Energetické pole osobní pozornosti

Energetické pole osobní pozornostiSpousta lidí se nechce kolem sebe dívat, dívají se upřeně před sebe, otráveně se dívají spíše jen do země, možná jen na špičky svých bot. Většina stále někam pospíchá. A téměř nikdo nechce navazovat náhodná spojení s okolím. Málokdo skutečně vnímá prostředí, ve kterém se pohybuje, málokdo rozšiřuje své pole pozornosti a tím i osobní vibrace. Jak jste na tom vy? Uvědomujete si sebe jako pozorovatele? Jste napojeni na energie daného místa, vnímáte „ducha místa“, míhají se vám před očima snivé obrazy – připomínky paměti nedávných událostí i paměti dávných věků? Máte na to čas? Zaměřte se na POZORNOST, kdekoliv a během jakékoliv činnosti, možná uvidíte svět jinýma očima. Snažte se pochopit ten náš SVĚT LIDÍ takovým způsobem, o jakém jste ještě nikdy neuvažovali. Rozvíjejte schopnost POZOROVAT, pozornost vás naučí, jak se v daném okamžiku zachovat. Zbystřete svůj zrak a sluch, zjemněte dívání, naslouchání, dotek a mluvení. Překonejte svazující pouta své mysli a přesvědčte se vlastní zkušeností, že pozorností navazujeme niterný kontakt se ŽIVOTEM. Rozlišujte, co přiláká pozornost z pohledu ega – například slova pronášená do větru, a co z pohledu duše – například slova podporující ŽIVOT. Nedívejte se na žádnou věc ani událost pouze z lineární perspektivy.

Každá věc, každé místo rezonuje určitou frekvencí, trénovat napojení na energie místa můžeme vědomou POZORNOSTÍ

Všímejte si neobyčejných i obyčejných věcí na cestě, kterou dobře znáte a po které kráčíte tak často, že už své okolí ani nevnímáte, možná budete překvapeni, čeho všeho jste si ještě nestačili všimnout. Zaměřte se na zakořeněné návyky a stereotyp pohybu, kráčejte uvolněně, jděte tam, kam vás kroky vedou. Zaměřte se na řeč města či ulice, kterou procházíte. Všímejte si drobností, všeho, o čem máte pocit, že se nejedná o nic výjimečného. Vnímejte načasování vašich kroků, poslechněte intuici, pokud vám říká, že máte jít jinudy, než jste měli v plánu. Trénujte pozornost přítomného okamžiku, pozornost je podstatou otevřeného vědomí. Zamyslete se vždy, pokud vám cosi v nitru řekne: „Otoč hlavu a podívej se!“ Vnímejte synchronizace na cestě, kterou kráčíte. Vnímejte vaše okamžité reakce, směs všech pocitů, které se objeví, pokud spatříte něco zvláštního. Zastavte se vždy, pokud vás cokoliv upoutá, soustřeďte se na svůj zrak, sluch (zvláštní zvuky), čich (vůně). Všímejte si všeho příjemného i všeho, co vám zrovna „nevoní“, nebo vás dokonce „dohání k šílenství“. A ptejte se: „PROČ?“

Uvědomujte si, jakým způsobem se díváte na ostatní lidi. Všímejte si všech „náhodných setkání“. Vnímejte vyzařování lidí, které na své cestě potkáte, nalaďte své vnímání na jejich frekvence. Snažte se postřehnout vlastní myšlenky, jejich obsah, které vysíláte směrem k ostatním lidem – kolemjdoucím, k lidem, se kterými nejste příčinně propojeni. Vsaďte na upřímnost sám k sobě a odhalte všechny vaše kritické pohledy a soudy, postranní záměry. Vnímejte, kdy dochází k „navázání náhodného spojení“ – oční kontakt, úsměv, zamračení, spontánní oslovení. Odhalte, kdy se odehrává něco neobyčejného, hlubšího, cokoliv, co není možné vnímat pouze zrakem. Pokud s někým navážete rozhovor, uvědomte si, že vznikl vzájemný vztah lidských bytostí, že vstupujete do pole pozornosti někoho jiného, třebaže jen na pár minut. Každé setkání je o vědomém či nevědomém předávání informací. Možná v ten okamžik někomu pomáháte a ani o tom nevíte, třeba jen prohozením několika slov, upřímným úsměvem. Někdy se pokuste dívat se na sebe očima osoby, se kterou jste ve spojení. Pokud se dostatečně uklidníte, můžete si dokonce představit, jak vás dotyčný člověk vidí. Nikoliv sebe, ale vás. Dejte této situaci vnitřní souhlas a napojte se na jemné energie emocí a pocitů.

Energetické pole osobní pozornosti

Pokud budete pozorně naslouchat, vnímat a pozorovat, napojíte se na životní okolnosti, které před vámi lidé skrývají. Například stále žertující kamarád může skrývat, jak je v životě nešťastný. Člověk, který vás stále kárá, kritizuje a poučuje, přisuzuje své osobní vlastnosti (nezdary a prohry) lidem kolem sebe, většinou těm „slabším“, projektuje sám sebe do ostatních a tím se zbavuje vlastních pocitů „malosti“. Člověk, který na vás křičí, nemá zpracovaná osobní „bolavá místa“, kterých jste se mohli nevědomky dotknout. Některá vaše kolegyně, pokud se napojíte na její energii, se zoufale snaží vypadat o deset let mladší, není smířená se svým věkem, a pokárá vás pokaždé, pokud usoudí, že nejdete s dobou, že nejste dostatečně „moderní“. A k čemu je tato POZORNOST dobrá? Za prvé docela rychle zjistíte, jakým způsobem lidé dokáží (vědomě či nevědomě) čerpat sílu z vaší životní energie. Rozeznáte upřímnost od falše a poznáte, kdy vám někdo lže.

Přestanete být přístupní emocionálním výpadkům druhých a nebudete zbytečně ztrácet vlastní energii. Nebudete si nic brát osobně, naučíte se chránit vlastní energetické pole, jeho ovlivnitelnost zvenčí, a budete vědět, jak to naučit své děti. A za druhé si snadno uvědomíte, zda v některých situacích není vaše jednání stejné, v něčem zásadním hodně podobné. A rozpoznáte, na hlubší niterné úrovni, PROČ tomu tak je.

Někdy POZORNOST zafunguje tak, že dojdeme neplánovaně tam, kam dojít máme – ocitneme se ve správný čas na správném místě. Někdy dokonce nevědomky vyslechneme něčí hlas, případně dojdeme k někomu, kdo nás právě „volá“, kdo právě vyslal signál, třebaže také podvědomě. Jindy se zas vyhneme něčemu, co nechceme zažít nebo vidět. Zrovna tak někoho podvědomě voláme my sami, a on prostě přijde, najednou před námi stojí. Všímejte si také situací, které přesahují vaše problémy, vnímejte lekce, které vás posílí. Pozornost rozvíjí intuitivní smysl pro správná rozhodnutí ve správnou chvíli, budete vědět kdy jednat a kdy nikoli.

Energetické pole osobní pozornosti

POZORNOST může zahrnou také vaše přání. Soustřeďte se na přání. Přejete si mít nevšední, dobrodružné zážitky? Přejete si dokázat něco zdánlivě nemožného? Přejete si potkat někoho konkrétního? Přejete si potkat osudovou lásku? Přejete si sehnat místo na zaparkování? Přejete si dostat místo v přeplněné restauraci? Potom stačí vyslat ten správný signál, nepochybovat a věřit, že se tak stane. Vždycky máte možnost něco si přát, dotknout se svých snů. Občas se podívejte k obloze, třeba uvidíte padat hvězdu, pozornost zahrnuje mít vždy připravené přání a ve vhodné chvíli je s neochvějnou jistotou vyslovit. A něco pro splnění svého přání v pravou chvíli udělat.

Pozornost používají indiáni, nazývají ji OSTRAŽITOST, jinak řečeno „orlí zrak“ nebo „spojení s emanacemi“

Pokud jdete kdekoliv o samotě, všimněte si, zda se lekáte vlastního stínu. Zda ostražitě pozorujete okolí, zda s pocitem strachu anebo jste v naprostém klidu, protože víte, že se nic neděje. Nic „špatného“ k sobě nepřivoláváte, netrpíte strachem z neznámého, z nepříjemných příhod. Netrápíte se existencí toho, co neznáte nebo nevidíte, přestože víte, že to existuje. Například duchové přírody. Nemáte z ničeho obavy ani žádné pochybnosti. Necháváte okolní energie volně proudit. Nikdy nejste osamoceni, víte o tom a uvědomujete si to. Mnohé vás naučí pokud budete věnovat pozornost přírodě, přírodnímu dění. V přírodě jen naslouchejte a pozorujte, nechte všechno ostatní být. Navazujte spojení s květinami a stromy. V přírodě pozorujte, jak se vše děje samo a bez námahy. Vědomé spojení s přírodou vám může přinést nejeden mnohorozměrný zážitek „odpoutání“, vaše „Já jsem“, vaše energetické tělo absolutně splyne s celkem.

Až uvidíte na obloze oblouk barevné duhy, zaměřte se na její vnější okraj, ujistěte se, že vidíte frekvenci růžovofialové barvy s jasným a zářivým stříbrným nádechem. Tato barva vytváří duhu s ostatními barvami, je stále přítomná, jen ji běžně nevnímáme. Vztahuje se k osmé čakře, pokud tento zářivý stříbrný proud energie nevidíte, pokuste se dívat trochu rozostřeným zrakem.

Eshop – INSPIRACE PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT

Věnujte POZORNOST chůzi. Chůze vás spojuje se zemí. Chůzí se přenášíme z místa na místo, za námi zůstává stopa v podobě neviditelné energie. Můžeme si to představit tak, že každý náš krok ovlivňuje (tvaruje, zahušťuje) astrální světlo, které je základem veškerého PROSTORU. Hmotná úroveň fyzického těla je propojena s životní energií a informačním energetickým polem, které nás obklopuje. V jemnohmotných vrstvách neviditelných energetických zrcadel, jenž se nachází všude kolem nás, zanechává chůze v prostoru naše energetické fluidum. V prostoru kolem nás se zároveň nachází fluidum energetických stop ostatních lidí. Naše hmotné tělo i naše vědomí v každém okamžiku přitahuje nebo odpuzuje různé energie: myšlenkové energetické útvary. S tím souvisí, že pokud chcete v životě něco dokázat, nezáleží na rychlosti kroku, ale na jeho síle, stejně tak na síle pohledu a síle slova.

Věnujte POZORNOST dětské bezprostřednosti a nevinnosti

Energetické pole osobní pozornosti

Nejvíce vás naučí, pokud budete věnovat POZORNOST dětské bezprostřednosti a vnímavosti. Malé děti žijí přítomným okamžikem, jejich vědomí není ničím spoutané, (snadno přecházejí z jedné dimenze do druhé, a to s přirozenou orientací). Nerozhodují se „něčím nebo někým být“, jsou dětmi a prožívají plný život, ještě nezatížený vnitřními programy. Teprve definováním sebe samých – vlivem bezprostředního okolí – přicházejí o čistou vnitřní bezchybnost, vzdalují se od energie vyššího potenciálu, přestávají být ve spojení a odcizují se nevinnosti a umění snít si své dětské sny. Vytvářejí si podvědomé ochranné štíty. Mnoho dětí musí mít pocit, že se vnější svět staví proti jejich vnitřní síle, pocit ukládající se do podvědomí, pocit, který definuje: „že vnější svět musí být šílený“. Postupně, vlivem výchovy, mizí z dětského světa otevřenost a vnímavost pro „tajemství vesmíru“.

Jak člověk roste a čím je starší, ani si neuvědomuje, jak ztrácí pružnost nevinné dětské duše, kolika ochrannými štíty se postupně obklopuje, a co vše omezuje jeho samostatné rozhodování. Začne se obávat – různých věcí a jevů, s obavami roste úbytek životní energie, časem se obavy promění v různé osobní strachy. Obavy jsou propojené s pocity a emocemi, které ovlivňují energetické pole a vytvářejí zrcadlení (pozitivních či negativních hodnocení sebe sama – duševní hnutí), a také zrcadlení v podobě napodobování. Tak si dítě utváří vztah se světem. Dítě časem nevidí sebe – svou jedinečnou podstatu, začne vidět sebe očima rodičů – tak, jak je oni vidět chtějí. Rodiče stále přenášejí do energetického pole dítěte své vlastní „doufání, chtění, přání“. Pokud máte malé děti, věnujte všemu výše řečenému velkou POZORNOST, děti vás mnohé naučí, zároveň je dokážete vést životem způsobem, kdy jim umožníte být ve spojení sami se sebou, a budete intuitivně vědět, jak rozvíjet jejich jedinečný, osobní, ničím nepodmíněný potenciál.

Pozornost souvisí s transformací vědomí a s přechodem do takzvané páté dimenze a osobní „mimozemské existence“ v dimenzích ještě vyšších

Vědomá pozornost je průpravou pro snadné zvládnutí pozvolného přechodu, který není ničím jiným, než energetickým napojením na jemnohmotný svět – skrze pravou a levou mozkovou hemisféru Svět, který nemá žádnou podobu, a přesto podobu již obsahuje – energetický potenciál všech možností. Svět, kde můžeme získat nová přesvědčení jak realitu (stav energie) nově vnímat, za přijetí skutečnosti, že tento nový svět již existuje. Vnímáním energetických paprsků „všech možností“ dojde k přeměně energetických polí, k přeměně potenciálu vědomého „snění“ na skutečnost. Člověk, za pomoci energetických paprsků (vysílaných a přijímaných informací) sám určuje, co může být, je a bude realizováno.

Související článek: Musíme si štěstí zasloužit?

Energetické pole osobní pozornosti

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.