Magické šperky jsou osobní záležitostí

woman-349925_1280Šperky jsou velice osobní záležitostí, v mystickém smyslu představují účinné rezonátory. Vybíráme je podle povahy kovů a drahých kamenů. Mohou být originální a šité přesně na míru, nebo si opatříme jednoduché korálky a náramky z polodrahokamů. Šperky mohou být velmi krásné a mohou mít velkou hermetickou sílu a moc, a nemusejí přitom nutně být z drahých kovů, více záleží na symbolice a citovém vztahu nositele. Šperky používáme pro zvýšení osobní síly a jako talismany. Energie moci a léčivé síly je zakódovaná například v královské koruně, ve zlatě, v její mystické symbolice a v energii promyšleně a cíleně použitých drahokamů.

Magický je rituální prsten opatřený měsíčním kamenem

Prsten je symbolem kruhu nebo-li věčnosti, poskytuje ochranu před negativními energiemi, posiluje duševní sílu. Čarodějky nebo mágové nosí magický prsten různé podoby povětšinou na malíčku levé ruky – malíček je symbolem duševní síly. Vztyčený malíček, namířený proti určité osobě či jiné bytosti, případně proti nebezpečné situaci, je silným ochranným gestem. Toto gesto má velkou sílu, nesmíme jej nikdy zneužívat.

Do zlatého nebo stříbrného prstenu si necháme vsadit kamen rezonující s tou kterou planetou, nebo se slunečním znamením podle data narození

Potom jej používáme jako rituální prsten, nebo jej nosíme jako talisman pro štěstí. Do zlata nebo stříbra si můžeme nechat vyrýt příslušnou runu nebo jiný magický symbol. Vhodnou runu použijeme pro ochranu před zlými duchy, ochranu na cestách, před nemocemi, před nepřáteli, pro posílení meditace a podobně. Osobní magický prsten vznikne, pokud si necháme do zlata vsadit kámen náležející našemu znamení zvěrokruhu.

sperky

Povídání o rituálních špercích připomíná pečetní prsten krále Šalamouna

S jeho pomocí zaříkával veškeré zlo a démony. Kouzlo tohoto prstenu spočívá ve speciálně vypracovaném starodávném magickém symbolu: hexagramu. Šalamoun byl moudrý židovský král, představoval velký vzor, velkého mága a učence. Kouzelným prstenem ovládal přírodu a vzýval astrální energie. Prsten používal jako ochranný štít proti negativním astrálním silám. Zaříkadlo proti negativním entitám znělo: ,,Odstup, ty a všichni, kteří tě následují“. Židovský král Šalamoun je považován za legendárního mistra magie. Legendy praví, že byl znalcem přírody na souši, znal tajemství moří a mořských hlubin, rozuměl řeči zvířat a zpěvu ptáků. Starodávná magická kniha Klíče Šalamounovy v sobě skrývá moudrost a tajemství praktické magie.

Eshop – INSPIRACE PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT

Léčivé, harmonizující nebo rituální šperky si můžeme vlastnoručně vyrobit

Improvizujeme za použití nejrůznějších polodrahokamů nebo obyčejných korálků, důležitá je především vaše přidaná hodnota: energie myšlenek a emocí. (Což je zásada při jakékoliv rituální práci, a nejen co se samotné magie týče. O tom snad už nikdo nepochybuje!) Ať už si vyrobíte korálky, náramky, různé brože, nápadité talismany, vše bude vyzařovat ryze osobní energii. Pracujte rituálně, ponořeni do meditace, myslete jen na to, za jakým účelem šperk vyrábíte. Můžete jej posvětit svěcenou vodou nebo magickým kouřem z vonných bylin.

Nakonec proneste vhodné zaříkání, které si sami předem připravíte. Osobní magické šperky nikdy nikomu nepůjčujte, energie jiné osoby by narušila jejich rezonanci a vyzařování, energii toho, co jste původně do svého šperku osobně rituálně projektovali.

string-1626748_1920

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.