Rak – láska a erotika

bouquet-690657_1280Znamení Raka vládne živel vody a energie Měsíce. Právě Luna má na toto vodní znamení velký vliv, ovlivňuje city, emoce a podvědomí. Luna ovlivňuje nesmělost, zdrženlivost, náladovost, romantické snění, umělecké sklony. Rak je rodinný typ, dobrý a trpělivý rodič, láska k dětem je jeho předností. Vztahy bere vážně, nedává je na obdiv, stejně tak záležitosti týkající se soukromí. Do lásky vkládá spoustu emocí, je citově velmi zranitelný. Ve vztahu potřebuje oddanost, upřímnost, soucítění a otevřenost. Rak vás bude ochraňovat, vždy dokáže naslouchat a vcítit se do pocitů partnera. Často bojuje se závislostí jak na partnerovi, tak na dětech, na prvním místě bude vždy rodina.

Rak – láska, erotika, věrnost

Rozchody a ztráty jsou pro Raka velkou emocionální, bolestivou zátěží. Často se staví, co se týče mezilidských vztahů, do role oběti. Toto znamení by se mělo naučit nepřipoutání, někdy je jejich péče a starostlivost o druhé až unavující. Může se stát, aniž by to Rak myslel jakkoliv negativně, že někdo z jeho blízkého okolí nebude moci tak zvaně ani svobodně dýchat.

Pokud nechcete lásku Raka ztratit, dopřejte mu pocit bezpečí, ubezpečte jej o vaší lásce, nezavdávejte okaté podněty k žárlivosti. Neflirtujte zbytečně v jejich přítomnosti. Dopřejte Rakovi romantické chvíle nejen v erotice, ale zážitkově, například procházky v přírodě, plánujte společné výlety. Dbejte na společné trávení volného času. Zahrňte Raka něžností a dejte mu najevo, jak vám na něm záleží, určitě se velice rád nechá rozmazlovat a to samé dopřeje i vám. Občas budete muset ale přimhouřit oči nad žárlivostí a náladovostí. Ženy mívají sklony k častému pláči, dokáže je potrápit kdejaká maličkost. Stejně tak Rak muž bude velice citlivý. Co Rak bytostně nesnáší je hrubost, vulgarita, bezcitné zacházení. Také shazování jeho osoby a kritizování, především na veřejnosti, vám asi jen tak neodpustí. Počítejte také s tím, že Rakovi bude vždy záležet na jeho rodině, rodičích a sourozencích, bude od vás vyžadovat respekt a přizpůsobení se rodinným zvyklostem. Nesnažte se Raka měnit, vždy bude zasněným snílkem, vždy bude chtít být sám sebou. Počítejte s přehnanou vztahovačností a někdy i s tím, že se toto znamení nesnadno vyrovnává se stárnutím a s obdobím, kdy děti dospívají a odcházejí z domova.

Věrnost: tato záležitost je pro toto vodní znamení velice citlivá. Rak bývá věrný a věrnost vyžaduje, láska a sex jsou pro něj záležitosti neoddělitelné, sex bez lásky mu nic neříká. Ale vzhledem k tomu, že potřebuje spoustu lásky, něhy a porozumění, může se dopustit nevěry, dokonce i když vás bude stále milovat. Nevěra pro něj nikdy nebude důvodem k tomu, aby vás a rodinu opustil. Naopak podlehne výčitkám a špatnému svědomí. Není neobvyklé, že Rak dokáže upřímně milovat i dva partnery současně. Svádění a flirtování není u Raka časté, spíše bude očekávat, že jej partner osloví jako první.

Rak žena: milující, citlivá, oddaná milenka, skromná a rozvážná žena, která vás bude milovat, pokud se bude ve vaší náruči cítit v bezpečí. Račice vás zahrne doteky, polibky, mazlením, vždy jí bude záležet na vašem erotickém uspokojení. Dostatečně dlouhá erotická předehra vám zaručí vášnivou noc. Ze začátku se nelekejte její stydlivosti a opatrnosti. Na oplátku bude toužit po romantice, květinách, vůních, citových prožitcích a jemném zacházení. Přání své milenky ale musíte vycítit, nerada si o cokoliv řekne sama. Račice může být, díky vlivu Luny, hodně náladová, sexuální apetit může být občas potlačený.

Eshop – INSPIRACE PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT

Rak muž: pozorný milenec, který vás určitě pozve na romantickou večeři při svíčkách, srdce Raka je otevřené, všímavé a citlivé. Sexuální prožitky s mužem v Raku ve vás zanechají krásné vzpomínky na něžnost a teplou, láskyplnou náruč. Zřejmě se nikdy nesníží k hrubosti a netaktnosti. Rak vás nenechá bez uspokojení, vždy mu bude záležet na tom, aby vás erotické hrátky bavily a naplňovaly. Na začátku vztahu vás bude možná dlouho a opatrně svádět, a určitě vás nebude chtít hned první den dostat do postele. Od muže Raka můžete očekávat otázku, zda se vám „to“ líbilo, aby se ujistil, že je vše v pořádku. Neobvyklé erotické hrátky patrně nebude mít v oblibě.

Vhodný partner: Býk, Ryba, Panna, Lev, Štír. Méně vhodný partner: Blíženec, Beran, Kozoroh.

Související článek: Vodní znamení – Rak (duchovní rozvoj)

 (Tato základní charakteristika slunečních znamení je pouze obecná, může se v některých aspektech odlišovat od osobního astrologického rozboru, vypočítaného podle přesného data narození.)

Rak - láska a erotika

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.