Štír – Láska a erotika

bride-301814_1280Znamení Štíra vládne živel vody a planeta Pluto, zde je zdvojený aspekt, vztahující se k podvědomí, který má na toto znamení nezanedbatelný vliv. Vnímavost Štíra je silnější než u většiny znamení, má jasné myšlení, dobrý úsudek a přesnou paměť. V prostoru kolem sebe vycítí jak vnější, tak vnitřní signály, dobře vnímá duchovní znamení a synchronizace. Štír se dokáže rozhořet pro své vášně, ať už jde o cokoliv, bere vše anebo nic. Přestože je Štír poněkud cholerická, tvrdošíjná povaha, bývá velice přátelský a stále obklopen kamarády. Ale své soukromí si střeží, a to za všech okolností. Pokud nesnášíte nudu, a máte rádi dobrodružství, seznamte se se Štírem.

Štír – láska, erotika, věrnost

Vášeň ve vztazích může být až spalující, jak v pozitivním tak negativním smyslu. Vše prožívají intenzivně, originálně, včetně lásky, emocí, erotiky a sexu. V sexu jsou nároční co do kvality tak i kvantity. Nehledají přednostně fyzickou krásu, s partnerem musí souznít. Štíři jsou jako prudká řeka, která se nedá jen tak přehradit. Milují výzvy, nebezpečí a dobrodružství, až na hranici extrémů. Pokud nesnášíte hlasité výměny názorů, rozruch a neklid, bude pro vás obtížné vydržet nápor jejich vášnivých nálad i nenálad. Pokud jsou Štíři odmítáni, jejich touha se může změnit až v posedlost. Pokud jste stejně temperamentní jako Štír, pořiďte si do výbavy dostatečnou zásobu porcelánových talířů. Toto znamení se ale jen tak nehrne do manželství, pokud miluje, nepotřebuje k tomu razítko.

Pokud nechcete o lásku Štíra přijít, nepátrejte po jejich tajemství a minulosti, a smiřte se s tím, že jejich život bude vždy v něčem zvláštní a neobyčejný. Počítejte s tím, že ani v sexu, který je pro ně nutností stejně jako dýchání, neznají tabu, rádi experimentují. Nesmí vás překvapit, že vše, co Štír dělá, je intenzivní, temperamentní, provokativní, a někdy i pro Štíra samotného zničující. Nikdy nezavdávejte tomuto znamení žádné důvody k žárlivosti, jeho oči nesmí spatřit, že s někým nevinně flirtujete. Potřebujete hodně empatie, pro vycítění jeho požadavků, pro sdílení jeho emocí, tužeb a vášní. A hodně síly pro zvládnutí jeho neutuchající energie. Štír od vás bude chtít pozornost, tělesný kontakt, bude chtít slyšet, že je milován. Před tímto živlem neutajíte žádná tajemství, bude o vás chtít vědět úplně všechno. Toto znamení se povětšinou neumí zasmát vlastním nezdarům, a rozhodně nepřijímá výsměch a popichování. Počítejte s tím, že Štír si dokáže nezlomně obhájit své názory. A také s tím, že se mu nikdy nedostanete až pod kůží, do jeho myšlenek, a nikdy nepochopíte jeho stavy mysli. Emoce dokáže skrývat, aniž by jeho okolí tušilo, že zrovna řeší nějaké potíže nebo kritické životní chvíle.

Věrnost: řídí se podle hesla všechno nebo nic, tak přistupují ke vztahu, k věrnosti, životu. Věrnost považují za svátost, nesnesou zničující představy svého partnera v cizím náručí. Hledají spřízněnou duši pro život, ne pro marnivé chvíle a krátkodobé vztahy. Rázně ukončují vztahy poskvrněné nevěrou, ač je to přivádí do stavů zoufalství, neodpouštějí. V takovém případě je dokáže ničit a spalovat nenávist. Nevěrnosti se Štír dopouští spíše jako aktu pomsty, pokud jsou zraněné jeho city.

Štír žena: na první pohled chladná, sebevědomá a hrdá, ale vášnivá a temperamentní dračice, okouzlující společnice a tajemná žena. Zahrne vás láskou, sexuální touhou, erotickými představami a sny. Do vztahu dává vše, a vše touží dostávat. Vybírá si muže se smyslem pro realitu, silného a odolného. Štíří žena miluje rozruch, dobrodružství a vše nepoznané, nudit se rozhodně nebudete. Přes všechny neshody, i přes její marnotratnost, vás bude tato žena donekonečna přitahovat. Zraněná žena ve Štíru vás zahrne nenávistí a odporem, nevěru nikdy neodpustí.

MILOVAT SÁM SEBE ZNAMENÁ BÝT MILOVÁN

Štír muž: velice emotivní, vášnivý, přitažlivý, charismatický, smyslný, v sexu náročný milenec. Nenechte se však zmást tím, že na první dojem působí tento muž jako kliďas a vyrovnaná osobnost. Muže ve Štíru fascinuje ženské tělo, ženská duše, oddanost, užívají si vzájemného splynutí na energetické úrovni. Nechá se motivovat jak něžností, tak hrubostí, nepřekvapí jej žádné vaše tajné přání co se erotiky a sexu týče. Toto znamení k sobě potřebuje silnou, temperamentní ženu. Pokud má muž ve Štíru podezření na nevěru, dokáže dokonale maskovat své emoce, až do chvíle, kdy vybuchne jako sopka.

Vhodný partner: Kozoroh, Býk, Rak, Panna, Střelec, Váhy. Méně vhodný partner: Beran.

Související článek: Vodní znamení – Štír (duchovní rozvoj)

(Tato základní charakteristika slunečních znamení je pouze obecná, může se v některých aspektech odlišovat od osobního astrologického rozboru, vypočítaného podle přesného data narození.)

Štír - Láska a erotika

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.