Váhy – láska a erotika

Znamení Vah vládne živel vzduchu a planeta Venuše. Váhy mají období střídající se s lehkostí bytí, vzdušným myšlením, a s obdobím, kdy hledají sami sebe a mají potíže s rozhodováním, kdy je jejich mysl „na vahách“. Složitější povaha Vah balancuje mezi hledáním harmonie, především ve vztazích, a přemýšlením o nespravedlnosti chaotického světa. Společenské váhy mají v sobě šarm a určitý nádech tajemství, které odhalí jen nejbližším, pokud vůbec. Dosáhnout porozumění jejich nitru není jednoduché. Váhy si drží odstup od lidí, které moc neznají, pozorují a poslouchají než se odhodlají se trochu více otevřít. Pokud Váhy váhají a neví, co je jejich životním posláním, tak časem přijdou na to, že právě vztahy a harmonie, je věc, kterou nejčastěji „řeší“. Může se stát, že Váhy celý život hledají tu pravou spřízněnou duši a celoživotní lásku. Váhy jsou oddaným partnerem vhodným pro spokojené manželství, pokud jsou milovány a partner je dokáže přijmout takové, jaké jsou.

Váhy – láska, erotika, věrnost

Váhy se obtížně zamilovávají, potřebují lásku cítit přímo v srdci, potřebují jiskření a vnímat fyzickou přitažlivost. Mohlo by se říci, že si své partnery vybírají především s ohledem na fyzický vzhled, ale není to z namyšlenosti, prostě to tak mají dané. Pokud ucítí jiskření v pohledu z očí do očí, podlamují se jim kolena. Romantiku potřebují jako vzduch k dýchání, nemají rádi hrubosti, ani v sexu ne, potřebují mazlení, líbání, doteky. Příjemné prostředí, vůně, jemnost, předehra, masáže, sklenka vína, to vše je pro Váhy možná důležitější než sex samotný. Váhy se rozvášní, pokud vše splňuje jejich harmonické představy. Pokud partner Vah splňuje jejich představy a vzhlíží k němu, potom mají tendenci se přizpůsobit tak, že zapomenou sami na sebe. Což jim ve vztazích nakonec přináší ty největší komplikace. Zapomenou, že potřebují sdílet své nitro, být sami sebou, splňovat si své sny, věnovat se svým zájmům a koníčkům.

Pokud nechcete lásku Vah ztratit, neodpírejte jim jejich společenský život, večírky, společenské akce a posezení v kavárnách. Dbejte na estetiku, vkusné oblékání a na mírné přívětivé vystupování, milé dvoření. Pokud je budete chtít pozvat na večeři, tak zapomeňte na čtvrtou cenovou skupinu, vyberte krásné, příjemné, nehlučné prostředí. Váhy bývají náročné, je to dáno jejich smyslem pro krásu a umění (Venuše), partner je musí silně přitahovat. Pamatujte, že i erotika a sex je pro Váhy určitým prostředkem sebevyjádření, způsobem neverbální komunikace. Nepřipravujte Vahám nečekaná překvapení, mají rády určitý řád a čas na rozmyšlenou, mají své rituály a nenechají se jen tak vykolejit. Váhy bývají vztahovačné, než něco řeknete, zamyslete se, zda se jich to nedotkne. Váha potřebuje být přijímána taková, jaká je, jinak je nesvá a uzavírá se do svého nitra. Váhy bývají svéhlavé, často nevydají ze sebe více, než musí, někdy neumí najít harmonii mezi dáváním a braním. Ale pokud to se složitou povahou tohoto znamení vydržíte, na oplátku dostanete útulný domov, o který bude od srdce pečováno.

Věrnost: erotiku a sex váhy milují, ale bez hrubostí a experimentů. Sex je pro ně určitým způsobem komunikace, potřebují cítit lásku v srdci a být milované, potom ze sebe vydají maximum. Sex si chtějí užívat, rychlovky bez předehry je neuspokojí. Pokud se jim těchto aspektů nedostává, jejich potřeba sexu je potlačená. Díky tomu nemají sklony k nevěře, ani přílišnou potřebu flirtovat. Nevěra je možná, pokud se váhy zamilují, pokud zjistí, že jinde jsou hýčkány a milovány. Potom dokáží rychle a bez skrupulí pálit za sebou mosty. Váhy si v manželství obvykle udržují věrnost, rodina a harmonický domov je na prvním místě.

Váhy žena: mazlivá, něžná, vášnivá milenka, hrubost, agresivitu a vše, co je neestetické v žádném případě nepřijímá. Ženy pod vládou Venuše bývají hezké a přitažlivé. Sex nepotřebují často, ale za to kvalitní a uspokojivý, s nádechem romantiky a v příjemném prostředí. Žena Váha, která nerada zraňuje, pokud miluje, zcela se svému protějšku oddá. Ráda se nechá svádět a dobývat, ačkoliv komplimenty přijímá ostýchavě. Může mít problém s upřímností, vzhledem k tomu, že nerada zraňuje. Pokud se jí něco nezamlouvá, snaží se to přijatelně, rozvážně  a takticky „zaobalit“.

Eshop – INSPIRACE PRO VĚDOMOU MYSL

Váhy muž: romantik, vytoužený princ na bílém koni, něžný milenec, společenský a vnímavý. Pro mírné a romantické ženy vytoužený ideál lásky. Rád nevinně flirtuje, opatrně se zamilovává, dokud nepotká ženu svých snů. Sex a erotické hrátky mají rádi beze spěchu, společné koupele, masáže, sklenku vína, to vše doplní příjemným rozhovorem, něžnostmi a mazlením. Není pro ně důležitá ani tak pravidelnost sexu jako kvalita. Ženu hledá inteligentní, pohlednou, vtipnou a společenskou, do manželství a pro rodinu dobrou matku svých dětí. Ve vztahu vyžaduje klid bez hádek. Muži ve Vahách bývají pohlední, vždy upravení, galantní a empatičtí, stejně tak bývají nároční ve výběru partnerky.

Vhodný partner: Blíženci, Lev, Býk, Vodnář, Střelec, Panna. Méně vhodný partner: Kozoroh, Beran.

Související článek: Vzdušné znamení – Váhy (duchovní rozvoj)

(Tato základní charakteristika slunečních znamení je pouze obecná, může se v některých aspektech odlišovat od osobního astrologického rozboru, vypočítaného podle přesného data narození.)

Váhy - láska a erotika

          Zdroj fotografie: Pixabay.com

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.