Laskavost širokého srdce

Když někdo z nás potřebuje podat pomocnou ruku, tak laskavost širokého srdce je dar, který nás vždy pozvedne. Když úsměv na naší tváři zůstává skrytý, tak laskavost širokého srdce jej zase rychle vykouzlí, s výrazem naprostého uvolnění na oplátku darujeme energii vnitřní radosti.

Laskavost se podobá barvám a vůním březového háje, v něm, když se v tichosti projdete, získáte pocit útěchy. Každý strom vám dává útěchu, a vy, obklopeni tou nádhernou křehkostí přírody, cítíte nesmírnou vděčnost. Zde cítíte široké objetí, které přichází ze všech stran. A tak, když nám laskavost dává někdo, tak nezištně jako březový háj, v útěše vnímáme energii, co zahřeje nás v srdci, uklidní duši, a my cítíme, že jsme součástí toho všeho.

Laskavost širokého srdce je jako slunce, které zahání temnotu ze všech koutů světa, a dává nám naději, že všechno bude v pořádku, protože v darované laskavosti je moudrost a láska bez hranic. Se srdcem na dlani souvisí okouzlení z vnitřní krásy, něžnosti, pozornosti, pochopení, ohleduplnosti, dojetí a skromnosti. Souvisí s myšlenkami, které přicházejí z úrovně soucítění a spříznění.

Laskavost není jen vlastnost lidského charakteru, je něžným slovem, co v sobě ukrývá sílu přijetí, dotýká se lidských srdcí. Dotýká se něžně a jemně a dosahuje k nekonečnu, přináší velké změny v životě. Laskavost je nejen slovo, ale skutečná hodnota všech dnů, kdy touha po blízkosti, přízni a lásce naplňuje otevřené srdce. Je to nevýslovný dar z říše snů, který nám dodává sílu, oplétá nás vlněním peříček štěstí, tajemným, kouzelným.

Laskavost je jako energie květin, které kvetou na loukách a s oddaností, kterou cítíme v srdci, rozdávají svůj sladký vonný dech všeobjímajícímu prostoru. Laskavost je jako melodická píseň, kterou zpívá andělský sbor, a když se neseme v jejím objetí, cítíme se jako nebeský poutník zbavený záchvěvů obav a úzkosti. Laskavost, když ji nosíme v srdci, je stále přítomná, v jednání a v komunikaci s ostatními lidmi, se zvířaty, a dokonce i s přírodou. Je stále přítomná jako světlo v temnotách, jako hřejivé slunce v chladných ránech.

Laskavost širokého srdce

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.