Blíženci – láska a erotika

Blíženci - láska a erotikaZnamení Blíženců vládne živel vzduchu a planeta Merkur, s ohledem na lásku jde o vzdušnou lehkost ve vztazích, pokud milují a jsou milováni. Blíženci lehce a s okouzlujícím sebevědomím navazují nové vztahy. V opačném případě, nejsou-li milováni, prožívají muka a naplno se projeví jejich dvojaká povaha. Touží po poznání, vyhledávají překvapení a nové věci, někdy tato jejich rozvláčná zvídavost způsobuje přelétání nejen v názorech, ale i ve vztazích. Živel vzduchu se odráží v jejich mluvě i pohybu, lehký krok a rovná záda je charakterizuje na první pohled. Blíženci se nenechají jen tak přehlédnout. Bývají velice dobří tanečníci a společníci, disponují neokázalým šarmem. Pozvání na rande s tancem a hudbou patrně s nadšením ocení.

Blíženci – láska, erotika, věrnost

Blíženci dávají své city otevřeně najevo, pokud si jsou svou láskou jistí a pokud neprožívají žádné vnitřní napětí. Znamení Blížence, vzhledem k energii Marsu, je velice komunikativní, nesnáší mlčení, raději vše řeší vzájemnou otevřenou komunikací. Blíženci jsou všestranně nadaní, rychle se učí novým věcem. V lásce dávají přednost jemné erotice před hrubostí, jsou lehce vzrušitelní. Přesto nepovažují sexualitu za nejpodstatnější věc života. Zamilovanost dokáží proměnit v lásku a lásku v trvalé přátelství. Spokojený a šťastný Blíženec vás zahrne upřímnou láskou. Nešťastný Blíženec ztratí spoustu životní síly a životního nadhledu.

Pokud nechcete lásku Blížence ztratit, naučte se vnímat a poslouchat, soustřeďte se na komunikaci. Naučte se poslouchat také sami sebe. Jste dostatečně věcní, neopakujete se zbytečně, vnášíte do hovoru to podstatné, namísto drobných zbytečností? Pokud ano, máte vyhráno, Blíženci neradi hovoří takzvaně „o ničem“. Naučte se také problémy řešit věcně, bez dlouhých obstrukcí. Blíženci nemají rádi pomalost a váhavost. Pokud občas Blížence překvapíte novým nápadem, který vám společně pomůže takzvaně rozšířit si obzory, ať je to cokoliv, hlavně ať není nuda, vnesete do vztahu spokojenost. Partner je nesmí nudit, rádi vedou dlouhé intelektuální rozhovory, které osvěží příjemnou dávkou humoru. Rádi překvapují, ani po dlouholetém vztahu si nebudete jistí, zda partnera Blížence znáte dobře, nebo zda má svá neodhalená tajemství. A pokud Blíženci pomůžete nenápadně sloučit v něm skryté protiklady, protože se někdy obávají nahlédnout do svého nitra, zajistíte si klidný a hodnotný vztah.

Věrnost: jsou-li vzdušní Blíženci ve vztahu šťastní, jsou také věrní. V lásce s lehkostí otevřou své srdce, ale totéž vyžadují od partnera. Někdy dlouho hledají toho pravého, touží po duševním i fyzickém souznění. Díky tomu prožívají nejeden krátkodobější románek, nebo povrchní vztah bez vášně. Přesto s oblibou nezávazně a se šarmem flirtují. Blíženci obyčejně neoplývají přílišnou sexuální náruživostí, ale i zde platí, že ani v sexu nemají rádi nudu a stereotyp.

Blíženec žena: mírná, tajemná, všestranná, někdy i záhadná žena a milenka. Ani v sexu nebude mít ráda stereotyp a nudu, občas bude svolná i k erotickým experimentům. Erotiku a sex si dovede náležitě vychutnat. Přesto bude v lásce někdy vášnivá jindy chladná, což vychází z dvojakosti tohoto znamení. K zájmu o sex potřebuje dostatek motivace a podnětů. Častější psychické nenálady mohou vést k potlačování ženskosti. Nesmí vás překvapit ani občasná citová chladnost, která se dostaví především, pokud bude mít důvod k žárlení.

Eshop – INSPIRACE PRO VĚDOMOU MYSL

Blíženec muž: okouzlující, šarmantní, pozorný, někdy jemný, jindy prudký milenec. Rád experimentuje a rád se oddává svůdným erotickým hrám. Častěji než je obvyklé u jiných znamení se do muže Blížence můžete zamilovat na první pohled. Ve vztahu se ale může projevovat jeho dvojaká povaha a náladovost. Jeden den vám snese modré z nebe, druhý den bude držet bobříka mlčení a vy ani nebudete vědět proč. Muž Blíženec neprojevuje ani tak žárlivost, jako spíše vychladnutí, ztrátu zájmu o sex, a nakonec také o vztah.

Vhodný partner: Býk, Váhy, Vodnář, Blíženec, Rak, Lev. Méně vhodný partner: Ryby, Panna, Střelec.

Související článek: Vzdušné znamení – Blíženci (duchovní rozvoj)

(Tato základní charakteristika slunečních znamení je pouze obecná, může se v některých aspektech odlišovat od osobního astrologického rozboru, vypočítaného podle přesného data narození.)

Blíženci - láska a erotika

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.