Býk – láska a erotika

love-888343_1280Znamení Býka vládne živel země a planeta Venuše, s ohledem na lásku jde o klidnou a rozvážnou, přesto vášnivou, citlivou energii. Vztah s Býkem bývá korunován spolehlivostí a stálostí, vzhledem k tomu, že Býk povětšinou nemá rád změny. Energie vkládaná do vztahu: bezpečí, racionalita, trpělivost, schopnost koncentrace, empatie, umírněná vášeň, smyslnost, sexuální náruživost, ale také preciznost, pomalá pružnost a občasné prosazování vlastního ega. Tomuto znamení je dobře ve vlastním nitru, proto může někdy působit nepřístupně nebo domýšlivě. Býk je rozvážný a opatrný, poněkud pomaleji se rozhoduje.

To, co Býk dělá a říká, také myslí vážně, a to se týká i oblasti vztahů, nemá rád lehkomyslnost. V jeho povaze dominuje přímost, smysl pro spravedlnost. Právě z těchto důvodů si potrpí na pocit jistoty, ať už v tom, že se na vás bude moci spolehnout, tak v materiálním zabezpečení. Býk nemusí zrovna toužit po majetku, ale potřebuje vždy myslet na zadní vrátka a mít ujasněnou budoucnost. Z vašeho společného domova bude vždy toužit udělat bezpečný přístav.

Zemské znamení Býka – láska, erotika, věrnost

Býk, vzhledem k zemskému živlu, je raději dobýván, než aby do seznamování a svádění vkládal vlastní přehnanou iniciativu. Rád se zamilovává s elánem a představou, že je to navždy. V lásce je tolerantním partnerem. Pokud miluje, je schopen dát do vztahu veškerou energii. Býci milují dotýkání, hlazení, tělesný kontakt, do kterého vnáší smyslnost a vášeň. Sexuální touha a náruživost je obyčejně pro toto znamení nedílnou přirozeností. Proto se nespoléhejte na výmluvy a neříkejte často, že vás bolí hlava. Pokud Býk skutečně miluje, dokáže pro lásku udělat nemožné a za svého partnera i dýchat. Někdy to ale může přehánět s pečlivostí o svého partnera.

Pokud nechcete lásku Býka ztratit, neflirtujte zbytečně často s opačným pohlavím v jeho přítomnosti. Nedávejte Býkovi zbytečně často najevo, že je někdo lepší, atraktivnější, a chytřejší než on. Nenarušujte posloupnost jeho oblíbených rituálů. Respektujte jeho sklon k pečlivému plánování. Dalším aspektem tohoto znamení je, že nerad toleruje plýtvání a marnotratnost. Pamatujte, že Býk upřednostňuje eleganci, nemá rád nedbalost a nepořádnost. Povaha Býka vyniká smyslem pro krásno, což se projevuje v čistém a upraveném bydlení, oblékání i chování (aspekt Venuše). Také se zbytečně nepouštějte do prudkých a nečekaných sporů, Býk nerad ustupuje a někdy si zbytečně dlouho trvá na svém postoji. Na druhou stranu ale nemá rád přehnanou slabost. V sexu upřednostňuje smyslnost, nekomplikovanost, uvolněnost, přímost a také pravidelnost. Býk si svůj život velice rád podrobně plánuje, den po dni, hodinu po hodině, včetně příprav na romantické vášnivé chvíle. Nemá rád změny a nečekaná překvapení.

Věrnost: rozchody jsou pro toto znamení noční můrou, strach ze změny a pocit nejistoty je dokáže velice potrápit a na dlouho rozhodit. Býci bývají věrní a věrnost také vyžadují. Jejich předností je odpovědnost, se kterou vstupují také do vztahů. Vášnivě dokáží projevit také žárlivost, pouze ne často, ale zato razantně. Pokud ve vztahu vše klape tak, jak má, včetně dostatku erotických podnětů a pravidelnosti v sexu, nemusíte se obávat o jejich věrnost. Býci někdy bývají sexuálně velmi nároční, potom je možná nevěra i v případě, že svého partnera milují. Své časté touhy uspokojí také díky schopnosti mít barvité, vědomé erotické sny.

Býk žena: miluje sex, je vášnivá a náruživá, ovšem díky své hrdosti a opatrnosti nepodléhá extrémům. Přes své bohaté erotické sny a představy a sexuální náročnost se dokáže nenuceně ovládat. Upřednostňuje romantické večery se zapálenými svíčkami a dobrým, pikantním pohoštěním, včetně sklenky sektu. Ocení svádění a lichotky, předehru a dlouhé milování beze spěchu. Pokud upřednostňujete rychlý sex, patrně budete mít smůlu. Pečlivost a dokonalost dělá z ženy v Býku elegantní, přesto vášnivou milenku, která se díky své empatii dokáže vcítit do vašich přání a potřeb.

Eshop – INSPIRACE PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT

Býk muž: rozvážnost a opatrnost nebrání tomuto znamení být dobrým, smyslným, náruživým a vytrvalým milencem. Do lásky se vrhá s nasazením a hravostí, je ochoten hodně obětovat sám ze sebe. Vždy bude trvat na tom, že lásku a sex nelze od sebe oddělit. V Býkovi poznáte něžného opatrovníka a ochránce. Přístup k erotice a sexu je otevřený, přesto jemný a nabízený s otevřeným srdcem. Mazlením a doteky během předehry dokáže svou partnerku patřičně vzrušit. Miluje, pokud je jeho dáma skutečnou dámou, s patřičnou mírou respektu k jeho osobě. Ale ne příliš emancipovanou. Ocení společnou koupel, vzájemné masáže, světlo svící a erotické vůně.

Vhodný partner: Rak, Panna, Kozoroh, Blíženec, Beran. Méně vhodný partner: Ryba, Lev, Štír, Vodnář, Váhy.

Související článek: Zemské znamení  – Býk (duchovní rozvoj)

(Tato základní charakteristika slunečních znamení je pouze obecná, může se v některých aspektech odlišovat od osobního astrologického rozboru, vypočítaného podle přesného data narození.)

Býk - láska a erotika

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.