Planety a jejich ,,duše“

Planety jsou tajemné bytosti, pochopíme je, pokud pozorně nahlédneme do jejich duše. Vzhledem k transformaci vesmírného vědomí nejen člověk, ale i planety, včetně Země, procházejí transformačním procesem. Podivné změny za poslední zhruba dvě desetiletí, o kterých se moc nemluví, pozorují vědci i v chování samotného Slunce. A vzhledem k tomu, že všechno se mění a nic nezůstává stejné, povíme si kromě základní charakteristiky planet také jaké změny jsou u těchto vesmírných ,,bytostí“ pozorovány.

Pokuste se na resonanční energie planet mentálně napojit, ony nás vnímají a váží si naší pozornosti, projevů obdivu a posvátné úcty

PLANETA MERKUR

Merkur projde zvěrokruhem přibližně za rok, je vnitřní planetou, Slunci je nejblíž. Ztrácí se v jeho záři, proto je obtížné jej pozorovat – těsně před východem Slunce nebo po jeho západu. Přestože na povrchu Merkura panují enormně vysoké teploty, vzhledem k blízkosti Slunce, zdá se, že vědci objevili v polárních oblastech této horké planety led. Existenci tisíce let starého ledu na Merkuru ale zatím nedokáží vysvětlit.

Merkur přináší do evolučního řádu komunikaci

Diriguje komunikaci mezi nebem a zemí, je pánem všeho slova, nabádá k dosažení kosmického vědomí. Je patronem rozumu, logiky a intelektu, úspěchu v zaměstnání, podnikání, podporuje v seberealizaci. Je však konkrétní, přímočarý a věcný. Merkur nemá rád přehnané emoce, zato má na svědomí smysl pro humor. Umění komunikace ovládá a ovlivňuje přímo zásadně, je znalcem diplomacie a výřečnosti. Ovlivňuje komunikaci se záhrobím. Dává energii duchovnímu myšlení, logickému myšlení, podporuje touhu po vědění, rozhodnost, rozvíjí nápaditost. Je patronem obchodníků a řečníků, spisovatelů, novinářů a každého, kdo pracuje se slovem. Může však také probouzet vznětlivost a náladovost, případně ovlivňovat přílišnou vychytralost. V podobě nebeského boha je Merkur bratrem Slunečního Boha Apollóna.

Korespondence: vzýváme např. archanděla Rafaela. Merkurův rituál provádíme nejlépe ve středu. Místa vhodná pro rituály: křižovatky přírodních cest, v blízkosti kamenných rozcestníků. Vhodné barvy pro rituály: duhové, pestré, měňavé barvy, dále šedá a světle modrá. Kovem pro Merkura je rtuť. Kameny: akvamarín, achát, topas, turmalín, karneol, opál. Živel je vzduch. Rostliny, vůně, vykuřovadla: líska, akát, granátové jablko, oliva, čajovník, ibišek, podběl, levandule, čekanka, konvalinky, sedmikrásky, myrta, dobromysl, jetel, saturejka, máta, kapradí, lékořice. Merkurovi rostliny mají převážně drobné, členité listy.

Zaměříme se na: řeč, mysl, paměť, duševní procesy, komunikaci, psaní, inovace, kreativitu, diplomacii, zručnost, podnikání, obchod, informace, vědu, cestování, přizpůsobivost, smysl pro humor, výrobu talismanů. Pozor na povrchnost, neklid, roztržitost, pedantismus, sklony k podvodům, lakotu, korupci, intriky, zneužívání moci, lhostejnost, nervozitu.


PLANETA VENUŠE

Venuše je druhou planetou sluneční soustavy. Zářivost této planety se za poslední roky neuvěřitelně rychle zvyšuje. Dokonce se mění i barva Venuše. Neboli její atmosféry, můžeme zde pozorovat více zelené barvy. Což by odpovídalo zvyšujícímu se výskytu kyslíku v atmosféře. Tyto současné změny na Venuši zatím odborníci neumějí vysvětlit.

Venuše přináší světu duchovní hodnoty

Je ztělesněním lásky, přátelství, krásy, něhy, smyslnosti, harmonie, uměleckého cítění. Stejně tak řecká bohyně Afrodita – bohyně lásky a krásy. Ve slovanské mytologii ji známe jako Krasopaní. Venuše představuje intelekt v rovnováze s opravdovou moudrostí, spojuje duši a hmotu. Venuše je nejjasnější planeta, velmi uctívaná dávnými Aztéky, považovali ji za symbol života (Jitřenka) a smrti (Večernice). Tato velevážená hvězda je zasvěcená Velkému opeřenému hadovi – jednomu z aztéckých bohů.

O Venuši se říká, že je to planeta štěstí – ,,Malá Fortuna“, aktivuje ženskou energii

Venušina síla pomáhá zdolávat protiklady a harmonizovat tělo i ducha. Přináší rychlé peníze, ale bohužel může mít také vliv na rozhazovačnost. Energie této duchovně krásné planety nám pomůže nenásilně rozdmýchat žár (pohasínající) lásky. Někdy může ale vzbuzovat nevázanou sexualitu. Pomůže nám uvědomit si sobecká přání, pokud chceme toho druhého pouze vlastnit a neumíme mu dát samostatný prostor k životu. Poradí, jak se zbavit strachu z osamění nebo třeba žárlivosti. Můžeme provést rituál také pouze jako poděkování, že se nám v partnerském vztahu daří dobře. Nikdy nesmíme zapomínat, že láska a mezilidské vztahy a vibrace vášní jsou velmi proměnlivé. Žádný rituál nám sám o sobě nezajistí lásku na celý život. Pozitivním přístupem můžeme energii lásky proměnit v upřímné a láskyplné přátelství.

Korespondence: Venušin rituál provádíme v pátek, nejlépe v ranních hodinách. Při rituálech vzýváme anděla Hagiela, živel vzduchu. (Pokud se ocitnete v nepříjemné situaci, způsobené druhými lidmi, vyslovujte v duchu jméno archanděla Hagiela jako mantru, ochrání vás.) Místa vhodná pro rituály: zahrady, louky, růžové arboretum. Barvy vhodné pro rituály: smaragdově zelená, růžová, vášnivě červená, lososově červená, indigově modrá. Venušin kov je měď (velmi dobrý vodič). Kameny: smaragd, růžový korál, růženín, opál, nefrit, jadeit, malachit. Rostliny, vůně, vykuřovadla: jabloň, třešeň, olše, bříza, lípa, jasmín, šeřík, růže, petrklíč, orlíček, náprstník, řebříček, meduňka, mateřídouška, jitrocel, šalvěj, fialka, konvalinka, hyacint, myrta, santálové dřevo, vanilka. Květy Venuše jsou povětšinou krásné a voňavé.

Zaměříme se na: lásku, smyslnost, přátelství, partnerské vztahy, mateřské city, harmonii, krásu, eleganci, šarm, kultivovanost, tvořivost, inspiraci, výtvarné umění, hudbu, zpěv, vůně, společenské záležitosti, přizpůsobivost, shovívavost, spravedlnost, naději, inspiraci, optimismus, soucit. Odstraňujeme arogantní samolibost, pohodlnost, nerozhodnost, sobectví, marnivost, nevěru, výmluvy, malichernost, křivá obvinění, materiální zaměření, nenaplněné naděje, sebepodceňování, sentimentalitu.

PLANETA MARS

Mars oběhne zvěrokruh za necelé dva roky. Je planetárním sousedem Země. Den na Marsu trvá skoro jako na Zemi – dvacet čtyři hodin, třicet sedm minut. Na této planetě dochází k tání polárních ledových čepiček, snad z důvodu globálního oteplování marťanské atmosféry.

Atmosféra Marsu vykazuje v posledních letech nápadně mnoho oblačnosti, s tím souvisejí časté a nebývale prudké bouře. Vědci se pozastavují nad tím, jak je možné, že marťanské měsíce krouží kolem Marsu po kruhových drahách. Po pravidelných kruhových drahách se pohybují pouze umělé družice a vesmírné sondy. Ostatní planetární měsíce krouží kolem svých mateřských planet po elipsovitých drahách. Bojovnost a akceschopnost je odpradávna přisuzovaná rudému Marsu (dobývání nových území). Je protipólem Venuše. Jako bojovník a dobrodruh disponuje dynamickou energií, prapůvodní explozivní silou, je považován za planetu válek.

V mytologickém pojetí představuje moc, aktivitu, agresi, sexualitu a mužnost. Je ohnivou rudou planetou probouzející konflikty, pokud se ta která země, společnost ale i jedinec nachází pod vlivem jeho negativního postavení ve zvěrokruhu. Příznačná jsou také jména jeho měsíců: Phobos znamená strach, Deimos znamená hrůza. Mars má také svá pozitiva: dává do vínku fyzickou přitažlivost, vitalitu, asertivitu, nebojácnost, přímost a schopnost hravě si poradit s problémy.

Můžeme s jeho pomocí skoncovat se všemi spory a nenechat se nikým ovládat, ani nikoho druhého neovládat násilím.

Korespondence: Marsův rituál provádíme v úterý. Při rituálech vzýváme anděla Samaela, živel ohně. Místo vhodné pro rituály: sopečný kráter (vizualizace). Účinné jsou rituály prováděné za bouřky. Barvy použijeme ohnivě rudou, červenou, oranžovou. Mars ovládá všech pět smyslů. Rezonujícím kovem pro Mars je železo. Kameny: granát, krevel, rubín, karneol, ametyst, červený korál. Rostliny, vůně, vykuřovadla: dřišťál, zimostráz, borovice, cedr, jalovec, kaktusy, bodlák, cesmína, hloh, růže šípková, rozrazil, sasanka, šanta kočičí, vlčí bob, koriandr, kopřiva, chmel, hořčičné semínko, pepř, křen, pryšec, pelyněk estragon, čili papričky, tabák. Mars ovládá ostré, pichlavé a trnité rostliny.

Zaměříme se na: odvahu, sebeprosazení, nezávislost, soudní spory, ochranu na cestách, sebevědomí, pevnou vůli, ctižádost, řešení konfliktů, usmiřování. Odstraňujeme brutalitu, bezohlednost, výbušnou pudovost, nenávist, tyranie všeho druhu, nepřátelství, falešné iluze, tvrdohlavost, konfrontace, soupeření, mstu.


PLANETA JUPITER

Jupiter je největší planetou naší sluneční soustavy. V dávných dobách představoval krále všech božstev. Nazýván je také planetou štěstí – ,,Velká Fortuna“. Zvěrokruhem projde jednou za dvanáct let.

Změny na Jupiteru jsou nesmírně překvapivé nejen pro vědce, vzhledem k tomu, že jsou v poslední době zaznamenány v polárních oblastech této planety fascinujícím způsobem zjevující se geometrické ,,magické“ obrazce, viditelné na snímcích jeho atmosféry. Jejich výskyt nedokáží vědci žádným způsobem zdůvodnit. Vědci jsou také zaskočeni změnou velké červené skvrny na Jupiteru, nápadně změnila svou konzistenci a barvu z rudé na lososovou.

Jupiter může vyvolávat silné kosmické energie

Dohlíží na expanzi ve vývoji a všeobecný růst. Je pozemským i nadpozemským (duchovním) vládcem přírodních zákonů a kosmické harmonie. Sluneční vítr je nositelem jeho silné energie, přináší energii Jupitera na Zemi. Na rozdíl od Marsu je laskavost a velkorysost sama. Do života nám přináší tolik štěstí, kolik si jen zasloužíme, veselou mysl, optimismus, dlouhodobou prosperitu. Nabádá nás nebýt sebestřední, přistupovat k životu filozoficky, nesobecky, upřednostňovat duševní úroveň nad hmotou. Může nám však do života přinést přehnané moralizování, sklon ke konzervatismu, přílišný idealismus nebo domýšlivost, nadmíru tolerance nebo benevolence.

Korespondence: Jupiterův rituál provádíme ve čtvrtek. Při rituálech vzýváme anděla Sachiela, živel ohně. Barva: modrá, lila, fialová, vínová, purpurová, šedá. Jupiterův kov je cín. Kameny: ametyst, safír, tyrkys, lazurit. Rostliny, vůně, vykuřovadla: vavřín, eukalypt, olivovník, jedle, javor, lípa, dub, kaštan, topol, arnika, bazalka, meduňka, čekanka, kostival, pampeliška, vinná réva, levandule, tavolník, jmelí, divizna, šalvěj, řepík, červený jetel, echinacea, muškátový oříšek, hřebíček. Jupiteru náleží příjemně vonící rostliny.

Zaměříme se na: štěstí, úspěch, bohatství, milosrdenství, sociální cítění, spravedlnost, rozkvět, expanzi, velkorysost, dobrodružství, upřímnost, poctivost, důstojnost, vzdělání, ideály, filozofii. Pozor na rozhazovačnost, hamižnost, finanční tíseň, požitkářství, lenost, náladovost, materialismus, soudy, zákony, nezdary.

Zdroj fotografie: Pixabay.com

PLANETA SATURN

Saturn projde zvěrokruhem za necelých 30 let, jeho úkolem je strážit onu tenkou, nepostřehnutelnou hranici mezi světem pozemským a nadpozemským. Je vládcem časoprostoru.

Ani Saturn se nevyhnul nebývalým změnám, vzhledem k tomu, že se vždy vyznačoval největší rychlostí větrů v jeho atmosféře ze všech ostatních planet. Ovšem rychlost větru se na Saturnu, podle vědců, za posledních deset let snížila téměř o padesát procent, z 1700 na zhruba 990 kilometrů za hodinu. A aby toho nebylo málo, také na této planetě, v severní polární oblasti se v poslední době zjevuje geometrický obrazec, nápadně připomínající téměř dokonalý šestiúhelník! Vzhledem k tomu, že Saturn je velmi duchovní planeta, je tento jev velmi fascinující.

Z hmoty, prostoru a času nás Saturn vede k bráně za hranice pozemského světa

Tato planeta nás moudře učí odpovědnosti, disciplíně, bezpečnosti, morálce, smyslu pro pořádek, šetrnosti a spolehlivosti tím, že nám připravuje všelijaké nástrahy a životní lekce. Saturn je planetou karmy. Dohlíží na spravedlnost související se zákonem o zpětné vazbě. Vládne časoprostoru, kde žádné naše slovo ani akce nezanikne, tudíž je dirigentem veškerého dění ve smyslu: ,,Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.“

Saturn je planetou času a osudu. Ovládá proces stárnutí, konečnost, smrt, spravedlnost. Symbolem Saturnu jsou přesýpací hodiny, stařeček čas, ale také smrtka. Představuje mystickou smrt duše. Může být nevyzpytatelný, přísný i zádumčivý. Disponuje vizionářskou a prorockou schopností. Nabádá k moudrosti získané z osobních zkušeností, z čehož pramení trpělivost, rozvážnost, sebevědomí, houževnatost a sebeovládání. Přináší úspěšné finanční transakce. Usměrňuje vztahy k autoritám a ke stáří. Pokud všudypřítomná energie Saturna, a s tím související mystický vývoj člověka, není zvládnuta, může být nevyzpytatelný. Potom přináší životní komplikace, nezvládání emocí a ztrátu smyslu pro humor. Dokonce může dojít k sebe destrukci – pokud nepochopíme zákon o příčině a následku. Tento vývoj provází různé zvraty osudu, které musí člověk na své cestě zvládnout, tím je veden k očištění, k pozvednutí vědomí na mystickou úroveň.

Korespondence: Saturnův rituál provádíme v sobotu. Vzýváme archanděla Cassiela, živel země. Místa vhodná pro rituály: jeskyně, okolí studny, hřbitovy, osamělá místa, poušť (vizualizace). Barvy: použijeme černou, hnědou, nachovou, temně červenou, všechny tmavé barvy. Kovem zasvěceným této planetě je olovo. Kameny: onyx, chalcedon, obsidián, černý mramor, černý korál, lávové kameny. Rostliny, vůně, vykuřovadla: borovice, buk, cypřiš, modřín, jilm, hloh, jeřáb, cesmína, topol, břečťan, rulík zlomocný, aloe, lopuch, svízel, náprstník, bolehlav, konopí, blín černý, divizna, kapradí, čemeřice, maceška, durman, mák. Saturn ovládá především ,,jedovaté“ rostliny.

Zaměříme se na: zkušenosti, změny myšlení, koncentraci, obezřetnost, poznání, odříkání, vnitřní sílu, sebepoznání, sebezapření, rezignaci, trpělivost, vnější omezení, vnitřní zábrany, disciplínu, upřímnost, usmiřování. Odstraňujeme: melancholii, malomyslnost, strach, tvrdost, nedůvěřivost, osamělost, zádumčivost, nenávist, pokušení, nepořádnost, ledabylost, podivínství, lakotu, závist, bezcílnost.

PLANETA URAN

Uran zvěrokruhem oběhne za téměř 84 roků. Je mladou, duchovní planetou, od svého objevení (roku1781) prošel zvěrokruhem teprve třikrát. Stejně jako Neptun a Pluto má vliv na naše nevědomí. V jeho atmosféře vědci pozorují náhlý růst podivně jasných a enormně velkých mraků, tyto úkazy nebyly na Uranu nikdy dříve pozorovány.

Nekompromisní učitel, to je planeta Uran

Neustále nás nabádá vyhýbat se všemu temnému, falešnému, podlému a nebezpečnému. Učí nás čemu se vyhnout a co neopakovat. Prohlubuje spirituální vědomí. Je planetou osudových změn a náhlých událostí, originality, nezávislosti. Ovládá touhy po změnách a po svobodě. Je inspirací pro geniální, moderní nápady. Nabádá k osvobození se od jakýchkoliv omezení, zvyků a řádu. Nejen v osobních životech, ale také ve všem, co utváří kolektivní vědomí lidstva.

Zákon o zpětné vazbě přináší nečekané změny, převraty a revoluce. Pokud dobře míněné rady Uranu nebereme vážně a jsme-li přespříliš svobodomyslní, potom má moc ovlivnit život nás všech nepříjemnými a náhlými změnami, které nás dříve či později neomylně dovedou k poctivému zamyšlení se nad smyslem života. Síla Uranu může rozbít i ty nejjistější hodnoty, přesně ví, kdy a proč zasáhnout. Ač se nám jeho aktivita může jevit jako nesmyslná a přespříliš přísná. Ale jeho razantní zásah, ať už je jakkoliv bolestný, pokud si to uvědomíme, může být správným ukazatelem z bezvýchodné situace, z chaosu a všeobecného zmatku.

Korespondence: Při rituálech se mohou projevit také dosud nepoznané vesmírné energie. Uran představuje intuici a vyšší vhled, skrytá mystéria a tajemství, harmonizuje a sjednocuje energie. Vzývat můžete archanděla Uriela. Kovem daným pro Uran je platina. Vhodná barva je granátová červeň. Rostliny, vůně, vykuřovadla: cypřiš, jilm, osika, pryšec, konopí.

Zaměříme se na: změny, nové začátky, originalitu, nápaditost, vynalézavost, náhody, stagnace, laskavost, nadšení, změnu myšlení, meditaci, magii, zasvěcení, vůdcovství. Pozor na síly podsvětí, nesoustředěnost, povrchnost, sobectví, falešná proroctví, životní krize, apatii, nudu, lenost a nicnedělání.

PLANETA NEPTUN

Neptun oběhne zvěrokruh za 164 let. Objeven byl v roce 1846. Ani Neptun nezůstává několik posledních let stejný jako dříve. Krom toho, že se na této planetě intenzivně posouvají magnetické póly, téměř o polovinu se také zvýšila jasnost Neptunu, podobně jako se zvyšuje zářivost Venuše. Vědci zjistili, že Neptun je ,,diamantová planeta“, obsahuje ohromné množství tohoto drahokamu.

Nejvíce duchovní, filozofická a záhadná planeta je právě Neptun

Planeta Neptun je mistrem v ovládání intuice, mimosmyslového vnímání, otevřeného třetího oka a všech spirituálních sfér. Je evoluční, nabádá nás k přechodu od hmoty k Duchu, k poznávání vlastní duše. Do vínku nám dává fantazii, předtuchu, představivost, schopnost tvořit, nejvíce ovlivňuje hudbu. Prohlubuje schopnost vidět skryté stránky života. Ovšem někdy nás obdaří přílišnou citlivostí, povrchností a může nám do života vnést chaos. Nesnažme se proto vyhýbat realitě. Neptun je mystickým vládcem všech moří.

Neptunova síla usměrňuje hledání a nalezení neprojevené duševní a duchovní úrovně. Dohlíží na duchovní evoluci lidstva. S tím souvisí překonání hmoty, bezduché vytváření mamonu a uznávání jen materialismu, který přestává mít své opodstatnění. Uvědomění si všech zkušeností z předchozích cyklů vývoje, zhodnocení kladů a záporů. Povznesení se na vyšší úroveň vědomí, na vyšší úroveň lásky. Neptun je planetou očisty, sebezkoumání, poznávání iluzí. Jeho vědomí je srovnatelné s duchovním vědomím souhvězdí Vodnáře.

Korespondence: Vhodná místa pro rituály: jezera, moře, mořská pláž, starobylá námořní loď (vizualizace). Vzývat můžete anděla Asariela, boha moří Poseidona. Energii Neptunu při rituálech využíváme jen opatrně, může navozovat velmi hluboké změny vědomí. Vlivy Neptuna na pozemské dění a tím i na člověka nejsou ještě dobře prozkoumány, vzhledem k tomu, že zvěrokruhem od svého objevení zcela prošel jen jednou. Rostliny, vůně, vykuřovadla: javor, lípa, konopí, zimolez, hřebíček, santálový olej.

Zaměříme se na: sociální záležitosti, bezpodmínečnou lásku, soucit, intuici, sny, vnímavost, idealismus, inspiraci, realizaci tvůrčího záměru, poddajnost, emoce, čas, prostor, nekonečno, vše nehmatatelné a iracionální. Pozor na drogy, omamné látky a alkohol, úniky před skutečností, podvody, lež.

PLANETA PLUTO

Pluto bylo objeveno roku 1930, od té doby ještě neprošel zvěrokruhem. Zvěrokruhem projde jednou za 248 let. Tento astrologický ,,benjamínek“ také prochází záhadnými změnami. Přestože se nachází nejdále od Slunce, přesto i na této planetě dochází k velkému globálnímu oteplování.

Vědci dokonce zaznamenali nárůst atmosférického tlaku Pluta o neuvěřitelných tři sta procent, snad za pouhé poslední tři roky. Jak je vidět, globální změny nepociťujeme pouze na Zemi. Ač je některým změnám klimatu přisuzována vina člověka, zdá se, že proces vesmírných změn je součástí ,,kvantové“ transformace některých vesmírných rovin, kterou patrně nemůžeme žádným způsobem ovlivnit.

Pluto nás učí ovládat vlastní podvědomí, a soustředit se na intuici. A hlavně pochopit otázky týkající se věčného koloběhu zrození a smrti. Pluto představuje archetyp transformace, vládne velkou transformační silou. Svou kosmickou rezonancí ovlivňuje kolektivní vědomí, tím překonává chaos a dává smysl a ty nejvyšší hodnoty evoluci. Uvolňuje skryté energie. Přináší zánik, boření, krize, sebezničení, diktatury, izolaci. Ale také regeneraci a obnovu ve velkém stylu. Nabádá nás, podobně jako Neptun ale razantněji, k uvědomění si duchovní podstaty lidské bytosti, odpoutat se od hmoty. Učí nás vědomě tvořit, hmotu přetvářet podle svého cíle a záměru. Učí nás chápat princip entropie.

Pluto je patronem okultismu a vládcem podsvětí, symbolem smrti a znovuzrození

Právě on řídí lodičku, která nás jednoho dne, nikoho nevyjímaje, převeze na druhý břeh. Pluto je poslední planetou naší sluneční soustavy, proto má na dosah všechny vesmírné záhady. Jeho oči vidí za hranice naší heliosféry, za hranice neprobádaného prostoru vesmíru. Zná tajemství nacházející se mimo naše vnímání času a prostoru. Jeho kosmické vědomí nás má naučit chápat a zažívat lásku samu jako nejvyšší zkušenost Bytí. Mimo vše ostatní je Pluto také symbolem sexuality. Ovládá nevědomí – zná všechny naše tajné touhy, pudy a vášně. Někdy v nás může vzbuzovat nepředvídatelné chování a nezvladatelnou individualitu. Rituály pod ochranou Pluta mohou navodit pochopení podstaty hmoty, astrální cestování časem a paralelními vesmíry. Pluto je strážcem ,,hvězdné brány“, všech vstupních bran do paralelních světů. Dohlíží na okolnosti, kdy dochází k zakřivení časoprostoru, střeží hranice přechodu do jiných realit a jiného času.

Korespondence: Vhodná rituální místa: hradní zříceniny, propasti, jeskyně, bažiny, sopky (vizualizace). Vzývat můžete anděla Azraela. Rostliny, vůně, vykuřovadla: borovice, jedle, cedr, cypřiš, smrk, pelyněk, koriandr, zázvor, jedovaté houby, durman. Pluto ovlivňuje halucinogenní rostliny.

Zaměříme se na: podvědomí, tajemství, spiritualitu, magii, astrální putování, skryté záležitosti, vnitřní sílu, záležitosti kolektivu. Pozor na pýchu, vnitřní prázdnotu, alkohol, drogy, temnotu, ničivé temné síly, posedlosti.

Eshop – INSPIRACE PRO ŽIVOT

PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?

Zdroj fotografie: Pixabay.com

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?