Totemové zvíře – neohrožený tygr

tiger-1526704_1920Silové zvíře v podobě neohroženého tygra – velké kočkovité šelmy s dokonalým sluchem a bystrým zrakem – představuje vnitřní sílu, adrenalinová dobrodružství, dravost, vnímavou pozornost a moc nad bezprostředním okolím. Energie tygra (stejně jako kočky domácí) dokáže vaše vědomí spojit s nadpozemskými sférami, od dávných dob je šamanským průvodcem v divoké asijské přírodě. Tygr je v podstatě velká kočka, takže v tygří energii můžeme spatřovat vášeň pro dobrodružství, neohroženou osobitost, nepoddajnost, fyzickou sílu, odvahu a samozřejmě také krásu, smyslnost a nezkrotné vášně. Jako ochránce a rádce vás naučí pracovat s vlastní zuřivostí, nezkrotným temperamentem, ochrání proti zlu, a naučí vás, jak v hlubinách vlastního nitra objevit a následně proměnit vše, co považujete za osobní slabost, probudí ve vás troufalost pokud se straníte společnosti, pokud nedůvěřujete svému vnitřnímu vedení.

Tygr vás naučí sebejistotě, koncentraci, vnitřní disciplíně. Poradí, jak pracovat se strachem a nebát se být středem pozornosti pokud to situace vyžaduje

Duch tygra dokáže v muži zažehnout oheň neohroženosti, například pokud s něčím nesouhlasí, často jde o společenské normy, dává to rázně najevo svému okolí. Nezničitelný duch tygra v muži má potřebu projevit své vášně, názory a přesvědčení, přestože se někdy spálí díky své ohnivé energii, hledá tímto způsobem svou vnitřní identitu. Muž s tygrem v srdci miluje život, vždy vás okouzlí svým temperamentem, odvahou a statečností. Pokud muž naslouchá vedení tygra, usměrní svou troufalost a drzost, snadno zvládne stresové situace, sklíčenost a smutek, a naučí se usměrňovat své emoce.

bengal-tiger-1149535_1280

Pro ženy je tygr také vhodné silové zvíře, probudí v nich vrozený šarm a vytáhne napovrch kouzlo skryté vnitřní krásy. Starostlivá, citlivá a pečlivá tygřice, plná života, má vlohy pro udržení krásného a rovnovážného domácího prostředí. Tygřice matka se pečlivě stará o své děti, hraje si s nimi, vypráví jim pohádky, předává jim zkušenosti a tak připravuje své ratolesti na nesnadné nebo nebezpečné životní situace. Tygřice v ženě je odzbrojující, energická, mívá výbušné city a zdravě nabroušené drápky, touží po drsné přírodě a přitom dokáže být oddaná a romantická.

Archetyp neohroženého Tygra najdeme také v čínském horoskopu, odpovídá západnímu znamení Vodnáře

tiger-1673874_1920

Pokud hledáte totemové zvíře právě pro vás, požádejte vaše podvědomí o vedení. Silové zvíře se vám přijde ukázat v běžných snech, případně ve snech lucidních, nebo v řízené meditaci prožívané za účelem seznámení se s osobním silovým zvířetem, ochráncem a rádcem. Totemové zvíře propojuje v potřebných chvílích, v komplikovaných životních situacích lidské vědomí s podvědomím. Totemové zvíře si nás nevybírá, vytváříme jejich energii během života sami v sobě a pro sebe, přitahujeme k sobě ten správný archetyp, který zrovna potřebujeme. Proto můžeme mít v různých životních etapách pokaždé jiné silové zvíře. V obtížných situacích nám náš osobní ochránce ukáže, povětšinou symbolicky, podvědomě a intuitivně správnou životní cestu.

Silová zvířata existují mimo prostor a čas, mimo naši mysl, můžeme si ale vypracovat osobní rituál a naučit se své totemové zvíře kdykoliv podle potřeby přivolat.

 Totemové zvíře - neohrožený tygr

Diskuze


PŘEJETE SI PODPOŘIT PROVOZ WEBOVÝCH STRÁNEK FORMOU FINANČNÍHO DARU?


error: Obsah je chráněn autorským zákonem.