Talismany s energií moře

100_0623Mušle a lastury hojně využíváme jako talismany, nebo při rituálech k podpoře plodnosti. Nesmíme zapomínat, že moře je starobylou plodovou vodou pro vše živé na Zemi. Spirálovitě točené mušle a barevné lastury jsou tajemné, inspirativní a originální. Přímo z nich sálá lehký dotek tvoření bezejmenného, jsou symbolem posvátnosti duše. Jejich přirozená krása a vznešenost navozuje pocit nekonečnosti tvořivé síly přírody. Lastury, hvězdice a mušle obdivujeme pro jejich jakousi, v nadneseném slova smyslu, uměleckou hodnotu. Bereme je do rukou, dlouhé minuty na nic nemyslíme, s úžasem vnímáme jejich zvláštní a ničemu nepodobné tvary a krystalicky jemné kombinace přírodních barev, necháváme se unášet na vlnách oceánu do snových exotických krajin…

Moře, země a nebe jsou zrcadlovým obrazem podvědomí, vědomí a nadvědomí

starfish-322620_1280-300x199Přírodní tvar spirály, která je typická pro lastury, v nás sám o sobě evokuje pocit nekonečnosti. Vytvořte z drobných mušlí a lastur jednoduchý nebo dvojitý kruh, světové strany vyznačte modrými svícemi, a uvnitř tohoto kruhu s energií oceánu meditujte.

Případně utvořte na zemi z mušlí spirálu, trojúhelník nebo pentagram, a rozjímejte o nekonečnosti života, napojte se na všetvořící vesmírnou energii.

snail-1742552_1920

Korály: jsou zasvěcené egyptské bohyni Isis a římské Venuši. Jsou překrásné svou barevností, dříve se z nich vyráběly ochranné náhrdelníky. Dnes jsou chráněné. Jako rezonátor k meditacím nebo rituálům nám však postačí barevná fotografie podmořského korálového útesu.

Skvostné perly: jsou symbolem lásky a čistoty, ale také moudrosti. Stvořené z perleti s hedvábným leskem, rezonují s energií Měsíce. Mimoto mají punc bohatství, považujeme je za božský dar. Perla sama je důkazem dokonalosti přírody, a je symbolem ryzí ženskosti. Už staří Aztékové nosili perly jako ochranu před nepřízní, zlem a neštěstím. V dávnověku se dokonce prášek z perel považoval za afrodiziakum.

Talismany s energií moře

Nejvíce pozitivní energie vyzařují vzácné růžové perly. Dále je známe v barvě bílé, stříbrné, světle modré, zelenkavé, duhově zabarvené a černé. Jejich vyzařování se nesnáší s energií drahých kovů ani kamenů, proto je nosíme samostatně. Šňůrku perel po každém rituálním nebo běžném použití, vzhledem k jejich snadnému energetickému znečistění, propláchneme ve slané vodě. Mimoto jsou vzácné perly, zrozené v útrobách perlorodky, symbolem neposkvrněného početí. Někdy jsou dokonce považovány za symbol zázraku.

Mořský koník: je esoterickým symbolem harmonie a rovnováhy mezi zemí, mořem a nebem, a tím také mezi vědomím a podvědomím a nadvědomím. Je symbolem přátelství a nerozlučného partnerství, neboť mořský koník vytváří partnerství na celý život. Jako rezonátor použijeme fotografii.

Eshop – INSPIRACE PRO SPOKOJENÝ ŽIVOT

Rybí šupiny: v podobě talismanu zajistí finanční prosperitu. V antice představoval symbol rybí šupiny spojení duše s neviditelnou nebeskou bránou, neboli překonání nedohledného obzoru napojením se na vnitřní vidění, intuici a inspiraci. Ryba sama o sobě je talismanem vhodným pro plodnost. S pomocí poklidné energie ryb snáze dovedeme plavat v hlubinách podvědomí, orientovat se ve světě duše a v kosmické síle nadvědomí.

Čarodějka příroda – facebook

shell-1367942_1920

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.