Křišťálová koule – kámen kamenů

Křišťálová koule - kámen kamenůV Čem spočívá kouzlo křišťálové koule? Jedná se o starověké umění, původně se odvíjelo od věštění ze zrcadlící se vodní hladiny. Křišťálová koule, čirá, průhledná a ryze přírodní, zhotovená z pravého horského křišťálu, je poměrně finančně náročná záležitost, podobně poslouží mnohem levnější koule skleněná. Vybíráme kouli bez jakékoliv vady nebo kazu, potom zření do proměnlivých hlubin křišťálu nebude ničím rušeno. Zříme-li do křišťálové koule, která je průhledná, nahlížíme vlastně do vnitra tajemných sfér třírozměrného prostoru.

Nahlížíme do minulosti, přítomnosti i budoucnosti, a to správně zvolenou otázkou a dokonalým soustředěním se na intuici a vnitřní vidění. V podstatě jde o umění nadsmyslového vnímání.

Křišťál v jakékoliv podobě a tvaru, uctívaný kámen kamenů, nebo-li krystal křemene, fascinoval již od starověku magickou, přírodní energií

rock-crystal-1607244_1920Křišťál je symbolem duchovního poznání, dokonalosti, čistoty, inspirace, intuice a jasnozřivosti. Představuje čisté, kosmické světlo, vyzařuje pozitivní energii. Bílé kosmické světlo dává život barvám spektra, křišťál obsahuje všechny barvy duhy. Je vhodným doplňkem při meditaci, soustředění a koncentraci, spojuje lidskou duši s prapůvodní, absolutní energií. Spojuje nás také s astrálním světem, s morfickými poli, bohy a bohyněmi, s energií přírody a přírodních živlů. Přenese nás prostorem a časem. Navíc působí harmonicky například v místnosti, kde dochází k časté výměně názorů a neklidné komunikaci.

Uložíme-li na viditelném místě přírodní křišťál, ve tvaru pyramidy nebo koule, vyrovná a zharmonizuje okolní energie. Z této koule, která je přístupná všem a získává okolní energie, ale nevěštíme.

Křišťál je zasvěcen magické síle Měsíce

Za úplňku je v křišťálové kouli soustředěna jeho magnetická síla. Kouli postavíme do pevného stojánku na tmavý podklad, může jím být černý samet. V místnosti ponecháme mírné osvětlení, svíci postavíme za sebe tak, aby se v kouli nic neodráželo, ani náš vlastní obraz. V pozadí mysli udržujeme otázku, na kterou hledáme odpověď, vyloučíme jakékoliv jiné myšlenky. Čarodějka koncentruje uvolněný ničím nerušený pohled, napojí se na čarodějnou energii křišťálu. Vlastní mentální energii zlehka přenese do středu koule a sleduje zjevující se obrazy nebo symboly. Vnitřek koule se může zpočátku zaplnit jakousi bílou mlhou, která se pomalu rozplyne, potom se zviditelní odpověď na požadovanou otázku. Někdy se může bílá mlha zbarvit až do černa, je důležité nerozptylovat soustředění žádnými emocemi (například polekáním se z viděného), a nechat mlhu rozplynout. V křišťálové kouli potom dojde k přenosu informací z neviditelného spektra, nadpozemského a nadčasového světa.

Křišťálová koule - kámen kamenů

Po každém použití očistíme křišťálovou kouli solí a pod tekoucí vodou

Zabalíme ji do černého sametu, případně do pravého hedvábí a uložíme na bezpečném místě. Občas ji necháme nabít energií měsíčního svitu. Nikdy ji nevystavujeme přímému slunečnímu svitu. Někteří věštci potírají křišťálovou kouli panenským olivovým olejem. Ideální velikost koule je do deseti centimetrů v průměru. Věštění není složité, pokud uvěříme v magickou moc a čistou energii křišťálu. A pokud budeme důvěřovat moudřejšímu vnitřnímu ,,Já“. Křišťál je sám o sobě inspirující, motivuje a aktivuje naše vnitřní vidění, pomáhá napojit se na morfická pole.

Eshop – INSPIRACE PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT

Nebude-li se vám věštění zpočátku dařit, potom je vhodné aktivovat představivost. Podstoupit jakýsi trénink vnitřního vidění. Neposloucháme žádnou hudbu, správné soustředění proběhne jen v naprostém tichu. Dodržíme postup jako při samotném věštění, pouze bez otázek. Pouze si představíme jakýkoliv předmět, například oblíbenou květinu. Koncentrujeme se do středu koule uvolněným zrakem a snažíme se zde spatřit námi předem zvolený předmět. Nesnažíme se však křečovitě! Bez netrpělivosti uvolníme mysl i zrak a necháme fantazii vytvářet uvnitř koule magické obrazy, (v podstatě uvnitř sebe sama), křišťál zde poslouží jako pomocný rezonátor (vnitřní napojení na odpověď na položenou otázku proběhne skrze podvědomí a nadvědomí).

Související článek: Magické šperky

glass-ball-1547291_1920

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.