresivitou.

Vhodný partner: Lev, Střelec, Blíženec, Vodnář, Ryba. Méně vhodný partner: Rak, Beran, Kozoroh, Váha.

Související článek: Ohnivé znamení – Beran (duchovní rozvoj)

(Tato základní charakteristika slunečních znamení je pouze obecná, může se v některých aspektech odlišovat od osobního astrologického rozboru, vypočítaného podle přesného data narození.)

Beran - láska a erotika

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.