Vodnář – láska a erotika

Znamení Vodnáře vládne živel vzduchu a planeta Uran, tato kombinace je jako stvořená pro ducha změny, revolty, překvapení, zvratů, nespoutanosti, jinakosti oddělující od většiny. Temperamentní Vodnář je prostě svůj, projevuje se svobodomyslností, originalitou, často nedbá pravidel, které jej svazují. Touží po svobodě myšlení i projevu, v životě i ve vztazích. Vodnář je jako vítr, nikdy nevíte, z které strany fouká. V mládí může být nestálý a přelétavý. Vodnář je znamení neklidné a netrpělivé. Způsob jejich života často vybočuje z davu, bývají nenapravitelní snílci, a své sny si trpělivě splňují, nemívají z ničeho strach. Mívají mnoho ideálů, vznešených cílů, ale svět kolem sebe si někdy až příliš idealizují, rádi filozofují.

Vodnář – láska, erotika, věrnost

Živel vzduchu dává Vodnářům do vínku neklid, nepředvídatelnost, lehkost v myšlení, což také znamená, že city pokud možno neřeší v návalu emocí. Různé situace dokáží vidět a řešit racionálně, tolerantně, obtížně přijímají nespravedlnost. Dokonce zvládají i situace, které se vyvíjejí nepředvídatelně, rychle se přizpůsobují. Překážky se snaží odstraňovat cestou nejmenšího odporu. Pokud se Vodnář k něčemu rozhodne, dotahuje své záměry do konce díky své pevné vůli a šarmantnímu vystupování. Toto znamení miluje přírodu a pohyb, často ve svém volném čase sportuje, pokud možno právě v přírodě.

Pokud nechcete lásku Vodnáře ztratit, zvykněte si na jeho výstřednost, nezávislost, vážné i bláznivé nápady, které bude chtít realizovat. Nebraňte Vodnáři ve svobodném rozletu, ponechejte mu co nejvíce životního prostoru, a žijte svůj život také podle sebe. Vodnář bývá často snílek, humanista, rád pomáhá druhým, především v sociálních záležitostech. Má rád přírodu, proto jej může přitahovat také ekologie a životní prostředí. Nejlépe přes všelijaké organizace. Tomuto vzdušnému znamení, pokud možno, nebraňte v uskutečňování vizionářských plánů a aktivit. Také si možná budete muset zvyknout na jeho roztržitost a netrpělivost. Nevytvářejte si na svého partnera závislost, neprojevujte žárlivost. Vodnáři se neradi připoutávají, lásku často zaměňují s přátelstvím. Naučte se naslouchat, toto znamení rádo vede předlouhé debaty o čemkoliv, občas i jakoby „mimo realitu“. Vodnář může být vizionář a může toužit po změně řádu světa, povedete s vámi o svých vizích emotivní debaty. Vodnářův temperament vám zajistí pestrobarevný život. Ačkoliv je Vodnář stále v jednom kole, vždy se s radostí vrací domů.

Věrnost: žárlivost nebere Vodnář moc vážně, spíše jí opovrhuje. Partnerovi dokáže bez podezíravosti důvěřovat. Jak rychle se Vodnář zamiluje, tak rychle dokáže vztah ukončit, pokud je mu zabraňováno v rozletu a volnosti. Deník tohoto znamení by jistě mohl skrývat pár zajímavých milostných románků, alespoň do chvíle, než konečně potká spřízněnou duši. Nedivte se, pokud bude stále někde v „luftu“, Vodnář nerad jen tak vysedává doma, je rád mezi lidmi. Vodnář se potřebuje v mládí tak říkajíc „vyřádit.“ Pokud skutečně miluje a vstoupí do dlouhodobého vztahu bývá také věrný, možná více, než ostatní znamení.

Vodnář žena: originální, nepřehlédnutelná, svobodomyslná, nezávislá žena, avšak milenka, která se nenechá jen tak omezovat. V sexu ráda experimentuje, doma, v přírodě, kdekoliv je to možné. O sexu se dokáže otevřeně bavit, méně však o citech a emocích. Má velkou představivost, rozhoduje se intuitivně. Ráda se nechá dobývat a svádět, ale do vztahů nevstupuje po hlavě. Pokud skutečně miluje bývá oddanou, oduševnělou, přizpůsobivou, věrnou partnerkou a vynikající matkou. Časem objevíte v této ženě křehké nitro, až zjistíte, že touží po klidu a nevyhledává konflikty. Žena ve Vodnáři je vždy upravená, ráda experimentuje s účesy, oblečení musí být barevně vyladěné.

VNITŘNÍ MOUDROST PRIMA ŽIVOT

Vodnář muž: chladný a odtažitý, přesto přátelský, klidný a rozumově založený muž, něžný milenec, který nerad odhaluje své osobní, intimní nitro. Což ale neznamená, že v jeho nitru neobjevíte čistou, hodnou duši. Vodnář je ochránce, bývá laskavý a tolerantní. Obává se hlubokých, svazujících citů, především v mladším věku. Přesto kráčí životem s lehkostí a optimisticky, zbytečně se nepouští do sporů a konfliktů. Nudit se ale nebudete, Vodnář je zábavný, má smysl pro humor a rád se směje. Co se erotiky týče, nelekne se žádných výzev, ani nekonvenčních sexuálních praktik.  Vodnář obdivuje emancipované, silné ženy.  Manželství nebere na lehkou váhu, bude-li šťastný, bude také věrný a oddaný. Ve Vodnáři najdete dobrého, spolehlivého otce svých dětí. Nikdy své bližní, rodinu, ani kamarády nenechá v tísni.

Vhodný partner: Váhy, Blíženci, Střelec, Beran, Ryba.

Méně vhodný partner: Býk, Panna, Štír. (Tím není řečeno, že vtah je nemožný, protože i ten méně vhodný partner je nám zrcadlem a nikdo se v našem životě neobjevuje náhodou.)

Související článek: Vzdušné znamení- Vodnář (duchovní rozvoj)

(Tato základní charakteristika slunečních znamení je pouze obecná, může se v některých aspektech odlišovat od osobního astrologického rozboru, vypočítaného podle přesného data narození.)

Zdroj fotografie: Pixabay.com

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?